Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Zgadzam się z tym, ale skoro taki system się sprawdza Blizzard nie będzie ingerował. Stąd zawsze podział na low high ligę

Być może jakieś rewolucyjne zmiany o których nie wiemy, wprowadzi na tym polu patch 1.3. Zobaczymy, choć szanse pewnie są nikłe. Zresztą jak ktoś może awansować nie grając z lepszymi od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 18:18, Shinigami napisał:

Zgadzam się z tym, ale skoro taki system się sprawdza Blizzard nie będzie ingerował.
Stąd zawsze podział na low high ligę

Nie sprawdza się. Przecież dywizja miała być grupą ludzi o podobnych umiejętnościach. A tak te ligi przestały służyć czemukolwiek. Ok, podbijają ego niektórym, ze są w diamencie. Zresztą cały ten system podziału na dywizje, itp. służy tylko i wyłącznie temu, aby dawać graczom złudzenie, że mają skilla. Stąd też bierze się inflacja punktów, bo system jest tak skonstruowany, że im więcej grasz, tym wyżej jesteś.
Osobiście wolałbym aby widoczny był ten prawdziwy ranking na podstawie których bnet dobiera gry. Inaczej to żadnego sensu nie ma. No, ale blizz wyszedł z założenia, ze nikt nie chce być numerem 159 372. Teraz każdy kto gra regularnie dobije do top 5 w swojej dywizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę znaleźć Character code ( to ten co się podaje jak się zaprasza do znajomych). Bo potrzeba mi, żeby się do ESL zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 15:15, Mange napisał:

Gdzie mogę znaleźć Character code ( to ten co się podaje jak się zaprasza do znajomych).
Bo potrzeba mi, żeby się do ESL zapisać.


Nakieruj na swój portret i poczekaj chwilkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, to i ja stalem sie szczesliwym posiadaczem sc2. :) Pierw prawdopodobnie przejde kampanie, potem od razu wkraczam w multi. Interesuje mnie poki co DoTa, i te mody od Blizzarda. Ale tez nie omieszkam nie grac normalnych meczykow :) Ciekaw jestem tych dodatkow, Heart of the swarm i nastepny. Najpewniej ich cena bedzie taka jak Cataclysmu do WoWa, tj. ok 120zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszystkie wyzwania zrobione. 24/27, zostało mi tylko te ze szkoleniem marinów, ghostów i tanków. Może jeszcze dzisiaj do tego przystąpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 15:34, Harvenar napisał:

Najpewniej ich cena bedzie taka jak Cataclysmu do WoWa, tj. ok 120zl.


Cena pewnie będzie taka jak podstawki.. Ktoś coś o tym mówił, ale nie pamiętam gdzie.

Wam też się wydaje, że wyzwania są za proste? : / W dzień kupna starcrafta, miałem zaliczone wszystkie na maksa.. Myślałem, że będzie coś trudniejszego, ogólnie te wyzwania powinny nauczyć czegoś więcej i dobrze by było gdyby prędkość była jak w normalnej rozgrywce, a nie na normal : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 16:11, B1SH0P napisał:

Cena pewnie będzie taka jak podstawki.. Ktoś coś o tym mówił, ale nie pamiętam gdzie.


Co drugi hejter w jakimkolwiek temacie o SC2. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2011 o 16:11, B1SH0P napisał:

Wam też się wydaje, że wyzwania są za proste? : / W dzień kupna starcrafta, miałem zaliczone
wszystkie na maksa.. Myślałem, że będzie coś trudniejszego, ogólnie te wyzwania powinny
nauczyć czegoś więcej i dobrze by było gdyby prędkość była jak w normalnej rozgrywce,
a nie na normal : /

Ano. Powinni jeszcze jedno kategorie dodać z poziomem który wyciśnie z klawiatury wszystkie hotkeye. Bo te które są do tej pory są dla casuali. No ale pewnie o to im chodziło, żeby nawet ten słaby miał 27/27 i był zadowolony. Coś jak z podziałem na Dywizje, ludzie nie mogą się zniechęcić, a jak widzą, że są najlepsi w dywizji będą grać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam że cena będzie taka jak za dodatki do WoW w dniu premiery. Dla wszystkich "speców" od 1/3 gry: tak! to są DODATKI.

Czytałem niedawno wywiad z Dustinem, i zapowiedział że mają prędzej czy później dojść nowe wyzwania. Pewnie razem z HotS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny.. I tak jakby dodatki kosztowały po 200 zł to i tak prawie każdy by kupił... Ale przed premierą pewnie by było, że 9 na 10 nie kupi.. I po premierze wychodzi na to, że 9 na 10 kupiło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 18:57, B1SH0P napisał:

Co do ceny.. I tak jakby dodatki kosztowały po 200 zł to i tak prawie każdy by kupił...
Ale przed premierą pewnie by było, że 9 na 10 nie kupi.. I po premierze wychodzi na to,
że 9 na 10 kupiło..


Dokładnie. Zawsze tak jest. Ja od początku nie kryłem, że SC kupię w dniu premiery i tak tez zrobiłem.
Kiedyś widziałem jak jeden z forumowiczów napisał, że on poczeka na całą trylogię, która zostanie wydana w jakiejś tańszej kolekcji - dopiero wtedy kupi!
Hah! Znając Blizza, trochę sobie na to poczeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 16:11, B1SH0P napisał:

Wam też się wydaje, że wyzwania są za proste? : / W dzień kupna starcrafta, miałem zaliczone
wszystkie na maksa.. Myślałem, że będzie coś trudniejszego, ogólnie te wyzwania powinny
nauczyć czegoś więcej i dobrze by było gdyby prędkość była jak w normalnej rozgrywce,
a nie na normal : /

Proste to są, ale one chyba w założeniu miały przygotować nowicjuszy do gry w multi. Taki rodzaj tutoriala. Jak ktoś jest mastah z 10-letnim doświadczeniem w SC1 i grał pół roku w betę sc2, to faktycznie nic nowego się nie nauczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 15:01, BoloMaster napisał:

czy gra wymaga płyty w napędzie podczas gry?
W laptopie mam kiepskie DVD-ROM i obawiam się o działanie SC2:)


Nie, po instalacji płyta już do niczego potrzebna nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 15:01, BoloMaster napisał:

czy gra wymaga płyty w napędzie podczas gry?
W laptopie mam kiepskie DVD-ROM i obawiam się o działanie SC2:)

Płyty w ogóle używać nie musisz nawet do instalacji, bo zarejestrowaną grę możesz równie dobrze ściągnąć z battle.net w dowolnie wybranej wersji językowej. Tego płyta nie daje, więc jeśli kupujesz grę w Polsce to zainstalujesz z niej tylko polską wersję (a polecam od razu zainstalować angielską, ponieważ dubbing jest bardzo słaby).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 15:01, BoloMaster napisał:

czy gra wymaga płyty w napędzie podczas gry?
W laptopie mam kiepskie DVD-ROM i obawiam się o działanie SC2:)

Ja swojej płyty nawet raz nie wyjąłem : D
BTW. też od LOLa odpoczywasz ? Bo ja z nim skończyłem na rzecz SC2 który kupiony był już w grudniu i teraz ruszam z nim na całego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 15:02, Bambusek napisał:

Nie, po instalacji płyta już do niczego potrzebna nie jest :)


A ja nawet nie wkladalem plyty, zeby StarCraft II zainstalowac. Jak tylko mozna bylo to sciagnalem z BN angielska wersje i taka tez zainstalowalem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować