Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard i nowy RTS

90 postów w tym temacie

IMO bedzie to WC4 prawdopodobnie blizz boi sie robic SC2 bo wie ze scena gamingowa tej gry jest bardzo rozwinieta, W3 nie tak bardzo i mysle ze zrobia wara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WarCraft IV gdyby wyszedł, miałby pewnie na celu rozreklamowanie WoWa, który jest aktualnie głównym źródłem zarobków firmy. Może być też tak, że Blizzard zrobi StarCrafta 2, a następnie za kilka lat wyda MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze tylko i wyłącznie Starcraft 2 :), gdzie kontynuowana bedzie fabuła ze SC: BW !!! Innych opcji nawet nie biore pod uwage :P. Szczególnie, ze na dalszy ciąg wydarzen po "Brood War" czekam juz od około 1999 r :P
Ewentualnie moze byc to jakies nowe uniwersum, lecz raczej w to wątpie (przynajmniej jeszcze nie teraz), a W IV oczywiscie nie wchodzi w ogóle w gre, bo jest WoW.

Swoja droga to ciesze sie :), gdyz ta informacja daje nadzieje na to, ze PUKI CO nie bedzie zadnego WoS. Bo gdyby jednak miał być, to zapewne nigdy juz nie poznałbym dalszych losów bohaterów świata SC po zakonczeniu BW : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dann, znowu nie moge się z tobą zgodzić :D
WarCraft III nie ma zamkniętego wątku i z pewnością nie da się go zamknąć w MMO.
A WoWa zawsze można zmienić, wystarczy, że nie będą ruszać frakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buuuu ....
A ja już myślałem, że wreszcie coś ogłosili.
Chłopaki z Blizza: ja rozumiem, że jesteście bardzo ostrożni w kwestii gier ... ale już naprawdę przeginacie :)
Podchodzicie do tego SC2 jak pies do jeża, noo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tymczasem jednak pozostają jedynie domysły. Przedstawiciel Vivendi (wydawcy Blizzarda), poproszony o komentarz, przyznał wprawdzie, że firma faktycznie planuje jakiś nowy projekt"

W zasadzie nie tylko planuja ale już cos robia :)

"We have some unannounced projects in development," a rep told GameSpot, "and we''ll be revealing more information about those at a later date."

Imho starcraft 2 bo warcraft 4 by gupio brzmial :) no i ile mozna walkowac ten sam swiat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ludziska... wystarczy kliknac i przeczytac ogloszenia... poszukuja raczej ludzi do unowoczesnienia infrastruktury softwareowej firmy... raczej nie ma co liczyc poki co na starcrafta2... niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem to są 2 możliwości:

a) Starcraft 2
b) Jakiś zupełnie nowy projekt w zupełnie nowym uniwersum - pamiętam takiego newsa, w ktorym gość z Blizzard nie ukrywał, że ich projektanci są też zainteresowani stworzeniem czegoś zupełnie nowego.

Warcraft 4 odpada, bo historię Warcrafta kontynuuje WoW w kolejnych swoich patchach (i dodatku/dodatkach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy około 3 lata na ujawnienie projektu, kolejne 3 na demo, kolejne 3 na premierę i jeszcze jeden na opóźnienie premiery.
Uważam że na Wara IV jest za szybko, Starcraft II odpada ze względu na Ghosta...
Według mnie połączenie dwóch ostatnich ogłoszeń czyli...
Ludzie dobrze pracujący nad klimatem Diablo, i to czyli RTS 3D. Albo bezpośrednie Diablo III - Conquer the Hell :-D, albo coś zupełnie nowego w tym klimacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 13:09, Nero0007 napisał:

Mamy około 3 lata na ujawnienie projektu, kolejne 3 na demo, kolejne 3 na premierę i jeszcze
jeden na opóźnienie premiery.
Uważam że na Wara IV jest za szybko, Starcraft II odpada ze względu na Ghosta...
Według mnie połączenie dwóch ostatnich ogłoszeń czyli...
Ludzie dobrze pracujący nad klimatem Diablo, i to czyli RTS 3D. Albo bezpośrednie Diablo III
- Conquer the Hell :-D, albo coś zupełnie nowego w tym klimacie


DiabloCraft? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może będziemy mieli do czynienia z Lost Vikings RTS :) Taka krzyżówka standardowych ''Craftów z Gruntzami w której będziemy sterować poczynaniami wikngów wojujących z obcymi.

VikingCraft!

PS> Czemu nie robią już takich gier jak LV...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajcie na powolną produkcją, bo przyjnajmniej jak zrobią jakąś grę to jest to hit na skalę światową. To można im wybaczyć(choć tak WIELKIEJ komercji już nie :P)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować