Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

ma ktoś morze pierwszą edycje Gothica jedynki (tą z medalionem i kartami) ???
ja kiedyś mialem ale sprzedalem, a teraz chce znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Zakupilem sobie tutaj grę" Gothic, Gothic 2:Noc Kruka Złota Edycja" . I mam duzy problem . Grając w pierwszą część Gothica wszystko jest OK ale po jakimś czasie wyskakuje błąd i gra się wyłącza :( denerwuję mnie to bo nie zawsze mam zapisaną grę(no chyba nie bede co 20 sek. zapisywal) i wszystko w kij idzie . Proszę niech ktoś mi pomoże z tym problemem ! A i dla dociekliwych jest to GOTHIC 1.08k

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaki błąd ci wyskakuje? Aha, i zapisuj jednak często, bo Gothic lubi się ''burzyć'' i ma dużo rozmaitych bugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 18:52, Kaczor38 napisał:

Witam ! Zakupilem sobie tutaj grę" Gothic, Gothic 2:Noc Kruka Złota Edycja" . I mam duzy problem
. Grając w pierwszą część Gothica wszystko jest OK ale po jakimś czasie wyskakuje błąd i gra
się wyłącza :( denerwuję mnie to bo nie zawsze mam zapisaną grę(no chyba nie bede co 20 sek.
zapisywal) i wszystko w kij idzie . Proszę niech ktoś mi pomoże z tym problemem ! A i dla
dociekliwych jest to GOTHIC 1.08k

Pozdrawiam


Niech zgadnę. Wyskakuje ci takie wielkie niebieskie okienko. U mnie zdarza się to często, chociaż ostatnio w ogóle. I jest to właśnie Gothic 1.08k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 19:14, tykus napisał:

A jaki błąd ci wyskakuje? Aha, i zapisuj jednak często, bo Gothic lubi się ''burzyć'' i ma
dużo rozmaitych bugów.

Taaa, ja ostatnio gram Magiem Wody i jakoś wyleciało mi z głowy zapisywanie stanu gry. I tak sobie biegam i wykonuję questy i zabijam z run zębacze. I w końcu trzeba lecieć do Xardasa, no to lecę a tu ni z gruchy ni z pietrucha gra wywaliła mnie na pulpit. Oo Kwiatek oczywiście siarczysty poleciał. Ładuję ponownie Gothica i gdzie jestem ? Ostatni stan gry zgrany jeszcze sprzed szukania kamieni ogniskujących ...

Ale i tak to najlepsza gra na świecie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 19:29, szerszeń45 napisał:

> A jaki błąd ci wyskakuje? Aha, i zapisuj jednak często, bo Gothic lubi się ''burzyć''
i ma
> dużo rozmaitych bugów.
Taaa, ja ostatnio gram Magiem Wody i jakoś wyleciało mi z głowy zapisywanie stanu gry. I tak
sobie biegam i wykonuję questy i zabijam z run zębacze. I w końcu trzeba lecieć do Xardasa,
no to lecę a tu ni z gruchy ni z pietrucha gra wywaliła mnie na pulpit. Oo Kwiatek oczywiście
siarczysty poleciał. Ładuję ponownie Gothica i gdzie jestem ? Ostatni stan gry zgrany jeszcze
sprzed szukania kamieni ogniskujących ...

Ale i tak to najlepsza gra na świecie xD

ja mam taki nałóg wyuczony że bardzo często grę zapisuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2007 o 22:58, Pediator napisał:

ja mam taki nałóg wyuczony że bardzo często grę zapisuję.



nałóg = uzależnienie ..

Ja to bym bardziej nazwał Tikiem .. ale ostrożnością lub wyczuleniem :D

Też tak mam dla bezpieczeństwa .. przed każdaą kluczową decyzją safe .. żeby później nie było niespodzinek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 07:25, Łukasz.G napisał:

Też tak mam dla bezpieczeństwa .. przed każdaą kluczową decyzją safe .. żeby później nie było
niespodzinek :D

To normalne , że przed kluczowymi decyzjami , pierwszym wejściem do jakiejś lokacji i innych podobnych sytuacjach sejwujemy.Większość na pewno o tym pamięta.Niestety w ferworze walki i to tym większym im walka jest trudniejsza , często "udaje się" mi zapomnieć o zapisaniu gry i jak w końcu zginę , to dopiero jest bieda.Pozostaje tylko pocieszać się , że znowu można stoczyć tak ciekawą walkę.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 18:52, Kaczor38 napisał:

Witam ! Zakupilem sobie tutaj grę" Gothic, Gothic 2:Noc Kruka Złota Edycja" . I mam duzy problem
. Grając w pierwszą część Gothica wszystko jest OK ale po jakimś czasie wyskakuje błąd i gra
się wyłącza :( denerwuję mnie to bo nie zawsze mam zapisaną grę(no chyba nie bede co 20 sek.
zapisywal) i wszystko w kij idzie . Proszę niech ktoś mi pomoże z tym problemem ! A i dla
dociekliwych jest to GOTHIC 1.08k

Pozdrawiam



Też tą edycję zakupiłem, ale mam troche inny problem, w Gothic I w ekwipunku nie ma ikonek wyposażenia! wyświetla sie tylko nazwa przedmiotu, ale nie jest on pokazany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 07:25, Łukasz.G napisał:

Też tak mam dla bezpieczeństwa .. przed każdaą kluczową decyzją safe .. żeby później nie było niespodzinek :D

To ja mam jeszcze lepiej: po każdym pokonanym wrogu save :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 08:53, Abi Dalzim napisał:

To ja mam jeszcze lepiej: po każdym pokonanym wrogu save :)

taaaaaak... identycznie jak ja :D Już taki nawyk i odruch........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 08:53, Abi Dalzim napisał:

To ja mam jeszcze lepiej: po każdym pokonanym wrogu save :)


A ja mam jeszcze lepiej! :D Przed każdą walką i po każdej walce. Dodatkowo przed wszystkimi skrzyniami (żeby nagle wytrychy się nie skończyły), oraz przed rozmowami z NPC. A jak by tego było mało, to kopiuję jeszcze save''y do osobnego folderu na dysku, dzięki czemu po skończonej grze miałem pół giga save''ów. :]
Ale wraz z rozwojem postaci, gra staje się łatwiejsza, a seve''y coraz rzadsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 08:53, Abi Dalzim napisał:

> Też tak mam dla bezpieczeństwa .. przed każdaą kluczową decyzją safe .. żeby później nie
było niespodzinek :D
To ja mam jeszcze lepiej: po każdym pokonanym wrogu save :)

a ja co 5 minut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można tak zrobić ? O tym nie wiedziałem.A wiecie gdzie jest koleś nie pamiętam jego nazwy ? Ale to pewno każdy wie niedaleko Starego Obozu i blisko nawet tam gdzie stoi tych 2 strażników (tam gdzie są orkowie i tam jak się idzie do xardasa) To trochę przed tym są takie skaly i wchodzi się na nie i tam jest kolo i można albo go zabić (jak mu powiesz takie wyrazy co będą w pasku mowy) Ja go zabiłem nie ma on za dużo przedmiotów ale parę zaśmiedzialych monet i coś tam jeszcze ale coś jest jeszcze w skrzyni obok niego.I on jeszcze wam opowie dlaczego właśnie tam mieszka Bo wywalili go ze starego obozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 15:58, dambialko napisał:

Można tak zrobić ? O tym nie wiedziałem.A wiecie gdzie jest koleś nie pamiętam jego nazwy ?
Ale to pewno każdy wie niedaleko Starego Obozu i blisko nawet tam gdzie stoi tych 2 strażników
(tam gdzie są orkowie i tam jak się idzie do xardasa) To trochę przed tym są takie skaly i
wchodzi się na nie i tam jest kolo i można albo go zabić (jak mu powiesz takie wyrazy co będą
w pasku mowy) Ja go zabiłem nie ma on za dużo przedmiotów ale parę zaśmiedzialych monet i coś
tam jeszcze ale coś jest jeszcze w skrzyni obok niego.I on jeszcze wam opowie dlaczego właśnie
tam mieszka Bo wywalili go ze starego obozu.

Gilbert!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 15:58, dambialko napisał:

Bo wywalili go ze starego obozu.


Sam odszedł bo miał dosyć problemów w SO :P A jego imię to Gilbert ;) Za odnalezienie go dostaje się bodaj 100 PD, ale jeśli dobrze pamiętam nie było z nim żadnych opcji dialogowych poza opowiedzeniem nam jego historii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak była już o tym mowa w tym temacie. To jest Gilbert i nie opłaca się go zabijać bo nie ma nic ciekawego. Kiedyś oczywiście sam go odkryłem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ty może wiedziałeś gdzie on jest ale nie wszyscy może nie wiedzą (część to obywateli i robotników) i dzięki za przypomnienie jego i imienia chcociaż moglem se przypomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować