Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Orkowie w Warhammerze powstają z grzybków ^^
Naprawdę urocze to stworzenia, mają tylko jedną zasadę - słuchać większych orków od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 01:30, Selv napisał:

Orkowie w Warhammerze powstają z grzybków ^^
Naprawdę urocze to stworzenia, mają tylko jedną zasadę - słuchać większych orków od siebie.


Zaprawdę urocze ;). No nic, też będę spatki szła, dobranoc.

Waaagh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 01:28, Nalia napisał:

Terrorite--->Ok da''Boyu niech Ci będzie :). Ja tam lubię mieć doznania estetyczne
;P.

Zawsze moge go nazwac Da''Daizy i bedzie estetycznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubisz postacie które mogą się skradać i lubisz klimat inkwizycji (np: hiszpańskiej z latajacego cyrku;d ) /van helsinga to weź witch huntera.
W przeciwnym wypadku weź wizarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2008 o 20:58, Dann napisał:


Ciekawe jak wypowiesz zaklęcie z lwią paszczą zaciśniętą na szyi i oburęcznym toporem
wbitym tuż poniżej klatki piersiowej ? ;-)


Wątpisz? Od czego jest Focused Mind ;)

Dnia 14.09.2008 o 20:58, Dann napisał:


QFT ?


QFT = Quoted for Truth

Dnia 14.09.2008 o 20:58, Dann napisał:

Ale pomijając ten fakt, ludzie zaczęli zwracać uwagę na to, że z każdym summonem czy
relogiem wygląd sierści lwa się zmienia, np. raz ma paski, a raz nie itd.
I teraz pytanie, na ile takie coś pozostanie w grze finalnej ?


Wiesz, takie problemy o ile nie występują u wszystkich mogą być winna złych sterów, grzejącej się grafy lub wielu innych dziwnych rzeczy, zupełnie niezależnych od wydawcy. Pytanie musisz kierować do twórców, ja Ci nic nie poradzę ;)

Dnia 14.09.2008 o 20:58, Dann napisał:


W sumie zawsze pozostaje pytanie, jak długo będę odstawał od innych graczy z powodu bardziej
niż przeciętnie zabugowanej klasy, którą akurat wybrałem ?


Widzisz, ja z doświadczenia wiem, że lepiej wybierać klasy słabsze lub nawet mniej dopracowane. Wtedy każdy kolejny patch będzie jak gwiazdka, dostaniesz jakiś up podczas gdy inni będą rzucać się w szale dostając kolejne nerfy. Ale to tylko ja ;)

Dnia 14.09.2008 o 20:58, Dann napisał:


W WoWie miałem to do siebie, że nigdy nie potrafiłem zdecydować się na konkretną klasę.
Zmieniałem je co chwila i tyle 60-tek (a potem 70-tek) usunąłem, że aż szkoda gadać.


Teraz mnie poraziłeś, jak można usunąć 70 lvl char''a po tak długim czasie spędzonym na lvl''owanie gamonia ;)

Dnia 14.09.2008 o 20:58, Dann napisał:


Możliwe. Zresztą w WoWie nie miało to większego znaczenia, szczególnie na serwerach PvE,
gdzie najczęściej grałem. W WARze chyba jednak będzie miało i to ogromne, bo jeśli trafi
się na serwer z przeważającą liczebnie frakcją przeciwną, to mogiła gwarantowana.


Rasa w WoW''ie była wybierana przekornie, bo pod względem przydatoności w PvP. Raciale jako takie były dość istotne, choć tylko część z nich miała zastosowanie w end-game.

Dnia 14.09.2008 o 20:58, Dann napisał:

Z tego co kojarzę, pewni magowie będą też chyba mogli przywoływać
jakieś pety, ale na ile to prawda, to nie wiem.


Magus. Trzy summony, każdy inny typ dmg + inne zastosowanie / zasięg / czary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 00:34, Grond napisał:

Ja właśnie czuje się lekko w jajo zrobiony bo czekałem na mail od gram.pl w sprawie płatności
(codziennie sprawdzam skrzynkę to myślałem że cfaniak jestem i będzie headstart :D) i
w sobotę przypadkowo zajrzałem na swoje zamówienia w sklepie i tam była już opcja zapłacenia.
No to ciach, przelew ale będzie zaksięgowany dopiero w poniedziałek więc ja powoli oswajam
się z myślą że bonus itemy i headstart mnie ominą...

Bez obaw, ja dokonałem zakupu w sobote, wysłałem przelew przez KB, który to doszedł dopiero dziś. Otrzymałem dziś maila od gram, że przelew doszedł a w szczegółach zamówienia na stronie czekał do pobrania pliczek z headstartem ;]


Ah jeszcze jedno, czy te klucze rejestrujemy w tym samym miejscu co klucze od bety ? Rozumiem, że jeszcze to nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak mogę się dodzwonić do Ultimy? Dzwonię pod numer pod którym niby udzielane są informacje dotyczące składania zamówień i ktoś po prostu chamsko odrzuca połączenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yesterday we opened the Headstart servers to those who preordered the Collector''s Edition and now it''s time to throw open the gates to all the other pre-order customers. All those of you who have pre-ordered the standard edition of the game are now able to enter your Headstart and your item codes on our code validation page. As soon as you receive the email confirming that your code has been accepted, you will be able to log into the servers and begin your adventures.

The battlefield awaits and dark clouds are gathering over the Warhammer world.


>:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 09:22, Nalia napisał:

Czy ktoś wie jak mogę się dodzwonić do Ultimy? Dzwonię pod numer pod którym niby udzielane
są informacje dotyczące składania zamówień i ktoś po prostu chamsko odrzuca połączenia.

Klucz chyba powinni wam wysłać na maila. Przynajmniej tak miał gość który sprzedaje klucze na allegro.

ehhh.. powinienem edytować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 09:31, Skwarek pl napisał:

> Czy ktoś wie jak mogę się dodzwonić do Ultimy? Dzwonię pod numer pod którym niby
udzielane
> są informacje dotyczące składania zamówień i ktoś po prostu chamsko odrzuca połączenia.

>
Klucz chyba powinni wam wysłać na maila. Przynajmniej tak miał gość który sprzedaje klucze
na allegro.

ehhh.. powinienem edytować...


Chodzi o to, że nie mam jeszcze żadnego zamówienia, i chciałam się dowiedzieć, czy jak zamówię dzisiaj i zrobię przelew internetowy, który teoretycznie powinien dziś do nich dojść, to czy nadal otrzymam klucz do Headstartu ;). Ale widać, że póki co to potencjalnych klientów mają głęboko w pupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najwyraźniej na to wygląda ,że nie bardzo dbają o ludzi. dzwoniłem chyba z 10 razy i za każdym razem połączenie zostało odrzucone :/ napisałem ze 3 maile i nic .. ehh szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 09:36, TorN2 napisał:

najwyraźniej na to wygląda ,że nie bardzo dbają o ludzi. dzwoniłem chyba z 10 razy i
za każdym razem połączenie zostało odrzucone :/ napisałem ze 3 maile i nic .. ehh szkoda


A Ty w jakiej sprawie :)? Tej samej co moja :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2008 o 09:37, Nalia napisał:

A Ty w jakiej sprawie :)? Tej samej co moja :D?


tak, tylko że ja zapłaciłem za grę 11 ,nic nie było wspomniane że pre-order się skończył, dopiero 12 zniknęła informacja o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może z gramu byłoby łatwiej ? Ja tak jak już napisałem, zapłaciłem w sobote, jednak bank był nieczynny, dziś otrzymali mój przelew i dziś rano miałem już dostep do kodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 09:42, Skwarek pl napisał:

Może z gramu byłoby łatwiej ? Ja tak jak już napisałem, zapłaciłem w sobote, jednak bank
był nieczynny, dziś otrzymali mój przelew i dziś rano miałem już dostep do kodu.


Hej, sprawdzałam wczoraj i pisało, że nakład wyczerpany. A dziś jest opcja dodaj do koszyka! Yay, może nie wszystko stracone ;).

EDIT: Ale w sumie wolałabym się upewnić, że jeśli dziś zamówię, zapłacę, to dostanę na bank dziś ten kod. Jak myślicie? Niby jest napisane, że to nadal PRE-ORDER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować