Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Z tymi Hi capami bywa różnie, używam samych hi capów (3 po 300 kulek), bo w czasach kiedy byłem jeszcze nowy nowy lubiłem pruć z auto i jak kupowałem swoją emkę to zakupiłem dwa dodatkowo (w te wakacje stuknie im roczek XD). Parę razy się zacięły (całe dwa), ale wystarczyło je rozkręcić i wszystko było cacy. Teraz jestem SAW "gunerem" i i strzelając ogniem zaporowym bardzo łatwo i szybko wystrzeliwuje się te 300 kuleczek. teraz mam zamiar nakupować sporo low capów (gdzieś 9) bo po prostu ich nie trzeba dokręcać bo często dokręcanie na dłuższą serię zajmuje więcej czasu niż wymiana maga, raczej mam zamiar przestawić się głównie na same low capy gdyż rozgrywka nabiera realizmu i fajniej się wygląda z pełnymi ładownicami XD. Ale najpierw jak zakupię 3 low capy to zobaczę jak zachowują się w używaniu z SAW a potem zdecyduję się czy na nie przejść. Co do grzechotania mało kto zwraca na nie uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

//ciach

Dnia 21.06.2009 o 22:53, Graszcz napisał:

Racja. Ale jeden hi-cap to jednak mniejszy wydatek niż 5x low cap. Poza tym gdzieś te
magi trzeba upchać, a nie każdy ma na grzbiecie cirasa. A to też dodatkowy wydatek, więc
nie wymagajmy od początkujących zbyt wiele :)

Ja posiadam 2xlow, 1 mid(niesprawny cholernik się zje... to znaczy zrypał chyba w pierwszym dniu zacina się) i 1 HI który był w komplecie z kałaszem. Midy sklejiłem taśmą, a HI nie używam bo coś się zwaliło z pokrętłem dwa razy kumpel naprawiał a teraz pewnie po chwili kręcenia znów się zrypie.
//ciach

Dnia 21.06.2009 o 22:53, Graszcz napisał:

Uwaliłem pokrętło nie raz, by potem ze zdumieniem odkryć, że po wyskrobaniu piachu z
grubsza wszystko jest git i czyściutko. W każdym razie mag działa wzorowo
> i w dodatku hałasują.
Nie jest tak źle. Hałasowanie hi-capów to jedna z tych rzeczy, która daje się we znaki
podczas strzelania do puszek na podwórku. Bo na polu walki się tego zwykle nie zauważa.
W lesie nawet krzyk niesie się na stosunkowo niewielką odległość, a co dopiero mówić
o grzechotaniu paru kuleczek wewnątrz magazynka. Poza tym ja wypracowałem technikę chodzenia
bez grzechotania, polegającą na trzymaniu broni nieruchomo :)
Dzisiaj na combacie miałem hi-capa i parę tysięcy grzechoczących kulek w plecaku, a i
tak w kilku przypadkach pozostałem niewykryty.
Owszem, magi lubią pogrzechotać, ale jak już mówiłem - nie jest tak źle.


Mnie to grzechotanie bardzo irytuje, i według mnie używanie low, czy chociaż midów nadaje klimatu i realizmu.

//ciach

Quinti- A nie lepiej kupić boxa w końcu to SaW i swoje waży, więc jakbyś miał te 2000 kulek czy tam więcej to chociaż nie musiałbyś się bawić w kręcenie lub wymienianie magów, no i zajebiście to wygląda. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 11:48, Adamo55 napisał:

Quinti- A nie lepiej kupić boxa w końcu to SaW i swoje waży, więc jakbyś miał
te 2000 kulek czy tam więcej to chociaż nie musiałbyś się bawić w kręcenie lub wymienianie
magów, no i zajebiście to wygląda. :p


Miałem boxa ale jakby to powiedzieć - co chwilę się coś psuło, i większość graczy których widzę z saw używa hi capów, midów itp... I wszyscy twierdzą że boxa można sobię co najwyżej w dupę wsadzić xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 11:55, Quinti napisał:

Miałem boxa ale jakby to powiedzieć - co chwilę się coś psuło, i większość graczy których
widzę z saw używa hi capów, midów itp... I wszyscy twierdzą że boxa można sobię co najwyżej
w dupę wsadzić xD.

U nas gunnerowi też się box zrypał i z magami pomyka, więc faktycznie te boxy są do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czym wy się tak jaracie, mi sie na tym filmiku znacznie bardziej podoba SWD niż to, co tą broń trzyma. A i z moją orientacją wszystko jest ok :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 13:34, Rumcajsev napisał:

Ja bym pogrzebał w gearboxie :>

@Pernia
Obrazek for you :P


lol, mówiłem że z moją orientacja jest wszystko ok :(.
Poprostu jest... nie w moim typie, o ! :P

Edit: Btw, na taiwangunie cm.045a jest za jakies 450 cos, a na zbrojowni za 599. Debilne pytanie, ale czy taiwangun jest dalej sklepem godnym polecenia? Bo cos ostatnio rozne rzeczy na temat taiwanguna slysze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować