Zaloguj się, aby obserwować  
pawn77

Duke nukem MANHATTAN PROJECT

21 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2005 o 09:04, pawn77 napisał:

kto to ma????/
kto to przeszedł???
moze mi ktoś powiedzieć co mam zrobić w drugim poziomie?????


eeee...iść w prawo? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 09:04, pawn77 napisał:

kto to ma????/
kto to przeszedł???
moze mi ktoś powiedzieć co mam zrobić w drugim poziomie?????


Zawsze to samo Stary, zbierasz karte, musisz uwolnić laskę i tyle :/
Nieraz tylko, ale to z tego co pamiętam na wyższych poziomach naciskasz strzałkę w górę i idziesz jakby w głąb budynku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 13:55, pawn77 napisał:

no tak ale jak mam wrócić na góre??
dostałem jetpaka ale się wyłączył...


to jest platformówka... jak się coś nie uda to się zaczyna jeszcze raz aż do skutku ;)
nie obrażając nikogo i z całym szacunkiem - ale małe dzieci nie mają z tym problemu za drugim podejściem :)
(mój pięcioletni kuzyn nie miał ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie Szymek Czarodziej to Duke Nukem :D, na drugim poziomie (chyba miasto) idz przed siebie z rozwalaj wszystko co sie rusz. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 14:34, graczomaniak napisał:

Jak nie Szymek Czarodziej to Duke Nukem :D, na drugim poziomie (chyba miasto) idz przed siebie z rozwalaj wszystko co sie
rusz. :D:D:D

ruszy albo nie ruszy żeby zdobyć nuka..
ale zawsze coś naciskam i mi jetpack znkia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 15:46, mocny.pl napisał:

W demo grałem i jest super!Polecam!


Przestań odkopywać tematy sprzed pół roku! Chcesz nabić posty żeby wrócić do rangi Obywatela?! Szybciej spadniesz jeszcze niżej za spam i offtop :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Manhattan Project to ostatnia jak do tej pory część Duke Nukem... Szkoda, a myślałem, że jego premiera ma umilić czas do Forevera, niestety przez to czas zaczął się dłużyć, bo grę przeszedłem w kilka wieczorów... Nie wiem co mogę myśleć o "projekcie manhattan"... Z jednej strony jest to bardzo fajny i udany remake pierwszegu Duke''a (który wyszedł w 1991 roku), a z drugiej wolałem wtedy Forevera... Zabawa w DNMP jest bardzo fajna, klimatyczna i wciągająca. Chociaż w każdej misji zadania są takie same, to sposób ich realizacji i droga do końca jest zawsze inna... Dużo bossów i dziewczyn do uratowania i oczywiście mnóstwo zwykłych wrogów do eksterminacji... Nie byłbym sobą, gdybym nie powiedział o tym za co lubię Duke''a... O jego świetnych i trafionych tekstach. "I hate pigs", "I am the king of the world, baby", "Come get some, baby", Dance for me, baby", "Say hello to my little friend!", "So that is life after dead"... Dużo tego...
Pomysł z fabułą Manhattana też jest dobry, ale to i tak jest odświeżony pierwszy Duke (jeszcze wtedy Nukum - przynajmniej tak było na ekranie tytułowym :D)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie, że znowu odgrzebię ten temat i zapytam gramowiczów, czy jakoś można ściągnąć/odsłuchać/wyekstrahować/po prostu znaleźć teksty Duke''a? Same cytaty wiem, gdzie są.... Aha, te z DN3D znalazłem - najbardziej urządzałyby mnie odzywki z Manhattan Project, choć innymi nie pogardzę :)
"Confucius says: Die!" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wskrzeszam temat z pytaniem: czy gra w oryginalnym wydaniu (tj pudełkowe, wersja angielska) zawiera jakieś zabezpieczenia typu "włóż cholerną płytę aby zagrać, albo spadaj na drzewo"? ;) Nosze się z zamiarem zakupu tego klasyku, ale jak mam grać z płytą w grę, która nawet z tego co pamiętam nie zajmowała całej płyty, to dziękuję serdecznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 11:38, Azvar napisał:

Wskrzeszam temat z pytaniem: czy gra w oryginalnym wydaniu (tj pudełkowe, wersja angielska)
zawiera jakieś zabezpieczenia typu "włóż cholerną płytę aby zagrać, albo spadaj na drzewo"?
;) Nosze się z zamiarem zakupu tego klasyku, ale jak mam grać z płytą w grę, która nawet
z tego co pamiętam nie zajmowała całej płyty, to dziękuję serdecznie :P

Ja grałem kiedyś w tą grę z czasopisma Komputer Świat Gry. Nie wiem czy była ona jakoś zmodyfikowana w stosunku do zwykłej wersji z pudełka, ale gra nie wymagała wkładania płyty. Sama gra nie ważyła dużo i raczej nie miała jakichś wielkich danych, które trzeba by było z płyty odczytywać. Dla pewności to lepiej będzie jeśli zapytasz na zagranicznych forach Duke''a (choćby i tego najnowszego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 11:40, Harrolfo napisał:

Nie mam pojęcia, ale możesz przecież utworzyć obraz płyty i z niego grać :)


Na jedno wychodzi, chcę grać bez płyty, bez dodatkowych nieprzyjemności. Jeśli wymaga płyty, to niech spadają i dalej płaczą, że ludzie wolą ściągać piraty :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 11:38, Azvar napisał:

Wskrzeszam temat z pytaniem: czy gra w oryginalnym wydaniu (tj pudełkowe, wersja angielska)
zawiera jakieś zabezpieczenia typu "włóż cholerną płytę aby zagrać, albo spadaj na drzewo"?
;) Nosze się z zamiarem zakupu tego klasyku, ale jak mam grać z płytą w grę, która nawet
z tego co pamiętam nie zajmowała całej płyty, to dziękuję serdecznie :P

Nie wiem, czy to cię usatysfakcjonuje, ale na gogu za 6 USD możesz kupić cyfrówkę, która na pewno żadnego DRM nie ma.
Ale jeśli chcesz mieć pudełko to odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos mojego poprzedniego posta. Dzisiaj na gogu promocja i Manhattan Project można wziąć za 2.39 USD (obniżka 60%). Sam skorzystałem, bo całkiem fajnie to wygląda i chętnie sprawdzę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować