Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2007 o 14:59, szerszeń45 napisał:

... "W dziurki"... xD

<!----- ROTFL :-) ----->

Nie mniej chyba o to właśnie chodzi, o wyjmowanie i chowanie miecza, oraz o jego "świszczenie"
w powietrzu, kiedy się nim macha na lewo i prawo, ciachając wrogów. ;-)


No wiesz cięzko użyc innego określenia .. Btw tego meicza chyba się nie da załozyć :>

No w szczeliny je tam wkładał heh ?
No dobra koniec Offa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 16:41, Łukasz.G napisał:

(...) No w szczeliny je tam wkładał heh ? (...)

Moim zdaniem wyjmowanie/wyciąganie i chowanie miecza to po prostu bardziej trafne określenie. :-)

PS No zdarza się, przecież i ja mam czasem takie sytuacje, że nie mogę znaleźć jakiegoś słowa. :-) Niemniej "dziurki" mnie rozbawiły, i tyle. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowałem. Sytuacja sie powtarzała ale jakimś cudem za jednym z razów gra ruszyła dalej. No i musiałem wrócić naładować Uziela no i w sumi to... przeszedłem :)

Świetna gra, teraz trzeba kupic w extra klasyce dwójkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 18:27, Atanael napisał:

(...) przeszedłem :)

No to fajno, cieszymy się, że się udało. :-) Tak swoją drogą jaką gildią ukończyłeś grę ?

Dnia 04.05.2007 o 18:27, Atanael napisał:

Świetna gra, teraz trzeba kupić w extra klasyce dwójkę...

Na pewno, z Gothiciem będziesz się dobrze bawić, to na pewno nie są pieniądze wyrzucone w błoto, zwłaszcza, że NXK Gothic 2 jest za grosze. A i jeszcze polecam dodatek kupić, przedłuży to grę i frajdę z jej przechodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2007 o 18:30, szerszeń45 napisał:

Na pewno, z Gothiciem będziesz się dobrze bawić, to na pewno nie są pieniądze wyrzucone w błoto,
zwłaszcza, że NXK Gothic 2 jest za grosze. A i jeszcze polecam dodatek kupić, przedłuży to
grę i frajdę z jej przechodzenia :-)


Ale w kolejnosci G2 a później dopoer- NK :> Co ty na to :]
Btw grałem w G3 ? Opłaca się zrobić upradge kompa + kupic samą grę :>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 18:27, Atanael napisał:

Przeinstalowałem. Sytuacja sie powtarzała ale jakimś cudem za jednym z razów gra ruszyła dalej.
No i musiałem wrócić naładować Uziela no i w sumi to... przeszedłem :)

Świetna gra, teraz trzeba kupic w extra klasyce dwójkę...


G II jest spoko, bo przede wszystkim maszs lepszą grafikę, a grywalność wcale nie spada,a wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 20:05, Łukasz.G napisał:

Ale w kolejnosci G2 a później dopoer- NK :> Co ty na to :]

Osobiście wolałbym przechodzić mając zainstalowaną Noc Kruka na podstawową wersję Gothic`a 2.

Dnia 04.05.2007 o 20:05, Łukasz.G napisał:

Btw grałem w G3 ? Opłaca się zrobić upradge kompa + kupic samą grę :>?

Upgrade zawsze się opłaca, zwłaszcza pod Gothic`a 3. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2007 o 22:10, szerszeń45 napisał:

Osobiście wolałbym przechodzić mając zainstalowaną Noc Kruka na podstawową wersję Gothic`a
2.


Jednak mając od razu NK nie zobaczymy subtelnej różnicy trudności nowych postaci itp .. poprostu nie docenimy dodatku ;]

ok koniec OFFT z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem jestem Szkodnikiem w I rozdziale wykonałem kilka zadań i niewiem co mam dalej robić. Co wogóle jest moim głównym zadaniem dostanie się do Gomeza? Jak tak to co mam zrobić żeby się do niego dostać. Prosze niech ktoś odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 22:28, Łukasz.G napisał:

Jednak mając od razu NK nie zobaczymy subtelnej różnicy trudności nowych postaci itp .. poprostu
nie docenimy dodatku ;]

No fakt, ja doceniłem podchhodząc 2 razy, ale jak ktoś ma dużo gier do przerobienia to może śmiało same NK obrobić :)
Aco do G3 to kupno mocarnego kompa opłaca się średnio, bo fakt, że będzie ładna grafa, ale nie ma sprzętu, na którym G3 się nie tnie, a czasem nawet i gracz się tnie (ja na przykład) :P

Dnia 04.05.2007 o 22:28, Łukasz.G napisał:

ok koniec OFFT z mojej strony

Ok, it''s time to end this game :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm grę przeszedłem w gildii Starego Obozu, gdyż jakoś najbardziej przypadli mi do gustu. No i podobał mi się pomysł z tą wymyśloną "zdradą" głównego bohatera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 23:00, Atanael napisał:

Hm grę przeszedłem w gildii Starego Obozu, gdyż jakoś najbardziej przypadli mi do gustu. No
i podobał mi się pomysł z tą wymyśloną "zdradą" głównego bohatera :)


A potem zdradą nowego obozu. I tak dalej. A jak się uprzeć to nawet wszystkie obozy się zdradza. Bo sektę w jakiś sposób też po śmierci Y''Beriona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 22:56, Xardas 14 napisał:

Mam problem jestem Szkodnikiem w I rozdziale wykonałem kilka zadań i niewiem co mam dalej robić.
Co wogóle jest moim głównym zadaniem dostanie się do Gomeza? Jak tak to co mam zrobić żeby
się do niego dostać. Prosze niech ktoś odpowie.


Po rozmowie z Diego udaj się do Thorusa (stoi przed wejściem do zamku w Starym Obozie) i powiedz że chcesz pracować dla Gomeza. Porozmawiaj ponownie z Diego, który zleci Ci zjednanie sobie bardziej wpływowych ludzi. Najłatwiej zjednać sobie Świstaka, wystarczy odkupić miecz od Fiska i odnieść go Świstakowi. I już! Następny jest Zły, dla którego trzeba odnaleźć zaginionego strażnika - Neka. Nek znajduje się poza Starym Obozem, w jaskini niedaleko południowej bramy. Kiedy rozprawisz się ze świnoszczurami poszukaj ciała Neka i zabierz mu amulet. Idź do Złego i oddaj mu amulet. Teraz pogadaj z Dexterem (kręci się w okolicach targowiska). Zleci Ci on zdobycie receptury Cor Kaloma. Idź do Obozu Bractwa (jeśli nie wiesz gdzie to jest to porozmawiaj z baalem Parvezem - on Cię zaprowadzi) i pogadaj z Lesterem. Powiedz mu żeby zaprowadził Cię do laboratorium alchemicznego. Teraz po drabinie do góry i jesteś w laboratorium. Okazuje się że Cor Kalom nie chce dać Ci receptury, więc po prostu ukradnij mu ją ze skrzyni (to ta po lewej, ale musisz ,mieć wytrych). Wracaj do Dextera i oddaj mu recepturę. Następny "klient" to Thorus. Musisz długo nalegać aby zlecił Ci zadanie. Kiedy już to zrobi idź do Mordraga (stoi przed południową bramą) i powiedz mu że "ma problem", a następnie aby zaprowadził Cię do Nowego Obozu. Kiedy już tam dojdziesz Mordrag powie ci że zostanie tu przez kilka dni. Poinformuj o tym Thorusa. Pozostał jeszcze Diego i test zaufania. Pogadaj z Diego i idź do starej kopalni. Tam odszukaj Iana, weź listę i wracaj do Diego. Teraz idź do Thorusa, który wpuści Cię do zamku. W zamku spotkasz Kruka, który zaprowadzi Cię do Gomeza. Jeżeli jesteś pewien że chcesz wstąpić do Starego obozu to pogadaj z Gomezem (tylko nie mów mu że znasz Y''beriona :). I już! Należysz do Cieni!Musisz jedynie dopełnić formalności z Krukiem. Teraz idź do obozu bractwa. Zagada do Ciebie Lester, a kiedy skończy, rozpocznie się Rozdział II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 22:56, Xardas 14 napisał:

Mam problem jestem Szkodnikiem w I rozdziale wykonałem kilka zadań i niewiem co mam dalej robić.
Co wogóle jest moim głównym zadaniem dostanie się do Gomeza? Jak tak to co mam zrobić żeby
się do niego dostać. Prosze niech ktoś odpowie.


A zaniosłeś już list do magów ognia w starym obozie?
Jeśli nie to idź do tego maga, który pilnuje kopca rudy w Nowym Obozie (to ten, który chodzi w kółko przy tym wielkim dole zakratowanym) on coś ci da, że będziesz jako kurier Magów Ognia wtedy straże w Starym Obozie Ciebie przepuszczą. Po za tym zadaniem pochodź po terenie i popytaj ludzi może ktoś da Ci zadanie ;) Ale również idź do Obozu Sekty tam masz również kilka zadań do wypełnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 22:56, Xardas 14 napisał:

Mam problem jestem Szkodnikiem w I rozdziale wykonałem kilka zadań i niewiem co mam dalej robić.
Co wogóle jest moim głównym zadaniem dostanie się do Gomeza? Jak tak to co mam zrobić żeby
się do niego dostać. Prosze niech ktoś odpowie.


Idź na bagno(obóz sekty) i tam zagada Cię Lester, a potem robisz co Ci każą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 22:56, Xardas 14 napisał:

Mam problem jestem Szkodnikiem w I rozdziale wykonałem kilka zadań i niewiem co mam dalej robić.
Co wogóle jest moim głównym zadaniem dostanie się do Gomeza? Jak tak to co mam zrobić żeby
się do niego dostać. Prosze niech ktoś odpowie.

Sorry pomyliły mi sie obozy Idź do Starego Obozu i pogadaj z Mordragiem. Zaprowadzi Cię do Nowego Obozu i da pierścień, który należy przekazać Laresowi (nie powinieneś mieć kłopotów z jego znalezieniem:). Kiedy już oddasz Laresowi pierścień, idź do karczmy na wysepce (będziesz musiał zapłacić 100 bryłek rudy za wejście) i pogadaj z baalem Isidro (daj mu Ryżówki). Teraz idź do baala Kagana (jest przy kociołku, niedaleko mieszkania Laresa) i pogadaj z nim. Idź znowu do Isidra, teraz chętnie odda Ci ziele. Sprzedaj je (możesz to zrobić u Wilka i Sharky-ego) i oddaj utarg Laresowi. Teraz idź do Starego Obozu i pogadaj z Diego (dobrze się wypytaj o test zaufania - jeżeli zrobiłeś to wcześniej to od razu idź do kopalni). Idź do starej kopalni i weź listę od Iana, ale nie odnoś jej do Diego, tylko do Laresa. Lares dopisze parę rzeczy i dopiero wtedy zanieś listę do Diego. Wracaj do Laresa i powiedz mu o wszystkim. W ten sposób zostałeś szkodnikiem! Możesz iść do Wilka i kupić lepszy pancerz. Idź do obozu na bagnie, gzdie przyczepi się Lester. Jak skończy gadkę, to rozpocznie się Rozdział II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 23:04, TICOCHONDRIUSS napisał:

> Mam problem jestem Szkodnikiem w I rozdziale wykonałem kilka zadań i niewiem co mam dalej
robić.
> Co wogóle jest moim głównym zadaniem dostanie się do Gomeza? Jak tak to co mam zrobić
żeby
> się do niego dostać. Prosze niech ktoś odpowie.

Po rozmowie z Diego udaj się do Thorusa (stoi przed wejściem do zamku w Starym Obozie) i powiedz
że chcesz pracować dla Gomeza. Porozmawiaj ponownie z Diego, który zleci Ci zjednanie sobie
bardziej wpływowych ludzi. Najłatwiej zjednać sobie Świstaka, wystarczy odkupić miecz od Fiska
i odnieść go Świstakowi. I już! Następny jest Zły, dla którego trzeba odnaleźć zaginionego
strażnika - Neka. Nek znajduje się poza Starym Obozem, w jaskini niedaleko południowej bramy.
Kiedy rozprawisz się ze świnoszczurami poszukaj ciała Neka i zabierz mu amulet. Idź do Złego
i oddaj mu amulet. Teraz pogadaj z Dexterem (kręci się w okolicach targowiska). Zleci Ci on
zdobycie receptury Cor Kaloma. Idź do Obozu Bractwa (jeśli nie wiesz gdzie to jest to porozmawiaj
z baalem Parvezem - on Cię zaprowadzi) i pogadaj z Lesterem. Powiedz mu żeby zaprowadził Cię
do laboratorium alchemicznego. Teraz po drabinie do góry i jesteś w laboratorium. Okazuje się
że Cor Kalom nie chce dać Ci receptury, więc po prostu ukradnij mu ją ze skrzyni (to ta po
lewej, ale musisz ,mieć wytrych). Wracaj do Dextera i oddaj mu recepturę. Następny "klient"
to Thorus. Musisz długo nalegać aby zlecił Ci zadanie. Kiedy już to zrobi idź do Mordraga (stoi
przed południową bramą) i powiedz mu że "ma problem", a następnie aby zaprowadził Cię do Nowego
Obozu. Kiedy już tam dojdziesz Mordrag powie ci że zostanie tu przez kilka dni. Poinformuj
o tym Thorusa. Pozostał jeszcze Diego i test zaufania. Pogadaj z Diego i idź do starej kopalni.
Tam odszukaj Iana, weź listę i wracaj do Diego. Teraz idź do Thorusa, który wpuści Cię do zamku.
W zamku spotkasz Kruka, który zaprowadzi Cię do Gomeza. Jeżeli jesteś pewien że chcesz wstąpić
do Starego obozu to pogadaj z Gomezem (tylko nie mów mu że znasz Y''beriona :). I już! Należysz
do Cieni!Musisz jedynie dopełnić formalności z Krukiem. Teraz idź do obozu bractwa. Zagada
do Ciebie Lester, a kiedy skończy, rozpocznie się Rozdział II.

Dzięki ale jestem w NO Szkodnikiem a te zadania też wykonałem ale dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować