Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dokładnie. Na wyprzedaży BADZO się zawiodłem. To ma być wyprzedaż? Zdecydowanie za dużo powiedziane. To zwykła promocja. Choć na Pro Evo 6 się skusiłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 11:43, Markus89 napisał:

Bo wcześniej też już trwała jakaś promocja. Wakacyjna wyprzedaż to jakaś mistyfikacja jeśli
chodzi o niektóre tytuły. Albo są w takiej cenie jak kiedyś, albo jeszcze droższe...


Nie trwała wcześniej rzadna promocja. I w 2 zdaniu sie z toba zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 12:30, lukasz11111 napisał:

Nie trwała wcześniej rzadna promocja. I w 2 zdaniu sie z toba zgadzam.


Ależ trwała. Była to najzwyklejsza promocja, która polegała na obniżeniu cen niektórych gier. Guild Warsy były w jakimś pakiecie chyba, a Supreme Commander kosztował zaledwie 55,90zł, a nie jak teraz 69,90zł. Heroes V od kilku miesięcy ma cenę "wyprzedażową" więc 69,90zł - też mi wakacyjna wyprzedaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gra Spartan Total wariorr bedzie dostepna jescze w sprzedazy ? Bo jak chce jak kupic pisze nakąld wyczerpany ?

Czy to juz po wszystkim , czy jescze jakas nadzieja jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem ale moze jeszcze kiedys znajdze sie jakies towar w sklepie gram.pl ;)
Albo poszukaj w komputerowym sklepie tej gry u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natrafiłem na pewien problem - nie wiem jak - znalazła się w moim koszyku gra Spartan: Total Warrior na PS2 i nie mogę jej stamtąd usunąć, dla sprawdzenia dodałem do koszyka kilka produktów i potem je bez problemu usnąłem.
Co może być tego przyczyną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 22:09, kondzioff napisał:

Ja natrafiłem na pewien problem - nie wiem jak - znalazła się w moim koszyku gra Spartan: Total
Warrior na PS2 i nie mogę jej stamtąd usunąć, dla sprawdzenia dodałem do koszyka kilka produktów
i potem je bez problemu usnąłem.
Co może być tego przyczyną ?

Mialem to samo ze STALKEREM - wrzucili mi EK i nie moglem jej wywalic. Napisz maila i poczekaj. ja tak zrobilem i opróżnili mi koszyk - niestety ze wszystkiego(po tygodniu od wysłania wiadomości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 22:20, Carl92 napisał:

Wejdź do koszyka poprzez IE powinieneś zobaczyć swoje produkty.

No na IE nie widzi żadnego produktu, ale pod Firefoxem nadal mi widzi.
Będę chyba musiał napisać tak jak zrobił tobbezimienny15, ale za bardzo czekać nie mogę, bo chciałęm coś zamówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to i tak tego nie będzie zresztą sprawdź przed akceptacją i w podsumowaniu produktów co tam masz.
Ja tak miałem z przedmiotami z wPLN dałem do koszyka w Firefoxie i nie było ich widać dopiero pod IE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 22:09, kondzioff napisał:

Co może być tego przyczyną ?


Musisz usunąć ciasteczka w Lisku. Narzędzia >> Wyczyść prywatne dane. Usuwasz cookies i po problemie ;] Nie trzeba czekać na zrobienie tego przez sklepik :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromną prośbe.
Czy Da rade, by gry w zakładce "Moje konto" wyświetlały się w kolejności ALFABETYCZNEJ? bo mam dużo gier i szukanie jest problematyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z właśnie zakupioną grą w sklepie gram.pl.

Ta gra to Battlefield 1942 Antologia. Mój problem polega na tym, że CD-Key do dodatku "Secret Weapons of WWII" jest najwyraźniej błędny. Wpisuję go poprawnie, a instalator informuje mnie, że jest on niepoprawny. Co mam zrobić? Dodam tylko, że pozostałe dwa klucze działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 17:48, xDeuSx napisał:

Witam, mam problem z właśnie zakupioną grą w sklepie gram.pl.

Ta gra to Battlefield 1942 Antologia. Mój problem polega na tym, że CD-Key do dodatku "Secret
Weapons of WWII" jest najwyraźniej błędny. Wpisuję go poprawnie, a instalator informuje mnie,
że jest on niepoprawny. Co mam zrobić? Dodam tylko, że pozostałe dwa klucze działają.

Zawsze byly problemy z kluczami CD z gier EA...
Sprobuj wziasc lupe i jakos pomysl czy nie zastepowac niektorych liter/cyfr podobnymi (np. Q na O, D na Q, D na O, takze jest wiecej). Bo jakas dziwna czcionka za robione klucze w grach EA, przez co czesto sa pomylki w rozczytywaniu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Czemu zwykłe plakaty kosztują po 9,90 a Wiedźmina po 19,90 ? Zdzierstwo. Jakby tego było mało inne można kupić za wPLN a Wiedźmina nie. Plakat jak plakat to nie rozumiem czemu jest droższy i nie da się go kupić za wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 19:08, Be-Yacz napisał:

Mam pytanie.
Czemu zwykłe plakaty kosztują po 9,90 a Wiedźmina po 19,90 ? Zdzierstwo. Jakby tego było mało
inne można kupić za wPLN a Wiedźmina nie. Plakat jak plakat to nie rozumiem czemu jest droższy
i nie da się go kupić za wPLN.


TO czysta komercja. Sklep liczy na sprzedaż plakatów w tej ogromnej jak na plakat cenie i na pewno dobrze tą cene wykalkulowało - chciaż ja na pewno nie kupie plakatu za 20 PLN !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 19:12, przxmek napisał:

> Mam pytanie.
> Czemu zwykłe plakaty kosztują po 9,90 a Wiedźmina po 19,90 ? Zdzierstwo. Jakby tego było
mało
> inne można kupić za wPLN a Wiedźmina nie. Plakat jak plakat to nie rozumiem czemu jest
droższy
> i nie da się go kupić za wPLN.

TO czysta komercja. Sklep liczy na sprzedaż plakatów w tej ogromnej jak na plakat cenie i na
pewno dobrze tą cene wykalkulowało - chciaż ja na pewno nie kupie plakatu za 20 PLN !


No właśnie. Czekam na jakiś komentarz ze strony pracownika gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 19:12, przxmek napisał:

TO czysta komercja. Sklep liczy na sprzedaż plakatów w tej ogromnej jak na plakat cenie i na
pewno dobrze tą cene wykalkulowało - chciaż ja na pewno nie kupie plakatu za 20 PLN !


Ale pewnie jacyś kolekcjonerzy kopią takie coś ;) (nie - dziękuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować