Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2006 o 22:36, Amistan napisał:

>
> Hmm powiem troche dokladniej od poprzedników.
> W gothicu co rozdział mozna kupic lepszą zbroje. Na koniec drugiego rozdziału dostajesz
lekką
> zbroje straznika, w trzecim kupisz srednią więc ciężką zbroje moznaby kupic dopiero w
czwartym
> rozdziale. Ale nie kupisz z wiadomych przyczyn ;p
> Jedyny sposób na zdobycie ciężkiej zbroi strażnika to kody

Kody? Mi się wydawało że to, jaką zbroję można kupić zależy przede wszystkim od doświadczenia
i stopnia rozwoju postaci (poziomu?). Może się mylę, ale może warto spróbować? Porozwijać postać
jeszcze na ile się da?

Tez tak kiedys myslałem, ale jednak lepsze zbroje strażnika świątynnego, strażnika i najemnika mozesz kupic co rozdział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 10:10, flowerania napisał:

Wiem, że to głupie pytanie ale jak mam wskoczyć na te kolumny w świątynii Śniącego, bo jakoś
nie umiem:( a mam akrobatykę, beznadzieja:/

Musisz do pierwszego podejsć a na następne by skoczyć to próbuj skakać z końca tej kolumny na której stoisz, musisz próbować:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 10:20, wdowiakm napisał:

> Wiem, że to głupie pytanie ale jak mam wskoczyć na te kolumny w świątynii Śniącego, bo
jakoś
> nie umiem:( a mam akrobatykę, beznadzieja:/
Musisz do pierwszego podejsć a na następne by skoczyć to próbuj skakać z końca tej kolumny
na której stoisz, musisz próbować:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 10:20, wdowiakm napisał:

> Wiem, że to głupie pytanie ale jak mam wskoczyć na te kolumny w świątynii Śniącego, bo
jakoś
> nie umiem:( a mam akrobatykę, beznadzieja:/
Musisz do pierwszego podejsć a na następne by skoczyć to próbuj skakać z końca tej kolumny
na której stoisz, musisz próbować:) Pozdrawiam

Domyślam że to są te kolumny, które widać na sreenie, ale nie umiem tam wskoczyć, za wysoko, a z tego miejsca skąd zaczyna się moja strzałka jest za daleko:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 10:46, flowerania napisał:

> > /.../
Domyślam że to są te kolumny, które widać na sreenie, ale nie umiem tam wskoczyć, za wysoko,
a z tego miejsca skąd zaczyna się moja strzałka jest za daleko:/

Dawno nie grałem, i może źle kojarzę, ale są dwie możliwości. Jakiś przycisk w pobliżu, który sprawia, że kolumny ustawiają się w rodzaj schodów i trzeba skakać z jednej na drugą i jest też drugi sposób, dotarcie do tego miejsca na górze drogą okrężną - jest to możliwe, tylko przejście jest ukryte za załamkiem skały, tak, że widać je dopiero z bliska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 11:29, KrzysztofMarek napisał:

> > > /.../
> Domyślam że to są te kolumny, które widać na sreenie, ale nie umiem tam wskoczyć, za wysoko,

> a z tego miejsca skąd zaczyna się moja strzałka jest za daleko:/
Dawno nie grałem, i może źle kojarzę, ale są dwie możliwości. Jakiś przycisk w pobliżu, który
sprawia, że kolumny ustawiają się w rodzaj schodów i trzeba skakać z jednej na drugą i jest
też drugi sposób, dotarcie do tego miejsca na górze drogą okrężną - jest to możliwe, tylko
przejście jest ukryte za załamkiem skały, tak, że widać je dopiero z bliska.

Nie pamiętasz gdzie jest ten przełącznik???bo zaraz coś mnie trafi jak tam nie wejdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 12:05, flowerania napisał:

> > > > /.../
Nie pamiętasz gdzie jest ten przełącznik???bo zaraz coś mnie trafi jak tam nie wejdę

Jak bym pamiętał, to bym napisał. Ale wykaż się cierpliwością. Tam na pewno można dojść od drugiej strony. Aha, i teraz często sejwuj, co krok może być śmiertelna pułapka, z której nie wykpisz się tylko obrażeniami. I szukaj wszędzie, znajdziesz eliksiry podnoszące cechy na stałe, na początku mało, potem w skrzyniach kilka. A mumie przeszukałaś? W mumiach też jest sporo ciekawostek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 12:05, flowerania napisał:

Nie pamiętasz gdzie jest ten przełącznik???bo zaraz coś mnie trafi jak tam nie wejdę

Z tego co pamiętam, to jest po lewej stronie (stojądc przy wejściu do komnaty) jest korytarz w którym są dwa przyciski. Przy jednym leże szkielet, a przy drugim nie. Przekręcenie odpowiedniego przycisku powoduje obniżenie się filarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i need help!
Ludzie w trzzecim rodziale zrobilem straszny blad bo nie uzbroilem sie gdy talas mnine wzial do tej swiatyni. odszedlem se odniej widząc jak jestem cienki !
proszę pokazcie mi na jakiejs mapce ak dojsc do tej przeleczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 16:14, garrick napisał:

i need help!
Ludzie w trzzecim rodziale zrobilem straszny blad bo nie uzbroilem sie gdy talas mnine wzial
do tej swiatyni. odszedlem se odniej widząc jak jestem cienki !
proszę pokazcie mi na jakiejs mapce ak dojsc do tej przeleczy!!

Chodzi Ci o cmentarzysko orków czy o tą jaskinię gdzie są gobliny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 16:18, Rafcio Master napisał:

> i need help!
> Ludzie w trzzecim rodziale zrobilem straszny blad bo nie uzbroilem sie gdy talas mnine
wzial
> do tej swiatyni. odszedlem se odniej widząc jak jestem cienki !
> proszę pokazcie mi na jakiejs mapce ak dojsc do tej przeleczy!!
Chodzi Ci o cmentarzysko orków czy o tą jaskinię gdzie są gobliny?

czmentarzysko orkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 16:25, garrick napisał:

czmentarzysko orkow

Niestety forum nie pozwala mi zamieścić mapy, więc drogę opiszę:
Idź tak, jak do jaskini goblinów, ale trochę wcześniej zobaczysz po lewej stronie most nad rzeką. Za tym mostem jest wejście do cmentarzyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzy idzie sie ze starego obozu do obozu na bagnie przechodzi sie obok plazy. Troche dalej droga sie wznosi, a tam jest most. Jak nie kapujesz to idz z obozu śniacego przy krawedzi wody z ladem i wkoncu dojdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grafiką. Regularnie znikają tekstury otoczenia. Na ułamki sekund, ale tak często, ze przeszkadza to w grze. Nie pomaga instalacja nowych sterowników. Moja karta to Gforce FX 5200 128mb i sterowniki 6.14.0010.6177 (English). Chodzi mi o Gothica II, zresztą w "jedynce" występuje ten sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nie wiem czy to bład gry, ale mam trudności z dostaniem się do Nowego Obozu. Wcześniej miałem to gdzieś,bo i tak dołączyłem do Starego Obozu,ale chciałbym przejść grę tym razem najemnikiem. I tu zaczynają się schody. Dostarczyłem Laresowi pierścień od Mordraga, Dałem mu 400 bryłek ze sprzedaży ziela, i mam 5 poziom który jest wymagany aby wstąpić do jakiekolwiek gildii. tyle tylko że jak chce wstąpić do Nowego Obzou Lares bez przerwy gada że muszę popracować nad sobą i pokazuje mi sie napis że muszę mieć 5 poziom. Tyle że ja ten cholerny poziom już posiadam, a ten dureń nie chce mnie przyjąć!!! WTF?
Nie wiem może trzeba dać mu tą cholerna listę rzeczy z kopalni Gomeza,ale słyszałem że ponoć tak nie trzeba.Lee chce abym dobrze posługiwał się jakąś bronią,ale to chyba dopiero wtedy gdy bede wstępował do najemników,a nie do szkodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 17:54, Rafcio Master napisał:

TRZEBA mu przyniesc tę listę z kopalni. Inaczej kaplica.

Dzięki,tak zresztą już miałem zrobić:) Przynajmniej sie upewniłem.
Jeszcze raz dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 11:27, jestemZdzichu napisał:

/.../

Doszedłeś do bramy orkowej świątyni śniącego. To zły kierunek :) Musisz się wrócić znaleść drogę przez wąwóz, której będzie pilnować kilka golemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować