Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Są tam 2 osiągnięcia - 50 budynków na Hardzie i xx jednostek na Normalu, gdzie xx to liczba jednostek której nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś rady co do

Spoiler

ostatniej misji, w której broni się artefaktu przed Kerrigan? Wiecie, ta, w której artefakt musi się naładować, a na nas nacierają fale przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 16:11, ww3pl napisał:

Jakieś rady co do

Spoiler

ostatniej misji, w której broni się artefaktu przed Kerrigan? Wiecie,
ta, w której artefakt musi się naładować, a na nas nacierają fale przeciwników.



Spoiler

A czego pozbyłeś się misję wcześniej? A tak ogólnie to na kerrigan najlepiej użyć ogłuszenia co mają spectre (widm czy jak im tam ich podstawowa zdolność) albo salwy z thora. Odpowiednio odpalaj je w kolejności tak aby cały czas była ogłuszona. Z powodu jej wyjątkowo dużej redukcji obrażeń najszybciej ją rozwalają marines. Czołgi i cała reszta jest mniej efektywna co nie znaczy, że bezużyteczna. Co do obrony to naprawdę zależy to od tego co rozwaliłeś misje wcześniej. Jak zniszczyłeś lotnictwo to użyj kupy czołgów w wąskich przejściach, bunkrów z marines i zagłuszaczy/rozpraszaczy psi do spowalniania zergów. Możesz jeszcze postawić mur z wieżyczek z miotaczami jeżeli je masz lub z centrów dowodzenia z fortrecą planetarną. Nydusy możesz rozwalać przy pomocy eksadry banshee lub możesz je totalnie zignorować i postawić na więcej czołgów. Z spowolnieniem przy pomocy psi disruptor''ów czołgi rozwalą fale zergów wypływające z kilku nydusów bez problemów. Oczywiście zdobycie ulepszeń obrażeń pojazdów w zbrojowni jest wręcz niezbędne. Jeżeli zniszczyłeś nydusy w poprzedniej misji to nie wiem jco będzie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 16:11, ww3pl napisał:

Jakieś rady co do

Spoiler

ostatniej misji, w której broni się artefaktu przed Kerrigan? Wiecie,
ta, w której artefakt musi się naładować, a na nas nacierają fale przeciwników.


Generalnie to trzeba się bardzo mocno zabunkrować, misję na normalnym przeszedłem mając po 5-6 czołgów w każdym węźle oraz 4 bunkry napakowane marinami i wypalaczami, plus cała chmara wieżyczek które dostajemy za badania nad zergami, ładnie koszą obszarowo zanim zostaną zniszczone. Do likwidowania kanałów nydusowych używałem zakamuflowanych Banshee, lotnictwa zergów pozbyłem się w misji wybieralnej.
Darowałem też sobie produkcje Bartków, zużywały moi zadaniem za dużo minerałów a ich szybkostrzelność czasami była niewystarczająca na spam Zetlingów i Hyrdralików.
Obecnie gram na trudnymi i jestem ciekaw czy taktyka znów się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Gdy gram sobie 1v1 z graczem, Battle.net często traci połączenie co powoduje, że jest koniec gry. Mam też taki problem z BFBC2 ale nie przejmowałem się tym. Ponad to Xfire też często traci połączenie.
Wie ktoś od czego to/jak to można naprawić?
W grach WoW i CoD4 nigdy nie miałem takich problemów.

Neostrada 1mb połączona przez router (a nie przez to co dawali razem z internetem)

/edit
Mam 6 gier: 4 rozłączone, 1 wygrana, 1 przegrana >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battle.net zaliczył jakiś pad lub login serwer nawala? Normalnie loguję się, ale utyka na etapie gdy wybieram profil. Nie widzę swojego nicku, portretu, jak klikam na niego to nic się nie dzieje. Również jak kilkam enter to nic się nie dzieje. Mogę jedynie wrócić do etapu logowania. Dziwne, bo jeszcze ze 2 godziny temu logowałem się bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 18:19, Arcling napisał:

Battle.net zaliczył jakiś pad lub login serwer nawala? (...)

Tak. Ich serwery mają jakies problemy. Mi co prawda zalogować się chwilę temu dało, ale wyłączyło mi osiągnięcia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką macie strategie na Protosi vs Protosi. Jak na razie grałem cały czas Protosami przeciwko terranom (takie szczęście) ale dzisiaj trafiłem na Protosów. Zawsze budowałem Promienie otchłani i szybko ich niszczyłem. Ale ta strategia nie działa na protosów. Rozwalili mnie niszczycielami i nieśmiertelnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 18:23, ChrisBgnr napisał:

Tak. Ich serwery mają jakies problemy. Mi co prawda zalogować się chwilę temu dało, ale
wyłączyło mi osiągnięcia;/

Rozumiem, czyli to jakaś niespodziewana awaria, bo żadnego ogłoszenia na temat przerwy nie było. Tylko WoW miał mieć dzisiaj wyłączoną sporą część serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba większość jeśli nie wszyscy mają problem z zalogowaniem. Jest już kilka tematów na różnych językowo forach. Na stronie StarCrafta nie da się też wejść na profil bo wyskakuje błąd z połknięciem robala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zadam pytanie z innej beczki
Spoiler dotyczący fabuły

Spoiler

O co chodzi z tymi hybrydami mengska w jego laboratorium,czy to on ma zniszczyć ten wszechświat sam powiedział że spali sektor czy coś:-D.Albo kerrigan ma uratować ludzkość a ci nagle ja zmieniają w człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 19:01, Karol44 napisał:

A ja zadam pytanie z innej beczki
Spoiler dotyczący fabuły

Spoiler

O co chodzi z tymi hybrydami mengska w jego laboratorium,czy to on ma zniszczyć ten
wszechświat sam powiedział że spali sektor czy coś:-D.Albo kerrigan ma uratować ludzkość
a ci nagle ja zmieniają w człowieka.


Spoiler

Ja uważam, że Mengsk po prostu znalazł jedną hybrydę, stwierdził, że to świetna broń i postanowił ją sklonować. Wszystkie hybrydy w jego laboratorium to klony. Zergów używał jako broni, więc czemu miałby nie użyć hybryd, skoro są dostępne?
A co do Kerrigan, to sądzę, że może kontrolować Rój nawet jako człowiek. W końcu jest psionikiem i potrafiła ich kontrolować. W zasadzie nigdzie nie było powiedziane, że trzeba być Zergiem, żeby kontrolować Zergów. Psi Emitter i Psi Disruptor pozwalał na ich kontrolę, Overmind był kontrolowany przez UED za pomocą narkotyków I psioników. Potężny psionik jak Kerrigan, powinien sobie z tym dać radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starcraft kompletnie teraz wariuje...

Achievements disabled...
Achievements enabled!
Spam 50+ zdobytych achivów, jakbym przed chwilą je zdobył. W tym czasie (ładne 2 minuty) nic nie mogę robić
W połowie znów wyłączają, i gdy tylko spam się kończy, wszystko się powtarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ci, o Dobry Człowieku :). Obawiam się jednak, że Twój dobry uczynek pójdzie na marne - Blizzard Downloader ssie na maxa (w negatywnym tego słowa znaczeniu), zresztą nie pierwszy raz :/. Jak kiedyś ściągałem DII, to mi coś pochrzanił i przy 98% stanął jak wryty (po jakichś 2h czekania dostałem berserka i zacząłem od zera). A teraz mam transfer na jakieś 10% możliwości mojego łącza :(. Jak i tym razem coś BD zmaści (czytałem o przypadkach, gdy ktoś musiał 3 razy pobierać klienta zanim mu się pobrał poprawnie, jak i mnie to spotka, to klucz prędzej wygaśnie... też poryty pomysł, by czas triala liczył się od momentu zarejestrowania klucza na BN a nie np. od pierwszej instalacji czy pierwszego uruchomienia gry :/), to się chyba na Blizzarda śmiertelnie obrażę (no dobra, przesadzam, ale tylko trochę - na pewno nie dało się normalnego dema zrobić?)...

PS Można jakoś bezpiecznie spauzować pobieranie BD? Nie ma opcji, bym zostawił sprzęta włączonego na, jak chce BD, na 14-44 godzin (heh, Blizzard jak M$ - polecam mojego screenshota w temacie Zabawne Screeny -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=293&pid=47).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 19:15, Blackhand napisał:

Dzięki Ci, o Dobry Człowieku :). Obawiam się jednak, że Twój dobry uczynek pójdzie na
marne - Blizzard Downloader ssie na maxa (w negatywnym tego słowa znaczeniu), zresztą
nie pierwszy raz :/.

Nie ma sprawy, po to te klucze są aby je rozdawać ;) Cóż, dzisiaj są pewne problemy z logowaniem, więc może też w jakimś stopniu te problemy z serwerami dotyczą też pobierania. Pamiętam, że niedawno ktoś tutaj pisał, że nawet po upłynięciu czasu triala nadal można grać w kampanię na trybie gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 19:15, Blackhand napisał:

na pewno nie dało się normalnego dema zrobić?)...


Może i się dało, ale jak ty byś to widział? Pierwsze kilka misji z kampanii? Ślimacze tempo rozwoju intrygi, mało jednostek itd. Ludzie by się prędzej zniechęcili. ^^

Dnia 04.08.2010 o 19:15, Blackhand napisał:

PS Można jakoś bezpiecznie spauzować pobieranie BD? Nie ma opcji, bym zostawił sprzęta
włączonego na, jak chce BD, na 14-44 godzin (heh, Blizzard jak M$ - polecam mojego screenshota
w temacie Zabawne Screeny -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=293&pid=47).


LOL, wyłącz go po prostu tym krzyżykiem w prawym górnym rogu. Wszystko, co już ściągnął, zostaje na dysku. o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam S2 już u siebie, gram w kampanię, 2 misja... No i brak widocznego rozwoju:/ gdzie tu surowce jak w aoe2? Kurczę a ja za to kocham strategie...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować