Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Szukam partnera do gry drużynowej 2v2,3v3,4v4. W 3v3 jestem w goldzie. Zawsze można spróbować nic się nie stanie więc pisać.
Nazwa: Cristian
Kod: #225

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 21:38, Gosu napisał:

A tu goscie ktorzy
nawet nie przynaleza do zadnej z nich, lub jakis ponizszych wykrzykuja mi ze ja nie umiem
grac w SC 2 i daje upust swojej frustracji na forum,

Problem w tym, że właśnie tak brzmisz...

Dnia 18.08.2010 o 21:38, Gosu napisał:

ja tylko i wylacznie wypowiedzialem
swoje zdanie do ktorego mam prawo po zagraniu 200 gier, ze ZERGOWI jest TRUDNO wygrac
z TERRANEM, nie ze jest to nie mozliwe, ale ze musi sie o wiele wiecej przylozyc niz
rasa ludzi.

Bo w ogóle zergowie to raczej najtrudniejsza rasa do kontroli (pomijając tutaj zagrywki rusherskie). Ale to nie znaczy, że inne są OP. Po prostu styl gry zergami jest najtrudniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co moge zrobic gdy gram protosami i przeciwnkin rushuje mnie sporo grupka maruderow + marines? no i ghost emp attack. Przesrane poprostu... gram w lidze zlotej i tak naprawde nie wiem dlacvzego bo nigdy nie geralem w rts online i zwyczajnie po practice league walnelo mnie do goldow :/ a ja nic nie umiem
Wygrywam 4 na 10 meczy maks jak mam farta:/ a to troche slabo, niedlugo mnie wzuca do srebrnych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 00:38, Volvox napisał:

> Dokladnie skoncz, bo jestes coraz bardziej zalosny.

Trochę kultury. To tylko gra.


Slucham? Chyba sobie zartujesz? Jak ktos mnie nie szanuje ani tego ze mam swoje zdanie to ja tez nie bede szanowal tej osoby. Z tym to do Feallana nie do mnie, bo chyba nie przeczytales co on pisal do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz Sentry to blokuj polami rampę wykorzystaj przewagę jaką daje wysokość. Dodaj do tego kilku Stalkerów + Colossus i nie będzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończcie już temat bo się robi off top. Jak się z nim kłócisz czy on z tobą i go wyzywasz to sprowadzasz się do jego poziomu albo on do twojego. I tu nie rób afery już. Bo nie od tego jest ten temat. I tak jak wcześniej Volvox powiedział to tylko gra każdy ma inną strategie jedni wygrywają z tymi a inni sobie nie radzą i nie ma sensu tutaj wykrzykiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 07:25, L33T napisał:

Jak masz Sentry to blokuj polami rampę wykorzystaj przewagę jaką daje wysokość. Dodaj
do tego kilku Stalkerów + Colossus i nie będzie problemu.

problem w tym ze w czasie w ktorym oni nadchodza nie mam jeszcze collosow, tym bardziej ulepszenia range dla nich.
Zablokowanie rampy moze czasami dziala ale jak calkiem im zablokuje to on sobie poprostu odchodzi do tylu i czeka az sie skonczy. Raz mi sie to przydalo jak typek spanikowal, walnelem jedno pole na rampe, zostaly 2 kraty miejsca ^^ a typek zaczal uciekac 0_o rozwalilem go bez nawet uszkodzen... nie wiem o co mu chodzilo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 11:15, Aku230 napisał:

robisz scout?
robisz wall?
jakie wojsko masz gdy on idzie?

powiedzmy ze jak on mial 8 maruderow i 6 marines no i ghosty niewiem ile, choc akurat mi sie obserwator stworzyl. To ja mialem z 5 zealotow, 4-6 stalkerow no i immortal wlasnie wylazil z fabryki. Scoutowac scoutowalem, takze sie maruderow zpodziewalem... ghostow tylko sie nie spordziewalem. No i teraz to tak sie zastanawiam... bo mialem wejscie zablokowane barakami... a ten typek z dolu, nie wchodzac na rampe ostrzeliwal mi pylony na gorze... pewnie ghost stal sobie na gorze niewidzialny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 10:12, Namaru napisał:

Dasz radę napisać odpowiedź dłuższą niż jeden wyraz? Najlepszy przykład to Immortale,
znasz inną jednostkę w grzę, która na pałę szturmuje tanki? Nie? Tak myślałem.
Oczywiście zaznaczam, że żaden atak na pałę nie zda się gdy przeciwnik dobrze steruje
jednostkami.


Piszesz po prostu bzdury, więc nie wiem po co męczyć się i rozpisywać. Napisałeś, że protosami jest łatwiej, bo mają więcej hp (dodam, że raczej mają hp+tarcze). Doszedłeś też do wniosku, że dzięki temu przeżyją atak "na pałę" (wyjaśniłbyś mi ten termin? Chodzi Ci o move-attack?). Tyle, że to g. prawda. Rasą, która ma jednostki mogące przeżyć coś takiego to Zergi i ich speedlingi. Z tym, że też nie "na pałę" a kierowane przez gracza. Jeśli chcesz przykładu szturmu na tanki - proszę bardzo. Zealoci z charge radza sobie z przechwytywaniem tanków z dużymi stratami, jeśli mają obstawę. Blink stalkerzy podobnie. Speedlingi jeszcze lepiej. Immortale? TYLKO jeśli tanki są bez obstawy MM/MMM, a to się zdarza BARDZO rzadko. więc dość kiepski przykład.
Chciałbym oczywiście zaznaczyć, że raczej nie ma osób, które idą w pure Immortal, bo to się po prostu nie opłaca. Raczej dodają te jednostki do swoich armii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 12:19, SSj2 napisał:

Piszesz po prostu bzdury, więc nie wiem po co męczyć się i rozpisywać.

Wolałbym, żebyś stosował mniej bełkotu, a więcej kultury.

Dnia 19.08.2010 o 12:19, SSj2 napisał:

Doszedłeś
też do wniosku, że dzięki temu przeżyją atak "na pałę" (wyjaśniłbyś mi ten termin? Chodzi
Ci o move-attack?).

Tak.

Dnia 19.08.2010 o 12:19, SSj2 napisał:

Tyle, że to g. prawda. Rasą, która ma jednostki mogące przeżyć coś
takiego to Zergi i ich speedlingi. Z tym, że też nie "na pałę" a kierowane przez gracza.

hm? To mówisz, że tylko one mogą przeżyć atak na pałę, ale jednak muszą być sterowane? Coś jakby się w tym fragmencie nie klei.

Dnia 19.08.2010 o 12:19, SSj2 napisał:

Jeśli chcesz przykładu szturmu na tanki - proszę bardzo. Zealoci z charge radza sobie
z przechwytywaniem tanków z dużymi stratami, jeśli mają obstawę. Blink stalkerzy podobnie.
Speedlingi jeszcze lepiej. Immortale? TYLKO jeśli tanki są bez obstawy MM/MMM, a to się
zdarza BARDZO rzadko. więc dość kiepski przykład.

Oczywiście mowa o ataku frontalnym bez kontroli? Bo tylko tego dotyczył mój pierwszy post i nie odbiegaj od niego próbując wcisnąć mi w usta coś czego nie powiedziałem. A powiedziałem, że w mojej opinii to protosi mają największe szanse w frontalnej szarży (właściwie to potwierdzasz pisząc o zelotach z charge i stalkerach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem, rzekomo od samego Blizzarda, takiego maila (obrazek niżej). Podejrzewam, że to fake i ktoś po prostu próbuje ukraść moje konto. Na stronie battle.net-u loguję się bez problemu, nie wyskakują żadne komunikaty. Olać wiadomość, czy zacząć się martwić? Dodam jeszcze, że ostatnio na moją skrzynkę dochodziły maile o weryfikację konta do WoW-a, którego nigdy nie posiadałem/instalowałem (zarówno pełnej wersji jak i triala).

20100819160355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz dostaje tony takich emaili. Na przemian, że muszę się zalogować bo próbowano sie włamać i że dostaje darmowego mounta do WoW.
To zwykły spam zwykle.
Zerknij w nagłówki wiadomości aby dowiedzieć się skąd pochodzi wiadomość (pewnie z hotmaila ;) W dodatku w przypadku spamu będą chcieli abyś wpisał swoje dane na jakiejś dziwnej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 00:49, Namaru napisał:

Bo w ogóle zergowie to raczej najtrudniejsza rasa do kontroli (pomijając tutaj zagrywki
rusherskie). Ale to nie znaczy, że inne są OP. Po prostu styl gry zergami jest najtrudniejszy.


Nie zgodzę się z tym. Mi zergów kontroluje się strasznie łatwo, nie mam żadnych problemów z ogarnięciem gry nimi, problemy mam z Protossami. Nie wiem, czemu. Chyba dziwny jestem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 12:49, Namaru napisał:

> Piszesz po prostu bzdury, więc nie wiem po co męczyć się i rozpisywać.
Wolałbym, żebyś stosował mniej bełkotu, a więcej kultury.

Och, przepraszam szanownego Pana.

Dnia 19.08.2010 o 12:49, Namaru napisał:

hm? To mówisz, że tylko one mogą przeżyć atak na pałę, ale jednak muszą być sterowane?
Coś jakby się w tym fragmencie nie klei.

Zaraz zaraz. Jeśli chcesz być dobrym graczem, to zawsze musisz mieć kontrolę nad tym co się dzieje na mapie i z Twoimi jednostkami. Move-Attack jest spoko, z tym, że w przypadku o którym rozmawiamy (masa tanków) mając zaznaczone lingi klikniesz ppm na tank, a nie A+move za tanki, hm? (Dopuśćmy jeszcze sytuację, że tanki są samotne, wtedy spoko, move-attack przyda się, bo automatycznie podzieli atak). Poza tym, napisałem, że mogą przeżyć taki atak, ale warto byłoby je ogarniać.

Dnia 19.08.2010 o 12:49, Namaru napisał:

Oczywiście mowa o ataku frontalnym bez kontroli? Bo tylko tego dotyczył mój pierwszy
A powiedziałem, że w mojej opinii to protosi mają największe szanse w frontalnej szarży
(właściwie to potwierdzasz pisząc o zelotach z charge i stalkerach).


Z tym, że Ty zaznaczyłeś Immortale :). Poza tym, Ty nadal twierdzisz, że jedna jednostka doskonale kontruje drugą bez wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 18:37, ww3pl napisał:

Jeżeli jestem na 22 miejscu w diamentowej lidze w dywizji ARCHON BETA, to dobrze? :D

Ile masz pkt i jakie masz ratio jesli masz coś ok 60% to jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować