Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2008 o 08:24, GeoT napisał:

Wiadomo kiedy będzie gameplay Zergów? Dla Terran i Protossów jest więc i dla robali powinni
zrobić.

A skąd my mamy to wiedzieć? To wie tylko Blizzard i jego rodzina. Ale zapewne będzie gdzieś w kwietniu/maju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 09:06, Mściwój napisał:

A skąd my mamy to wiedzieć? To wie tylko Blizzard i jego rodzina. Ale zapewne będzie
gdzieś w kwietniu/maju...


Widzę tu sporo fanów grzebiących po zagranicznych portalach w poszukiwaniu plotek, więc pomyślałem sobie, że może ktoś coś, gdzieś podsłyszał. Niekoniecznie akurat Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 12:12, bartek002 napisał:

TY ZGNIDO STARCRAFTA CHCESZ KRAŚĆ JAK BYM CI SPOTKAL TOBYM CI NOGI Z **** POWYRYWAŁ DAJ
SE 60 ZETA ALBO UŻEBRAJ HAMIE JEDEN


Nie przesadza kolega czasem? Wszystko jedno co miało oznaczać pytanie kolegi KamileK92, istnieje coś takiego jak domniemanie niewinności (czyt. kolega nie miał na myśli kradzieży lub był niedoinformowany)

Ps. chamie pisze się przez "ch" :)

@ KamileK92

>a wiecie z kad mozna starcrafta sciagnac bezplatnie i dobrze??

Bezpłatnie jeszcze długo nie będzie można. Gra nie jest już taka droga. Można ją kupić w pakiecie z Warcraftem 2 i Diablo 1 dużo poniżej 100 zł o ile się nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 12:03, Skywalker560 napisał:

Gameplay Zergów już jest ;). Tak gwoli ścisłości ;).


Jest już? Podaj link jeśli można prosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 12:12, bartek002 napisał:

TY ZGNIDO STARCRAFTA CHCESZ KRAŚĆ JAK BYM CI SPOTKAL TOBYM CI NOGI Z **** POWYRYWAŁ DAJ
SE 60 ZETA ALBO UŻEBRAJ HAMIE JEDEN

Kolego, uspokój się. Jak się widzi takie posty, to się je zgłasza do moderatora (gram.pl/moderator), jak ja zrobiłem, nie robi się z siebie idioty.

@Skywalker560

JEST?!?! To sorry, nie wiedziałem. ;) Z drugiej strony, opisy jednostek są, to i gameplay jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 12:59, Skywalker560 napisał:

Osobiście to mi ten gameplay nie podobał się, sama nawalanka, a nie sensownie ukazana
rozgrywka...


Rzeczywiście dziwny ten gameplay w porównaniu z poprzednimi. Nie ma lektora, procesu tworzenia jednostek. Wygląda mi to raczej na zlepek kilkunastu filmików z gry niż prezentację rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 12:06, KamileK92 napisał:

a wiecie z kad mozna starcrafta sciagnac bezplatnie i dobrze??


Gry się kupuje a nie ściąga. Piractwa nie tolerujemy na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 12:12, bartek002 napisał:

TY ZGNIDO STARCRAFTA CHCESZ KRAŚĆ JAK BYM CI SPOTKAL TOBYM CI NOGI Z **** POWYRYWAŁ DAJ
SE 60 ZETA ALBO UŻEBRAJ HAMIE JEDEN


Popracuj nad kulturą osobistą.
-1 do statusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 15:36, walgierz napisał:

> TY ZGNIDO STARCRAFTA CHCESZ KRAŚĆ JAK BYM CI SPOTKAL TOBYM CI NOGI Z **** POWYRYWAŁ
DAJ
> SE 60 ZETA ALBO UŻEBRAJ HAMIE JEDEN

Popracuj nad kulturą osobistą.
-1 do statusu.


Degrad? Ale on chciał dobrze. Jest po prostu wielkim fanem serii. I nie toleruje piractwa. To dobre cechy.
Owszem, źle, że się tak zachował, to jest gorszące (oczywiście miałem na myśli znajomość ortografii ;-)). Ale nie można by mu najpierw dać ostrzeżenia?

No, ale się już nie wtrącam, to nie moja sprawa i sam degrada nie chcę dostać. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że dostał degrada. Szczeniak nie umie się zachować. Za takie wyzwiska, to ja bym ze dwa degrady rzucił ;- )

A tak wracając do tematu...
Obejrzałem ten trailer Zergów i... nie uważacie, że Kerrigan ma (niestety) gorszy głos niż w pierwszej części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na SC2blog czytałem, że Reaperom odebrano Stim Paki. Przez nich również wylecieli z gry Medycy i zostali zastąpieni Medivac Dropshipem. Ciekawi mnie to, czy Medivac Dropship to zupełnie nowa jednostka czy też po prostu inna wersja Dropshipa, ale raczej stawiałbym na to drugie. Ciekawe jest to, że przez te komplikacje pozycja Reapera słabnie i może przez to wylecieć z gry. Szkoda też, że usunięto z gry Drop Pody, to był ciekawy pomysł, może nic nowego, ale fajny był, chociaż realizacja mogłaby być lepsza. A w przypadku problemów z balansem gry wydałoby się po prostu patcha, zresztą i tak się go nie uniknie ;) (albo nawet i całej ich serii, a to jest pewne).

Feno--->Już o tym pisałem i trochę mnie to martwi, chyba, że to jest inna aktorka w zastępstwie pani Glynnis, a tą usłyszymy w pełnej wersji. Chyba, że to jest właśnie ona, tylko przez upływ czasu głos się jej zmienił ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 23:28, Skywalker560 napisał:

Feno--->Już o tym pisałem i trochę mnie to martwi, chyba, że to jest inna aktorka
w zastępstwie pani Glynnis, a tą usłyszymy w pełnej wersji. Chyba, że to jest właśnie
ona, tylko przez upływ czasu głos się jej zmienił ;).


Ale czy Blizz posunąłby się do takiego kroku jak "aktorka zastępcza"? Nie wiem, wydaje mi się, że oni zbyt dbaja o takie szczegóły.
Tak czy inaczej, wierzę, ze zostaną użyte odpowiednie filtry i głos "dawnej" Kerrigan powróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 23:58, Feno napisał:

Ale czy Blizz posunąłby się do takiego kroku jak "aktorka zastępcza"? Nie wiem, wydaje
mi się, że oni zbyt dbaja o takie szczegóły.


Sam Chris w pewnym wywiadzie przyznał, że "nowy koleś" do obsadzenia roli Raynora wydawał mu się świetny.

Dnia 19.03.2008 o 23:58, Feno napisał:

Tak czy inaczej, wierzę, ze zostaną użyte odpowiednie filtry i głos "dawnej" Kerrigan
powróci.


Możliwe. Mnie ciekawi co z Zeratulem, skoro Jack Ritschel nie żyje. Ale przecież aktor podkładający głos DuGalle''owi brzmiał praktycznie identycznie, więc uważam, że to byłoby dobre rozwiązanie.

EDIT: To James Harper był i akurat z nim nie byłoby chyba problemu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli medyków już nie będzie tak jak firebatów? Wielka szkoda, mam nadzieję, że chociaż dadzą te jednostki do edytora i/lub zrobią z nimi jakieś misje. Drop Pody to fajny pomysł, chociaż trochę zalatuje Warhammerem 40000. Mam nadzieję, że Reaperów nie wyrzucą z gry, bo ta jednostka zapowiada się świetnie. W końcu mam ich przecież na avatarze i gramsajcie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować