Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2008 o 16:35, dominik713 napisał:

No tak,tylko na razie w grę nie wchodzi więcej niż 5 dych...


Jeżeli masz już broń podstawową, zastanów się czy boczniak jest ci koniecznie potrzebny w tej chwili i czy nie warto zaoszczędzić trochę kasy na coś konkretnego, bo ze sprężyną to co najwyżej można ładnie wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszedł do mnie mauser 98k :) Dzisaj sobie go odebrałem i od razu z kumplme do lasu :) Powiedzieć ze jest piękny to grzech , jest cudowny :) Zdziwiło mnie troche ze naboje troche sie dziwnie układają w zamku .
Ale tak to jest super :) Polecam goraco . ( tylko do rekonstrukcji bitew z II wojny światowej , bowiem na zabawy asg jest beznadziejny )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania. Pierwsze brzmi: czym się różni pistolet maszynowy AEG od karabinu maszynowego AEG (nie mówię o profesjonalnych replikach, wszystkie elektryczne)?
Drugie pytanie: Jak myślicie, która z niżej wymienionych broni jest lepsza?
http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152189291-Pistolet-maszynowy-M P5-SD6-NOWOSC.html
http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1133191309-Colt-XM17 7-Commando-B2-najlepszy-BESTSELLER.html
Mam zamiar zacząć z kuzynem zabawę w ASG, więc chcieliśmy kupić odpowiednie dla siebie bronie...
Ja do zestawu chcę jeszcze dołożyć jakiegoś shotguna z celownikiem optycznym, najbardziej kusi mnie Remington M47A2 o sile wystrzału równej 1J. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 12:20, xbit71 napisał:

Mam dwa pytania. Pierwsze brzmi: czym się różni pistolet maszynowy AEG od karabinu maszynowego
AEG (nie mówię o profesjonalnych replikach, wszystkie elektryczne)?
Drugie pytanie: Jak myślicie, która z niżej wymienionych broni jest lepsza?
http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152189291-Pistolet-maszynowy-M P5-SD6-NOWOSC.html
http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1133191309-Colt-XM17 7-Commando-B2-najlepszy-BESTSELLER.html
Mam zamiar zacząć z kuzynem zabawę w ASG, więc chcieliśmy kupić odpowiednie dla siebie
bronie...
Ja do zestawu chcę jeszcze dołożyć jakiegoś shotguna z celownikiem optycznym, najbardziej
kusi mnie Remington M47A2 o sile wystrzału równej 1J. Co o tym myślicie?


Na tej stronie nie kieruj się opiniami, bo mój kolega, jak chciał dodać że głupie że mu się po 20 minutach zepsuło, to oni to sami zmieniają, że niby świetne, no ale jak już wcześniej napisali, i ja też że tanich replik, się nie za bardzo opłaca kupować, bo one się zepsują szybko, ja bym polecił poszukac czegoś na gunfire.pl, albo taiwangun.pl (albo com nie pamiętam) co prawda dość drogie ale na pewno szybko się nie zepsują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś moglem sie bradziej przyjrzeć mojemu mauserowi . Nie moglem uwierzyc ze tyle trzeba siły wkładac bay przeładowac go . Na szczęście wylatujacy łuska mi to bardzo wynagrodziła . Mialem mały problem bo mi kółeczko do zamka wypadło , ale od razu po kropele i zakleilem m, zrobilem tez podbnie z jedna z drewnianych czeście bo sie ruszała . Jutro kolejny wypad do lasu . Dzis co prawda w domu strzelalem ale o maly wlos bym zastrzelił playstion 2 bo zapomniałem ze go naładowałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 18:06, Ryan Kam napisał:

ale o maly wlos bym zastrzelił playstion 2 bo zapomniałem ze go naładowałem xD


Ano, ano, przyzwyczajaj się, zawsze się po 5 razy sprawdza czy nie ma kulki a strzał próbny i tak w poduszkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 18:08, Fumiko napisał:

> ale o maly wlos bym zastrzelił playstion 2 bo zapomniałem ze go naładowałem xD


Ano, ano, przyzwyczajaj się, zawsze się po 5 razy sprawdza czy nie ma kulki a strzał
próbny i tak w poduszkę...


Po tym doświadczenieu ( az zprawdzielm czy żyje ps2) nigdy takiego czegos nei bede robił . Zamiast w podusze strzeliłme sobie w pustego buta xD Na szczęscie jest blokda ognia ktora mi bardzo pomoga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mauser daje mi sie we znaki . Trzeba naprawde mocno trzymac za raczke i go przełaodwywac . Boli mnie od niego lewa dłoń . Niestety zacina mi sie też pierwszy nabój jak go wprowadzam do komory , ale to niezbyt często i idzie sie przyzwycaic. Co dziwne pasował do niego bagnet od ak 47 . Jutro znowu ide na polowanie . Strzelanei w domu skonczyło sie rozwaleniem wiadara ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie mam problem. Mam karabin G36 H&K (normalny za 145 zł nie profesjonalną) no i już chyba drugi raz ładuję akumulator bo już nawet na ciągłym nie strzela. I ten ładuje się już od 25 h i lampka dalej jest czerwona a gdy się w końcu wkurzyłem i odłączyłem i do karabinu podłączyłem to dalej nie działał. Z powrotem podłączyłem pod ładowarkę i tan ładuje się już z 20 h. Co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAM! Się muszę pochwalić :) Przyszły. Wreszcie przyszły :D

RK-47 od G&G (metal + wood) i Glock 17 od TM :D

Me is happy :D Jutro idę przystrzelać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 22:43, Fumiko napisał:

MAM! Się muszę pochwalić :) Przyszły. Wreszcie przyszły :D

RK-47 od G&G (metal + wood) i Glock 17 od TM :D

Me is happy :D Jutro idę przystrzelać.


:D :D Metal i drewno? Cudnie :]] A jaką ma wagę? I ile fpsów?


Ja poluję na karabin wyborowy, najlepiej M21 i wygląda na to, że upoluję ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 22:52, M1chał napisał:

:D :D Metal i drewno? Cudnie :]] A jaką ma wagę? I ile fpsów?


Z magazynkiem (hi cap na razie) prawie 4 kilo. Ale przeżyję. FPSy stockowo koło 350 i chyba upgradeować na razie nie będę. Co najwyżej broń o kolimator wzbogacę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 23:04, Fumiko napisał:

Z magazynkiem (hi cap na razie) prawie 4 kilo. Ale przeżyję. FPSy stockowo koło 350 i
chyba upgradeować na razie nie będę. Co najwyżej broń o kolimator wzbogacę.

Kolminator do 47.. Hmm. Jak dla mnie ciekawie :] Ale oczywiście chodzi o użyteczność broni więc to dobra sprawa, ale to też zależy jak kto lubi :] Gratuluję zakupu! :] Oby Ci celnie służył ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 23:47, M1chał napisał:

No jak wzorowany na oryginalnych rosyjskich kolminatorach zamontujesz, to zdecydowanie
na tak jestem :]]]]


Wiesz, w ogóle myślałam nad oryginalną Cobrą z demobilu (kupić "kolekcjonersko" się da) ale one są piekielnie wręcz drogie i ciężkie do dostania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować