Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2007 o 16:06, dambialko napisał:

No ty może wiedziałeś gdzie on jest ale nie wszyscy może nie wiedzą (część to obywateli i robotników)
i dzięki za przypomnienie jego i imienia chociaż moglem se przypomnieć

eee. zanim jeszcze byłem na tym forum(nie miałem statusy ) odnalazłem tego Gilberta więc status na forum nie ma nic wspólnego z ogromem wiedzy o serii Gothic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 15:49, rob006 napisał:

Dodatkowo przed wszystkimi skrzyniami (żeby nagle wytrychy się nie skończyły)

W sumie jak o tym wspomniałeś, to ja też tak robię, bo jakoś żal mi tych łamiących się wytrychów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 19:23, mroczny mrok napisał:

Niech zgadnę. Wyskakuje ci takie wielkie niebieskie okienko. U mnie zdarza się to często, chociaż
ostatnio w ogóle. I jest to właśnie Gothic 1.08k.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2007 o 17:23, Kaczor38 napisał:

> Prawda . Własnie mi też wyskakuje raz to niebieskie okienko albo nic nie wyskakuje i sie
po prostu wyłącza :(


Gothic nie był raczej zbyt udoskonalona grą, więc się nie przejmuj. Po prostu zapisuj dość często gre i ciesz się, że nie jest to Gothic III.:) Twój (jak i mój) problem ma raczej większość gramowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 17:44, Gothic 12 napisał:

Podpowiedź dla początkujących : jak zaczynacie grać to idźcie obok snafa tam bedzie spox koleś
o imieniu wrzód.


Lepiej nie wprowadzaj początkujacych w błą, bo jeszcze będziesz miał taką armię doprowadzonych do szału graczy, z siekierami pod twoim domem... graczy rządnych krwii, twojej krwii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 17:35, mroczny mrok napisał:


> > Prawda . Własnie mi też wyskakuje raz to niebieskie okienko albo nic nie wyskakuje
i sie
> po prostu wyłącza :(

Gothic nie był raczej zbyt udoskonalona grą, więc się nie przejmuj. Po prostu zapisuj dość
często gre i ciesz się, że nie jest to Gothic III.:) Twój (jak i mój) problem ma raczej większość
gramowiczów.

A poco komu kody do Gothica 3 skoro jest dośc prosty.
W końcu orkowie nie walą się na ciebie całą bandą tylko jest to troche ulepszone.
Jeśli chcecie grac na kodach to lepiej w poprzednie cześci bo są trudniejsze
(u mnie na GS znajdziecie kody).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2007 o 17:54, Gorn7 napisał:

A poco komu kody do Gothica 3 skoro jest dośc prosty.
W końcu orkowie nie walą się na ciebie całą bandą tylko jest to troche ulepszone.
Jeśli chcecie grac na kodach to lepiej w poprzednie cześci bo są trudniejsze
(u mnie na GS znajdziecie kody).


Kodziarstwo ogólnie uważane jest za moralną zbrodnię, popełnioną przez siebie na sobie:) Ale fakt faktem że niektóre bugi Gothica da się ominąć tylko kodami, albo ponownym przechodzeniem gry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2007 o 19:02, CR7 napisał:

Kodziarstwo ogólnie uważane jest za moralną zbrodnię, popełnioną przez siebie na sobie:) Ale
fakt faktem że niektóre bugi Gothica da się ominąć tylko kodami, albo ponownym przechodzeniem
gry:P


Szczerze mówiąc kodów używałem tylko raz chcąc sobie urozmaicić grę w Gothic II. Po pierwszym ukończeniu gry grałem już normalnie.
PS: Dawno cię na foreum nie widziałem Czyżbyś zrobił sobie małą przerwę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2007 o 19:36, mroczny mrok napisał:

Szczerze mówiąc kodów używałem tylko raz chcąc sobie urozmaicić grę w Gothic II. Po pierwszym
ukończeniu gry grałem już normalnie.
PS: Dawno cię na foreum nie widziałem Czyżbyś zrobił sobie małą przerwę?:)


Ja również czasem urozmaicałem sobię grę kodami. Ale tylko po przejściu gry, tak dla zabawy. Niektóre efekty są ciekawe...:) Można nawet konsolą przywołać niektóre rzeczy, które w grze nie występują, ale są w plikach gry:)

[Ano zrobiłem sobie przerwę i to nie krótką:) Jakoś nie miałem czasu i w ogóle zapadłem troszkę na zimowy sen. Powoli wracam do normalności, ale nadal mam nadmiar obowiązków;/]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.
Prosze o pomoc!Chodze po całym varancie i nie wiem kto może mnie nauczyć walki dwoma ostrzami.
W Ishtar potrzeba reputacji,Angar nie uczy tej umiejętnośći,wieć pomóżcie błagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 19:43, Dave''G3 napisał:

Witam wszystkich.
Prosze o pomoc!Chodze po całym varancie i nie wiem kto może mnie nauczyć walki dwoma ostrzami.
W Ishtar potrzeba reputacji,Angar nie uczy tej umiejętnośći,wieć pomóżcie błagam.


Po pierwsze - to nie temat o Gothic 3...
Ale i tak odpowiem: na poziomie MISTROZWSKIM tej zdolności nauczyć możemy się TYLKO w IShtar (bodajże po wykonaniu egzaminu na asassyna) natomiast na poziomie podstawowym uczymy się, np. w takiej małej mieścinie Lago...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką taktykę polecacie 17 lvl magowi, z 55 mana, trzecim kręgiem w starciu z dwoma orkami-żołnierzami? Bo cienko cos mi sie gra tym magiem... jak na razie to wciąż broni białej używam (40 siły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 21:42, Piciambeer napisał:

Jaką taktykę polecacie 17 lvl magowi, z 55 mana, trzecim kręgiem w starciu z dwoma orkami-żołnierzami?
Bo cienko cos mi sie gra tym magiem... jak na razie to wciąż broni białej używam (40 siły)


Proponuje czar ognista burza, jeśli nie możesz się wyuczyć czwartego kręgu to ze zwojów, po jednej w każdego orka to po nich.
Jeżeli jesteś w 3 rozdziale to nie potrzebujesz się z nimi jeszcze spotykać więc lepiej ich ominąć, a jeżeli w czwartym to szybko naucz się czwartego i piątego kręgu i zainwestuj w mane.
Magowi wystarczy 25 siły do boskiego młota (10 się uczymy, a 5 mamy zquesta z Horacym w Nowym Obozie), a później mamy jeszcze z miksturek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 00:04, Taschon napisał:

Jak grasz magiem, to pakuj w kręgi. To postawa. no i mana, ale jej już trochę masz, ale też
nie za dużo.

da się grać magiem bo w g2 jakoś rade dawałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 00:20, Taschon napisał:

Grać się da, ale bez kręgów i many jest:
a.) bezsensownie
b.) niepotrzebnie i bardzo trudno

gram w moda(to bez znaczenia) mam 12 poziom i 60 punktów nauki.dzięki pewnemu pierścieniowi mam obecnie ponad 80 many po zostaniu magiem ognia nauczę się kręgów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 05:43, Pediator napisał:

gram w moda(to bez znaczenia) mam 12 poziom i 60 punktów nauki.dzięki pewnemu pierścieniowi
mam obecnie ponad 80 many po zostaniu magiem ognia nauczę się kręgów


To nieźle, ja w podstawce GI jak zostawałem magie ognia to udało mi się zchomikować 56 PN na 3 kręgi i 10 mana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować