Zaloguj się, aby obserwować  
Markus89

Jakiego komunikatora używacie?

142 postów w tym temacie

Jak wiadomo nastąpił wysyp komunikatorów internetowych: GG, Tlen, Aqq, Skype, Stefan itp.
Piszcie jakiego używacie oraz jego plusy i minusy - tylko bez kłótni!

Ja używam GG ponieważ mam go od początku i pasuje mi jego interfejs i opcje (radio).

Plusy:
-radio
-estetyczny wygląd
-niezłe emotikony

Minusy:
-występują problemy podczas wysyłania plików

PS: Podobnego tematu nie znalazłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AQQ - obsługuje wszystkie popularne sieci AQQ GG Tlen ICQ Spik i MSN
Dużo więcej emotek niż w GG + możliwośc ściągniecią tych z GG7 Automatycznie dodawanie emotki której się nie ma w swoim zbiorze pod warunkiem że obydiwe strony posiadają AQQ
Rejestracja konta gg bez potrzeby instalowania gadu-gadu.
Transfery plików bez zarzutów, przesyłanie obrazków z możliwością kompresji
Masa pluginów: smsbot, czytanie otrzymanej widomości, sprawdzanie poczty, słuchanie radia, oglądanie tv sprawdzanie poprawności wpisywanych wyraów i wiele innych
Duże możliwości konfiuracji i zmany wyglądu emotki z opisach
Dużo innych ale jest tego tyle że mósiał bym godzinę wypisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tlen. Sieć pada zdecydowanie rzadziej niż GG, sam program obsługuje sieć GG. Żadnych dodatków, ale pluginów jest masa. Ktoś coś potrzebuje to sobie może doinstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie uzywam gg, lecz podczas rozmów głosowych Skype jest niezawodny. Ostatnio zarejestrowałem się na Onet-Skype i dostałem 5 min gratis na telefony stacjonarne ( no co ? 5 min to też coś ) a przy rejestracji na ebay.p/ dostaje się 30 min gratis !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście mi polecić jakiś komunikator, który nie intergruje się z systemem
nie chce aby jakieś ikonki migały mi na pasku obok zegara, oraz żeby program zabierał mi mój cenny RAM

po porostu jak chce porozmawiać, to włączam komunikator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam przede wszystkim GG, bo jest mi tak najlatwiej. Mialem kiedys zamiar przesiasc sie na tlen, ale mysle, ze to zbyt duze zamieszanie i to nie potzrebne, bo przeciez GG ma ta funkcje, na ktorej najbardziej mi zalezy: rozmowa. Uzywam oczywiscie GG 6! Kazdy szanujacy sie czlowiek nie przesiadl sie na 7, bo tak naprawde jest gorsze, a ma jedynie wiele dodatkowych, niepotrzebnych funkcji. Jest glupie.
Poza GG uzywam jeszcze xFire - niezbednik kazdego gracza. W sumei malo rozmawiam przez to z innymi ludzmi, ale ma fajne funkcje, ktore przydaja sie mi samemu, jak np. robienie screenow i wstawianie ich an serwer. Ostatnim komunikatorem jest jeszcze MSN, ktory jest strasznie glupi i go nie lubie, ale jest niezbedny przy komunikowaniu sie z ludzmi zza granicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
>Ostatnim komunikatorem jest jeszcze MSN, ktory jest strasznie glupi

Dnia 03.08.2006 o 12:00, Wiadroman napisał:

i go nie lubie, ale jest niezbedny przy komunikowaniu sie z ludzmi zza granicy.


Proponowałbym opensource''owy multikomunikator (przez użycie odpowiednich wtyczek) - miranda. Plusem jest to, że nie wymaga żadnej instalacji, obsługuje ICQ,MSN,GG,tlen i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 12:52, Andreal napisał:

Proponowałbym opensource''owy multikomunikator (przez użycie odpowiednich wtyczek) - miranda.
Plusem jest to, że nie wymaga żadnej instalacji, obsługuje ICQ,MSN,GG,tlen i wiele innych

Skoro Miranda nie wymaga instalacji to nie zintergruje się z systemem?
Czy mam rację?

nie chce aby jakieś ikonki migały mi na pasku obok zegara, oraz żeby program zabierał mi mój cenny RAM
po porostu jak chce porozmawiać, to włączam komunikator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście GG. Ma go najwięcej osób a mi w zupełności wystarcza. Tylko bannery mnie denerwują strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować