Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Skąd żeś wytrzasnął tego cudaka Graszcz''u? Fota normalnie mnie rozpier****a
Nie wiem kto kupuje takie gówienka, chyba tacy co kupują szklane kulki na allegro xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 17:19, Quinti napisał:

Skąd żeś wytrzasnął tego cudaka Graszcz''u?

Szukajcie a znajdziecie. I przestań profanować mój nick

Dnia 16.09.2009 o 17:19, Quinti napisał:

Fota normalnie mnie rozpier****a

mnie też

jeszcze jedna perełka:

20090916173040

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 20:52, nightfaler napisał:

Bynajmniej jeśli komuś przeszło namysł, że to ja, uprzedzam to nie ja :P

A nawet na to nie wpadłem :D
BYNAJMNIEJ naucz się BYNAJMNIEJ używać słowa "bynajmniej" w prawidłowym BYNAJMNIEJ kontekście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 21:14, Graszcz napisał:

> Bynajmniej jeśli komuś przeszło namysł, że to ja, uprzedzam to nie ja :P
A nawet na to nie wpadłem :D

Widać emocje opadły ;]

Dnia 16.09.2009 o 21:14, Graszcz napisał:

BYNAJMNIEJ naucz się BYNAJMNIEJ używać słowa "bynajmniej" w prawidłowym BYNAJMNIEJ kontekście.

Ta, tu trochę błąd popełniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 21:41, nightfaler napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=vnrUdDNJoes&feature=related#movie_player
omg, kumpel przesłał, oni to tam chyba się z metalowych kulek nawalają bo takiego czegoś
jeszcze nie widziałem;/

Nightfaler wiesz to są Japończycy - z tego co wiem oni głównie naparzają się po jakiś halach. A te pomieszczenia jakieś wielkie nie są - w dodatku głównie walą z full auto + hi capy... U mnie nie było jeszcze żadnego aż tak drastycznego przypadku jak tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 17:52, Pablo1989 napisał:

Czy Warto kupić Kulki fluorescencyjne ?

Do tego trzeba jeszcze dokupić tłumik naświetlający albo magazynki. Tak czy siak, efekty wizualne, zwłaszcza podczas strzelania ciemną porą w budynkach są zajedwabiste x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji, chciałbym jeszcze dodać o :D słabiakach Made in china

Kiedyś miałem Pistolet i Rewolwer, może i były słabe, to pomysł działania nawet niezły jak na ASG otóż zamiast naciągać albo być Elekrykiem to kulki się wsadzało do takiej komory (coś na wzór tego wolnego miejsca w magazynkach do przechowywanai kulek) zamykało się komorę, i w Rewolwerze się do bębenka wrzucało, no i można strzelać :D, wady ?

1.Mała pojemnosć chyba z 6 max kulek można wsadzić bo jak by się dało więcej możliwe że się jakaś zaklinuje.

2.Wygląd pistoletu :P owszem był to pistolet jak pistolet, ale nie wyglądał na Replikę jakiegoś prawdziwego pstoletu, a taki Rewolwer to taki Colt Python.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 13:01, Graszcz napisał:

Ja też jestem fanem Barrettów, ale IMHO w ASG to pomyłka

Czy ja wiem czy pomyłka rozsądni producenci nie wsadza tam sprężyny Mxxx niewiadomo jakiej taki baret moze miec przykladowo taka sama moc jak np m24 wtedy to pomylka nie jest ale realizm i szpan posiadania takowego cuda jest xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 15:21, McKing23 napisał:

> Ja też jestem fanem Barrettów, ale IMHO w ASG to pomyłka
Czy ja wiem czy pomyłka rozsądni producenci nie wsadza tam sprężyny Mxxx niewiadomo jakiej
taki baret moze miec przykladowo taka sama moc jak np m24 wtedy to pomylka nie jest

Właśnie dlatego to JEST pomyłka, skoro replika potężnego legendarnego WKW ma takie same osiągi jak byle szturmówka. Na cholerę dźwigać tyle żelastwa?

Dnia 22.09.2009 o 15:21, McKing23 napisał:

ale realizm i szpan posiadania takowego cuda jest xD

Jaki znowu realizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 15:24, Graszcz napisał:

> > Ja też jestem fanem Barrettów, ale IMHO w ASG to pomyłka
> Czy ja wiem czy pomyłka rozsądni producenci nie wsadza tam sprężyny Mxxx niewiadomo
jakiej
> taki baret moze miec przykladowo taka sama moc jak np m24 wtedy to pomylka nie jest
Właśnie dlatego to JEST pomyłka, skoro replika potężnego legendarnego WKW ma takie same
osiągi jak byle szturmówka. Na cholerę dźwigać tyle żelastwa?
> ale realizm i szpan posiadania takowego cuda jest xD
Jaki znowu realizm?

sluchaj nie wszystkie aegi maja proporcjonalnie duzo sily np przykladowy moj cm.031 ma ~ 370 fps a gaziak PISTOLET ma ~350? cos tu nie gra? nie chodzi o sile ale o odwzorowanie okreslonej jednostki a jezeli nie byloby w ofercie sklepow asg AK to tez bylaby pomylka bo to legendarny karabin? mowimy tu o dwoch roznych wersjach na amunicje ostra i na kulki wiec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 15:30, McKing23 napisał:

sluchaj nie wszystkie aegi maja proporcjonalnie duzo sily np przykladowy moj cm.031
ma ~ 370 fps a gaziak PISTOLET ma ~350? cos tu nie gra?

Średni przykład, bo akurat mało który pistolet ma powyżej 300 FPS. Poza tym i tak handguny nie dorównują zasięgiem szturmówkom, choćby z uwagi na krótką lufę. Widziałeś pistolet z 50-metrowym skutecznym zasięgiem? No właśnie. Dlatego snajperzy wolą M14 niż Colta 1911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować