Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2010 o 19:45, Blackhand napisał:

Jedno szybkie pytanko - da się wersję pobraną Blizzard Downloaderem jakoś nagrać
na np. DVD? Płytki DVD9 raczej odpadają, dobre są drogie, a do tego 90% nagrywarek ponoć
nie radzi sobie z DL (psują płyty przy przejściu między warstwami podczas nagrywania).



A guzik psują. :) Psują się tanie płyty, jeśli kupisz porządniejszą (ja używam Verbatimów) to na pewno nic złego się nie stanie. Korzystam z 2 nagrywarek, żadna nie psuje płyt. Pliki instalacyjne ważą ponad 8 GB, więc najprościej jednak się szarpnąć na tę płytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi ligami? Ja jestem w brązowej i mam 46 miejsce. W tabeli jest coś poniżej 100, to znaczy że nikt nie gra ligowo, czy wszyscy są w wyższej? I jak awansować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 21:47, Undertaker napisał:

O co chodzi z tymi ligami? Ja jestem w brązowej i mam 46 miejsce. W tabeli jest coś poniżej
100, to znaczy że nikt nie gra ligowo, czy wszyscy są w wyższej? I jak awansować?


Ligi są Diamentowa, Platynowa, Złota, Srebrna i Brązowa. W każdej ok 100 ludzi, ale każda liga ma też parę dywizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam partnera do gry 2v2. Mam 36 wygranych 1v1 liga brązowa oraz 5 wygranych (partner znalazł sobie innego nie moja wina) w 2v2 liga srebrna. Gram protosami. Rasa partnera mi obojętna jedynie żeby umiał nią grać i był już zaklasyfikowany i miał jakieś pojęcie. Oczywiście można popróbować to nie jest mus od razu grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A można grać tak słabo i nie trafić do żadnej? I jeszcze mnie zastanawia, co to jest to "bonus pool" (nie wiem jak przetłumaczono w wersji PL)? Mam około 140, ale spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 22:11, Undertaker napisał:

A można grać tak słabo i nie trafić do żadnej? I jeszcze mnie zastanawia, co to jest
to "bonus pool" (nie wiem jak przetłumaczono w wersji PL)? Mam około 140, ale spada.


Nie, po rozegraniu 5 pierwszych meczy zawsze w jakiejś lądujesz. W najgorszym wypadku w Brązowej.
Bonus Pool to taki punkty bonusowe. Kilka dostaje się na początku i później doliczane są powoli kolejne jak nie grasz. Z Bonus Pool dostajesz dodatkowe punkty za wygranie meczu. Jest to po to abyś szybko mógł wskoczyć z powrotem do góry jak na przykład byłeś na wakacjach i nie mogłeś grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 22:21, Lailonn napisał:

Czy stany gry zapisane są na Battle Necie czy też lokalnie? Szykuję się do formatu a
nie chciałbym od 0 zaczynać kampanii.

Wszystko jest zapisywane na serwerze bnetu twoje osiągnięcia misje w kampanii tylko savy w czasie misji co się zapisują musisz sobie skopiować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 22:11, Undertaker napisał:

A można grać tak słabo i nie trafić do żadnej? I jeszcze mnie zastanawia, co to jest
to "bonus pool" (nie wiem jak przetłumaczono w wersji PL)? Mam około 140, ale spada.

to cos jak rest bonus w expie wowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 13:45, zerohunter napisał:

Powiedzcie mi dobrzy ludzie, jak w polskiej wersji nazywa się misja, w której można odblokować
sekretną misję?


Z tego ci mi się wydaje jest to misja

Spoiler

"Medialna ofensywa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 13:10, The_Warrior napisał:

Właśnie grałem sobie 1vs1 i nagle gdy już wygrywałem, pojawiło się "desynchronizacja''''
Teraz jest tak jakby meczu nie było;/ Miał ktoś podobny problem?


To nie jest żadna nowość, że coś takiego wyskakuje.. Jak tak miałem na początku, lecz od około 5-6 dni nie mam już tych problemów.. Odwrotnie z moim kolegą.. u niego na 10 gier 8 to desync. -_-''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co naprawde trzeba zrobić żeby mieć wersję polska kinową? Podmieniłem pliki tak jak pisze w mini-FAQ, ale to nic nie daje!

Albo inaczej, czy jest możliwość wrzucenia polskich napisów do wersji angielskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grafiką. Otóż niezależnie od tego czy ustawię wszystko na low/medium/ultra migają mi artefakty po ekranie( takie kreski jak na screenie ). Ogólnie to przez cały czas jest spam po różnych miejscach. Dochodzą do tego jeszcze białe kreski itp jeżeli mapa jest podczas burzy itd.

20100811164604

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 16:49, Nightdew napisał:

Mam problem z grafiką. Otóż niezależnie od tego czy ustawię wszystko na low/medium/ultra
migają mi artefakty po ekranie( takie kreski jak na screenie ). Ogólnie to przez cały
czas jest spam po różnych miejscach. Dochodzą do tego jeszcze białe kreski itp jeżeli
mapa jest podczas burzy itd.


Próbowałeś włączyć/wyłączyć (w zależności co teraz masz ustawione) Verctical Sync ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2010 o 17:04, Jeggred napisał:

Próbowałeś włączyć/wyłączyć (w zależności co teraz masz ustawione) Verctical Sync ?



Tak, 0 poprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować