Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2007 o 17:05, no-to-gramy napisał:

bedzie można kupić u was Dead Island ? wiem,za rok będzie premiera ale juz wiadomo ?

Niewiadomo tego. Musimy poczekać z pół roku aby się tego dowiedzieć, ale ja bym jakoś tako powiedzieć, że... ie będzie. ;<<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle samo ile z W-wy do W-yw czy z W-wy do Gdańska.

PP
- przedpłata 7,90
- pobranie 12,90 (?)

kurier
- przedpłata 14,90
- pobranie 15,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam tydzień temu w czwartek zamówiłem sobie kilka gierek, przelałem im pieniądze na konto
w piątek (ekspresem) i do dzisiaj nie dostałem zamówienia a na stronie ciągle jest napisane "oczekiwanie na finalizacje płatności" wam tez tak długo idzie zamówienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej mam pytanie, jak w sklepie gram.pl pisze, że cena detaliczna to 99 zł, to w MM też za tyle nabędę tą grę ?? Chodzi mi o FIFA Manager 08 bo za chwilę jadę na zakupy i nie wiem ile kasy wziąć.

Z góry dziękuję

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 11:55, Oskar 1994 napisał:

Ej mam pytanie, jak w sklepie gram.pl pisze, że cena detaliczna to 99 zł, to w MM też za tyle
nabędę tą grę ?? Chodzi mi o FIFA Manager 08 bo za chwilę jadę na zakupy i nie wiem ile kasy
wziąć.


To zależy - to jest sugerowana cena detaliczna, a często w MM można gry nabyć taniej - w każdym razie droższa nie powinna być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha dziękuję bardzo. Bo znalazłem osobę na allegro, która pisze, że cena detaliczna to 139.9 zł. Ale on chyba tak pisze tylko po to by klientów zmylić. Przecież gram.pl wie najlepiej xD A nawet niech ta gra kosztuje w MM 99 zł to i tak ją kupię xD Bo będzie super.

Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 13:28, Frible napisał:

Wie ktoś może czy dzisiaj są wysyłane zamówienia?

Z tego co mi wiadomo, to tak - są wysyłane...
W godzinach późno popołudniowych/wieczornych - tak, jak zawsze.

Mertionh ===> Na pewno, jeszcze GW będzie dostępne. Aczkolwiek, w tej chwili chyba nie opłaca się kupować tej gry z sklepie Gram.pl - w Empikach/MM pewnie taniej są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 13:28, Frible napisał:

Wie ktoś może czy dzisiaj są wysyłane zamówienia?

Są wysyłane (przynajmniej reszta EK Wiedźmaka :)). Dzisiaj dzwoniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam zamówiłem Call of Duty 4 na gram.pl i chciałem spytać czy będzie możliwość wysłania paczki dzień przed premierą ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 13:35, axe1971 napisał:

> Wie ktoś może czy dzisiaj są wysyłane zamówienia?
Są wysyłane (przynajmniej reszta EK Wiedźmaka :)). Dzisiaj dzwoniłem.

Dzięki za odpowiedź. Dobrze wiedzieć bo już tracę cierpliwość czekając na Wiedźmina i Hellgate: London ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy dacie cos nowego w dziale rzeczy do kupienia w całosci za wPLNy? bo cos nic nie ma nowego od dłuzszego czasu a to co jest to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można anulować zamówienie które zostało juz opłacone ale z niewiadomo jakich przyczyn jest ono nierealizowane. W zamówieniu jest komunikat: "wystąpił problem podczas realizacji Twojego zamówienia, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta", więc postanowiłem zadzwonić i powiedziano mi, że będzie ono normalnie realizowane jednak jak widzę nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z CDP może powiedzieć czy będzie dostępna gra Guild Wars Pl Podstawka przed świętami czy nie? Bardzo mi na tym zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ''sklepu''- Miałem kiedyś na gram.pl konto. kupiłem tam kilka rzeczy i trochę mam tam wirtualnej kasy. ale o tym koncie zapomniałem i założyłem nowe... moje pytanie brzmi- czy jest możliwość odjęcia od starego konta 10 wPLN(stawka początkowa) i przesłania reszty na inne konto? jestem prawie pewien że nie ale nadal mam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 20:42, Mertionh napisał:

Czy ktoś z CDP może powiedzieć czy będzie dostępna gra Guild Wars Pl Podstawka przed świętami
czy nie? Bardzo mi na tym zależy.

Raczej będzie,aleja bym się tak za bardzo nie nastawiał. Na gram.pl jak się pojawi to się rozchodzi bardzo szybko. ;p

Spróbuj w innych sklepach niźli gram.pl. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 20:42, Mertionh napisał:

Czy ktoś z CDP może powiedzieć czy będzie dostępna gra Guild Wars Pl Podstawka przed świętami
czy nie? Bardzo mi na tym zależy.



Popieram przedmówcę inne sklepy ja kupiłem dziś doszło z Wirtus.pl . Tam na pewno szybciej będzie niż z GRAM.PL . To ostatnie ostatnio w kulki sobie leci ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować