Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2007 o 13:24, balduran2 napisał:

Mam takie pytanie:
o której mniej, więcej godzinie są wysyłane paczki ze sklepu Gram przez kuriera?



ok 18-19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 12:25, Markus89 napisał:

Tytuły i ich ceny powinny pojawić się pod tym linkiem:
http://www.gram.pl/wyprzedaz/


Tytuły gier już są. Cen nie ma. Jest za to lista sklepów, w których należy szukać gier objętych promocją: Tesco, Empik, MediaMarkt i Saturn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 13:46, Mileena napisał:

ok 18-19

Aha,
a czy taka właśnie przesyłka kurierska powinna być dostarczona na następny dzień od wysłania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 13:52, balduran2 napisał:

a czy taka właśnie przesyłka kurierska powinna być dostarczona na następny dzień od wysłania?

Tak - ale tylko dni roboczych. Czyli jesli wyslali ci we wtorek, to powinno dojsc na srode.
Ale jest tak, ze gdyby ci wyslali w piatek, to by na sobote, niedziele by njie doszlo, tylko na poniedzialek...
Btw. Tu jest temat o Masterlink http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1384&u=138

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 13:52, balduran2 napisał:

> ok 18-19
Aha,
a czy taka właśnie przesyłka kurierska powinna być dostarczona na następny dzień od wysłania?



tak, kurier powinien pojawić się u odbiory paczki następnego dnia po jej nadaniu. Dokładnie jak Gol Galad napisał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym taki pewien nie był tego "następnego dnia" :p

Mam pytanie - czy Wy z masterlinkiem macie jakąś konkretną umowę podpisaną? Bo jestem ciekaw kiedy wygaśnie :) Na razie zamawiałem w ich wydaniu bodaj dwie paczki - jak nie tydzień spóźnienia do półtora ^^

Może offtopic mały, ale w końcu tutaj jest szansa na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja mam jeszcze jedno pytanie:
Czy kiedykolwiek w sklepie Gram, będą jeszcze koszulki z logiem serwisu?

Sephirath ===> Na serio, czekałeś tak długo na paczkę kurierską? W takim razie, to ja chyba sobie jutro jeszcze nie pogram w Guild Wars, jeżeli w ogóle w tym tygodniu sobie pogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo jak Sephirath zamówiłem w sklepie gram.pl dwie paczki ale aż takiego poślizgu to nie miał wtedy Masterlink :P Ale fakt - na następny dzień po wysłaniu paczki nie było jej ... Przychodziły tak jakoś po 2-3 dniach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 18:05, Sephirath napisał:

Mam pytanie - czy Wy z masterlinkiem macie jakąś konkretną umowę podpisaną? Bo jestem ciekaw
kiedy wygaśnie :) Na razie zamawiałem w ich wydaniu bodaj dwie paczki - jak nie tydzień spóźnienia
do półtora ^^


Napisałam "powinien”;)

A tak poważnie to jeśli macie takie "przygody" to najlepiej jak nas o tym poinformujecie mailowo. Często zdarza się tak, że kurier nikogo nie zastaje, nie ma gdzie przyczepić awizo (bo wstępu do bloku broni domofon). Dlatego najlepiej składając zamówienia podawać telefon - kurierzy dzwonią i się umawiają na dokładną godzinę bądź pytają o drogę, gdy nie mogą trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 18:13, Mileena napisał:

Napisałam "powinien”;)

A tak poważnie to jeśli macie takie "przygody" to najlepiej jak nas o tym poinformujecie mailowo.
Często zdarza się tak, że kurier nikogo nie zastaje, nie ma gdzie przyczepić awizo (bo wstępu
do bloku broni domofon). Dlatego najlepiej składając zamówienia podawać telefon - kurierzy
dzwonią i się umawiają na dokładną godzinę bądź pytają o drogę, gdy nie mogą trafić.


Ja się na przełomie Dnia Drugiego i Dnia Trzeciego a potem Dnia Trzeciego i Dnia Czwartego ze trzy razy umawiałem telefonicznie na konkretną godzinę. Oczywiście dzwonienie wieczorne potem co wykazało? "Ale nikt przecież nic nie umawiał, kurier był od 11 do 12 u państwa, niestety nikogo nie zastano w domu". No mówiłem że przecież nikogo nie zastaną! :p

To masterlink zostawia awizo? U mnie w bloku jest zwyczajna skrzynka, jakoś nie uświadczyłem :) Poczta co innego - czeka się trzy dni, ale czeka się trzy dni (zawsze!). A z masterlinkiem to różnie bywa - czasem tydzień czasem nie :-)

To względem zamówień. Raz dostałem od CDP grę jako nagrodę pocieszenia, ta to rekordzistka - szła całe cztery dni! Prawie jak poczta :p

balduran2 - owszem.
kolektor - Mexyk, no nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2007 o 18:13, Mileena napisał:

A tak poważnie to jeśli macie takie "przygody" to najlepiej jak nas o tym poinformujecie mailowo.
Często zdarza się tak, że kurier nikogo nie zastaje, nie ma gdzie przyczepić awizo (bo wstępu
do bloku broni domofon). Dlatego najlepiej składając zamówienia podawać telefon - kurierzy
dzwonią i się umawiają na dokładną godzinę bądź pytają o drogę, gdy nie mogą trafić.


Rozbawiło mnie to :) Gdy ja miałem "przygodę" z GW Factions to kurier miał mój numer, nie raczył się skontaktować, dostarczył 5 dni po czasie i bezczelnie wpisano w statusie paczki że był u mnie 3 razy i mnie nie zastał mimo iż całymi dniami czekałem na niego żeby nie mógł powiedzieć że to moja wina. Gdy napisałem maila zaproponowano mi wysłanie nowej gry... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wczoraj zamówiłem WoW''a i wiem, że juz mnie nikt na "zewnątrz" nie spotka;) Mam nadzieję, że gra szybko dotrze, bo już ostrzę pazurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie - "kurierzy dzwonia"
jak na razie zadna paczka wyslana kurierem przez cdp do mnie nie zostala zapowiedziana przez kuriera.
w jaki sposob mozna wymoc na kurierze obowiazaek kontaktu z osoba oczekujaca na paczke?

moj tel kontaktowy jest podany na zamowieniu wiec kurier ma do niego dostep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście, dostałem już swój egzemplarz GW dziś przed 12 - a paczka została wysłana przez kuriera wczoraj późnym wieczorem. A mieszkam dość daleko o Wawy - około 550-600 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, zamówiłem grę i sprawdzam status przesyłki, a tu patrzę:

1 Magazyn: przyjęcie od kur. 13/06/2007 18:31:55 Przesyłka wchodząca do sortowni BIA
2 13/06/2007 18:24:00 Przechowanie paczki w magazynie BIA
3 brak cod 13/06/2007 13:00:00 Odmowa przyjęcia przesyłki BIA

Czy to znaczy, Masterlink myśli, że ja ODMÓWIŁEM PRZYJĘCIA PRZESYŁKI?! Proszę o odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować