Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2007 o 18:40, Gol Galad napisał:

/ciach.../


Sęk w tym, że czcionka jest bardzo czytelna więc jestem pewien, że wpisuję poprawny kod.
Co mam z tym zrobić? Napisać mail''a do gram.pl do działu reklamacji czy co? Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta promocja wakacyjna - te 30% i 50% - to bujda. Byłem dziś w Empiku i Guild Wars które niby jest 50% taniej kosztuje 130zł (tak jak na początku!) i pisze że 50%, podszedłem do sprzedawczyni i mówię czy to taka cena czy taniej o 50% i ona gada mi że to kosztuje 130zł już po obniżce, a jeszcze niedawno wszystkie GW bez ŻADNYCH promocji kosztowało 99 zł... czyżby podrożało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie jest to przypadkiem jakiś zestaw? (GW+jakiś dodatek?) bo jeśli tak, to wtedy rzeczywiście płacisz połowę ceny ;P a jeśli nie... to tylko tani chwyt i Empik chce wycisnąć kasę z niepoinformowanych graczy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za drugiego posta, jednak teraz coś do mnie dotarło... Kondzioff - wakacyjna promocja obowiązuje tylko w internetowym sklepie gram.pl , gdzie do obniżenia ceny możesz wykorzystać wPLN. W sieciach handlowych(Empik, MM etc.) tej promocji nie spotkasz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie. Co mam zrobić jeśli CD-Key do zakupionego ostatnio Battlefield''a 1942 World War II Anthology ( dodatek Secret Weapons of WWII ) nie działa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 10:44, xDeuSx napisał:

Ponawiam pytanie. Co mam zrobić jeśli CD-Key do zakupionego ostatnio Battlefield''a 1942 World
War II Anthology ( dodatek Secret Weapons of WWII ) nie działa??


Skontaktować się z dystrybutor gry - Electronic Arts Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wakacyjna promocja to -30 % i -50% no nie ?
jak byłem w empiku w Krakowie to była na folii otaczającej gre taka nalepka ( -30 % lub -50% ) i faktycznie cena była niższa dla tych wybranych gier z promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 08:53, Lfdracon napisał:

Przepraszam za drugiego posta, jednak teraz coś do mnie dotarło... Kondzioff - wakacyjna promocja
obowiązuje tylko w internetowym sklepie gram.pl , gdzie do obniżenia ceny możesz wykorzystać
wPLN. W sieciach handlowych(Empik, MM etc.) tej promocji nie spotkasz ;]

No możliwe że tak ,ale nalepka była i bez dodatku cena 130 zł (dokładnie 129zł).
Sebo7, no widzisz. Ja byłem w Empiku we Włocławku i niby nalepka a cena jak na początku. To już w końcu nie wiem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja opowiem inna historie
Wchodze do empiku (galeria copernicus w toruniu) i widze Guild wars nightfall 50% znizki
Pomyslalem ze w koncy www.gram.pl daje 30% wiec zobacze o co chodzi
Byly to ostatnie sztuki
Ale na czym polega trik
Normalnie gra kosztowala 99 zl ale w zwiazku z promocja podwyzszyli cene do 129
Po kupnie gry zdzieralem kolejne metki i wynik byl zdumiewajacy
zaczne od najstarszej ceny
129
119
99
89
99
129
ale i tak kupilem w koncu 64 to dobra cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką propozycje żeby zrobić specjalną kategorię "dla dzieci" bo mnie to troche wkurza jak sobie włącze sklep gram.pl i co kawałek widze gry z typu Barbie i coś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 19:11, Kostka XXL napisał:

A ja mam taką propozycje żeby zrobić specjalną kategorię "dla dzieci" bo mnie to troche wkurza
jak sobie włącze sklep gram.pl i co kawałek widze gry z typu Barbie i coś tam.

dobry pomysł, tylko nie za duzo tych zakladek?? jeszcze z produktami za wPLNy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 19:13, bezimienny15 napisał:

dobry pomysł, tylko nie za duzo tych zakladek?? jeszcze z produktami za wPLNy ;)


Dokładnie. Te 2 zakładki MUSZĄ być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 19:13, bezimienny15 napisał:

> A ja mam taką propozycje żeby zrobić specjalną kategorię "dla dzieci" bo mnie to troche
wkurza
> jak sobie włącze sklep gram.pl i co kawałek widze gry z typu Barbie i coś tam.
dobry pomysł, tylko nie za duzo tych zakladek?? jeszcze z produktami za wPLNy ;)

Jakoś by się upchało i by było, albo gdzieś z boku dorobić. Bo jak dla mnie to troche te gry dla dzieci nie pasują mi do reszty gry i tylko "smiecą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nie związane bezpośrednio ze sklepem, bardziej z wPLNami...


Gdzie, jak i do kogo się zgłosić w sprawie przelania wirtualnych pieniędzy z jednego konta na drugie? Z tego na inne, częściej przeze mnie używane... ktoś pomoże potrzebującemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:52, kulfon22 napisał:

Pytanie nie związane bezpośrednio ze sklepem, bardziej z wPLNami...


Gdzie, jak i do kogo się zgłosić w sprawie przelania wirtualnych pieniędzy z jednego konta
na drugie? Z tego na inne, częściej przeze mnie używane... ktoś pomoże potrzebującemu?


Już się pytałem o to i takiej możliwości niema :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować