Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Hmm... jeżeli pomogłeś już Ur-Shaka to nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem tej księgi. Po prostu wróć się do tej cytadeli i na szczycie wieży odnajdziesz drugiego Chromanina. Jeżeli mu jeszcze nie pomogłeś, to ta zniszczona cytadela znajduje się na szczycie wysokiej [o ile nie najwyższej] góry w Kolonii. Można tam się dostać wychodząc ze starego obozu od strony zniszczonej wieży ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 22:40, czarek.k napisał:

dostałem misje od cor kaloma żeby odnależć ludzi z nowego obozu produkujących ziele.gdzie oni są?

Informacja jest bodajże stronę czy dwie do tyłu, ale powtórzę. Wychodzisz z Nowego obozu i idziesz na wprost, po dojściu do jeziora skręcasz w prawo i podchodzisz pod skałę, jest tam jaskinia a w niej "fabryka ziela". Ludzi możesz postraszyć strażnikami świątynnymi,lub po prostu ubić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 22:40, czarek.k napisał:

dostałem misje od cor kaloma żeby odnależć ludzi z nowego obozu produkujących ziele.gdzie oni
są?


Niedaleko Nowego Obozu. Jak jest brama wejścia do nich, to zamiast wchodzić skręć w lewo i idź po tej polanie, a gdzieś tam będzie jaskina w której prebywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam taki mały problem z gothic otóż to gdy gram tak po 20-25 min gra mi się sama wyłącza bez żadnego powodu nic prosze o porade wzwiąsku z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 10:12, safran44 napisał:

Cześć mam taki mały problem z gothic otóż to gdy gram tak po 20-25 min gra mi się sama wyłącza
bez żadnego powodu nic prosze o porade wzwiąsku z tym.


Cóż, mnie też się to zdarzało, i pewnie wszystkim grającym w gothica nie raz się to zdarzyło. To bug, jeśli można go w ogóle takim nazwać. Spróbuj zainstalować najnowsze wersje sterowników, może chociaż nie będzie się tak często wyłączał. Ale gothic ma to do siebie że to się czasem zdarza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 10:12, safran44 napisał:

Cześć mam taki mały problem z gothic otóż to gdy gram tak po 20-25 min gra mi się sama wyłącza
bez żadnego powodu nic prosze o porade wzwiąsku z tym.


Zainstaluj najnowswze sterowniki,
Zainstaluj ponownie grę,
Wyłącz programy działające w tle np. antyvira itp.
Uruchom grę i powinno działać miałem ten sam problem i zrobiłem tak jak napisałem wyzej i pomogło ale czasem wywaliło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 20:29, czarek.k napisał:

gdzie jest wolna chata w obozie bractwa(oprucz tej niedaleko pola na kturym pracują zbieracze)?

Szczerze mówiąc cięzko taką znaleść ale jest parę takich chatek zwłaszcza na górze, musisz się wspiąć po drabinie i poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 20:29, czarek.k napisał:

gdzie jest wolna chata w obozie bractwa(oprucz tej niedaleko pola na kturym pracują zbieracze)?

Hehehe
Czekasz na nastanie nocy, znajdujesz chatę w której jest dwóch nowicjuszy, wchodzisz, wyciągasz broń i atakujesz (lak masz coś lepszego to jednego załatwisz zanim drugi na ciebie uderzy). Po ubiciu masz całą chatkę dla siebie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieźle :P Przy okazji trochę expa wpadnie :P Nigdy nie wpadłem na ten sposób zdobycia chaty w obozie sekty, może być to pomocne :) Moja wersja była dla pacyfistów ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 20:58, szerszeń45 napisał:

Moja wersja była dla pacyfistów ;>

Pacyfistów? W koloni karnej? Chyba na pierwszych trzech levelach ;D zawsze kiedy kończyłem grę w Koloni przy życiu pozostawałem tylko ja i nieśmiertelni npc (Xardas, Diego itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty brutalu ;>
Ja (zazwyczaj) zabijałem tylko tego kto na to zasłużył, głupio by było latać po Koloni Górniczej widząc te same mordki niesmiertelnych NPC ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze głupiej zobaczyć żywych trupów :D Ale z jednym się zgodze w kolonii karnej nie ma miejsce dla pacyfistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 21:11, szerszeń45 napisał:

Ty brutalu ;>
Ja (zazwyczaj) zabijałem tylko tego kto na to zasłużył, głupio by było latać po Koloni Górniczej
widząc te same mordki niesmiertelnych NPC ;>



A ja również nikogo nie zabijam chyba, że podpadnie mi lub misja tego wymaga ;)
Nie jestem mordercą ;))
Zresztą jakby kolonia wyglądała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 22:12, wdowiakm napisał:

Zresztą jakby kolonia wyglądała ;)

JAk w czasach kiedy kolonią nie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2007 o 22:12, wdowiakm napisał:

A ja również nikogo nie zabijam chyba, że podpadnie mi lub misja tego wymaga ;)
Nie jestem mordercą ;))
Zresztą jakby kolonia wyglądała ;)


A pod koniec piątego rozdziału byłeś w Starym Obozie? Wtedy gdy Xardas wysyła nas do wieży i trzeba wziąć zbroję. Jest tam też runa teleportacyjna do zamku. :) Gdy się teleportujemy, wszystkie NPC, które poprzednio były nieśmiertelne (nawet Gomez!) stają się śmiertelne. Można się wtedy zemścić za wykopanie ze Starego Obozu. Jeden z przyjemniejszych momentów w grze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 22:48, Luke Shadow napisał:

A pod koniec piątego rozdziału byłeś w Starym Obozie? Wtedy gdy Xardas wysyła nas do wieży
i trzeba wziąć zbroję. Jest tam też runa teleportacyjna do zamku. :) Gdy się teleportujemy,
wszystkie NPC, które poprzednio były nieśmiertelne (nawet Gomez!) stają się śmiertelne. Można
się wtedy zemścić za wykopanie ze Starego Obozu. Jeden z przyjemniejszych momentów w grze.
:D

Byłem i wybiłem kogo się dało tzn. tylko magnatów i straż. To była zemsta ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście kiedy ja grałem, to najbardziej się oberwało wrzodowi i paru innym natrętom...No i nie mogłem zostawić
samemu sobie Szakala, żaden durny strażnik nie będzie się woził na moim terenie, to była przestroga;] Kiedyś, jak już przeszedłem kilka razy grę bez kodów, postanowiłem zaszaleć grając następny raz...Umierający strażnicy z obozu bagna i jeden z Baali [ten na placu] próbujący ugasić bunt kilkudziesięciu trolli, wężów błotnych i demonów.Uciekł na schody w stronę świątyni Y''beriona i próbował ich zdmuchnąć;P Szkoda, że był nieśmiertelny, bo podzielił los reszty tych frajerów.Niezapomniana chwila;) Albo jak udawałem bohatera, ubijając te trolle... Zanim wstałem już mnie przewróciły;D Może i Gothic jest zabugowany, ale mimo wszystko uwielbiam tę grę.Ma w sobie to coś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować