Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Ale myślałem że chociaż programiści wprowadzą go w stan taki jak się zginie i wpisze kod na pełne życie, wtedy się nie można ruszać a oni tu dają że on jest pod wpływem czaru :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 21:05, Karharot napisał:

Ciekawe. Coś takiego nigdy mi się nie przydarzyło, zawsze mogłem następnego dnia wrócić po
więcej. /.../


Wystarczy, że zagadasz do Snafa kwestią dialogową "- Chcesz żebym się porzygał?" zamiast "- Brzmi nieźle". Wtedy Snaf powie, że wcale nie musimy tego jeść i można bez problemu sprzedać, ale następnego dnia już nie mamy co liczyć na darmową potrawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na gothica 2 przez neta!
Zarejestrójcie się tutaj http://*** [M - w]
Wpiszcie w statystykach swoje info i grajcie !
Ja w to gram cały czas POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 17:43, Gothic 12 napisał:

Co powiecie na gothica 2 przez neta!
Zarejestrójcie się tutaj http://*** [M - w]


Linki referencyjne są bardzo niemile widziane. Następnym razem nie skończy się na upomnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 18:52, kocik13 napisał:

Rzeczywiście jedynka miała klimat którego potem już brakło ale pod innymi względami trochę
skopana :)

Podaj chodź jeden z tych względów. Może ja jeden podam mały świat ty dopisz reszte jeśli sądzisz że było coś w G1 nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż przeszedłem obie cześci Gothica(zaczynajac od jedynki) to mnie bardziej sie podobała dwójka, większa mapa, ciekawa fabuła, fajne miasto, zbroje itd. Jednak trójka to nieporozumienie 0 fabuły, kiepski wygląd zbroji, pełna bugów i lagów oraz brak klimatu znanego z serii Gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten temat był już tutaj wałkowany po tysiąckroć. Wiadomo że każdy lubi coś innego. Jak dla mnie to jest tak. Jak długo nie gram w G1 to mi się bardziej podoba G1, a jak długo nie gram w G2 to mi się bardziej podoba G2. To po prostu zwykła tęsknota. Dla mnie wszystkie części serii to wielkie dzieła które górują nad innymi. Każda część ma coś za co można ją kochać i wracać każdej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem za G I, zupełnie inny klimat niż w innych częściach. Niby w G2 więcej możliwości, większa mapa itp itd ale ja i tak wole G1 - przez klimat i fabułę! A tak wogóle to ciekawe jak Milten albo Lester się dostali za barierę, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CR7 masz rację ,każdy gothic to wielkie dzieło.W G3 nie wszystkie zbroje są skopane, a jedyny bug na jakiego wpadłem to, to, że nie można się nauczyć zatruwania broni.GI ma w sobie piękną fabułę i klimacik w obozach, GII ma większy świat i więcej zadań ,ale trochę mniejszy klimacik, za to G3 posiada ogromny świat, dużo umiejętności i zadań.W Nocy Kruka jedynie przesadzili z trudnością gry co ma mniej realizmu [lałem kolesia z niezłej broni i zbroi, a on w szmatach i z pałą mnie załatwiał xD].Każdą część lubię bardzo i nie mam zbytnio ulubionej wersji.

Wystarczy obejrzeć filmik pocżatkowy w GI to się dowiecie jak Milten dostał się za barierę.Bariera wymknęła się spod kontroli i poprostu magowie też w nią wpadli :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2007 o 13:18, Celeb napisał:


Wystarczy obejrzeć filmik pocżatkowy w GI to się dowiecie jak Milten dostał się za barierę.Bariera
wymknęła się spod kontroli i poprostu magowie też w nią wpadli :).

Z tego co pamietam , MIlten został magiem dopiero PO powstaniu bariery , czyli był tam wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować