Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz niesamowity zwiastun Lost Soul Aside - gry tworzonej przez jednego człowieka

12 postów w tym temacie

> Kazer, kapitan rycerzy templariuszy, przestał się uśmiechać po tragedii, jaka dotknęła jego rodzinę

no rzeczywiście, doskonała podstawa do budowania jakiegoś ważnego wątku xDDD
parafrazując klasyka: to jest azja, tego nie pomalujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiło na mnie duże wrażenie, gdybym miał obcykane wszystkie aspekty produkcji gry w jednych palcu, również zasiadłbym do stworzenia swojej gry. Trzymam za niego kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porownajcie sobie gre robiona przez jednego czlowieka z ograniczonym budzetem do gier robionych przez wielkie studia np. te od Final Fantasy?
Wstyd pada na te wszystkie studia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autentycznie podziwiam, dla mnie to jest nie do pomyślenia żeby zrobić taką pracę w pojedynkę.

PS. Naprawicie kiedyś tą sp******** stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do wiary, że to zrobił jeden gościu, na prawdę w głowie mi się to nie mieści. Obstawiam, że to będzie przynajmniej dobra gra, wizja całej gry jednego człowieka będzie zawsze lepsza od sklejanki interpretacji wielu ludzi. Poza tym uwielbiam slashery a dobrych jest jak na lekarstwo.

Jak bardzo chciałbym mieć takie umiejętności i chęci, zawsze chciałem zrobić swoją grę high fantasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego u Azjatów te postacie tak dziwnie wyglądają...

Bo azjaci lubią androgenicznych bohaterów. Im facet bardziej wymuskany, tym lepiej :) Tak było jest i będzie w całej Azji wszędzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, musiał korzystać z jakiś gotowych assetów... no i to Unreal Engine, dużo tego po prostu jest w samym silniku (tak, po prostu nie wierzę, że to dzieło 1 człowieka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować