Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

I znowu bug, tylko , że tym razem bardziej zabawny. W Wolnej kopalni Gorn zwariował i zaczął mnie atakować, a potem pobiegł na dół tam gdzie były pełzacze i zaczął biegać w kółko. LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 10:39, flowerania napisał:

I znowu bug, tylko , że tym razem bardziej zabawny. W Wolnej kopalni Gorn zwariował i zaczął
mnie atakować, a potem pobiegł na dół tam gdzie były pełzacze i zaczął biegać w kółko. LOL

ja również miałem tego buga ale sobie poradziłem poprostu jak Gorn mnie bił to mu się dawałem, przez to wszystko sam oczyściłem kopalnię:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 10:39, flowerania napisał:

/.../


Z Gornem w czasie odbijanie "niezupełnie wolnej kopalni" nieraz dzieją się naprawdę dziwne rzeczy. Ja w 9/10 przypadków mam w tym miejscu gry bug związany z nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej kopalnii, to zawsze Gorn pędzi do strażników, którzy są na dole. Nie schodzi po drabinie, tylko spada tam. Całą koplanie "oczyszczam" sam, kiedy jestem przy wyjściu, wtedy łaskawie przychodzi dziwny najemnik. Pomoc od niego tam jest nieoceniona :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam forumowiczów,mam pytanie: znajduje sie obecne w 3 rozdziale Gothica w momencie kiedy to Saturas bodajze zlecil mi odnalezienie kamieni ogniskujacych,a pytanie odtyczy tego,kiedy bede mogl kupic ciezka zbroje straznika?bo gosc co ja sprzedaje w starym obozie mowi ciagle ze musze zasluzych czy cos takiego.jedna mi sprzedal na pocatku tego 3 rozdzialu,ale przeciez niedlugi nie bede mial wstepu do starego obozu to jak zdobyc te zbroje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jdna sprawa, w solucji na stronie pisze:"Fala śmierci Uriziela,Najpotężniejszy czar w całej grze. Tworzy pierścień rozchodzący się na wszystkie strony od maga. Zadaj on wszystkim napotkanym istotom 200 lub więcej punktów obrażeń. Czyni go to najbardziej zabójczą bronią w całej grze. Niestety, by go używać musisz mieć 6 krąg magii (jest to dość kosztowne - 45 punktów umiejętności). Każdy szanujący mag powinien go używać. Runę tego czaru tworzy nam po nasyceniu energią miecza Uriziel Xsardas. Niestety przy tym miecz traci swoje magiczne właściwości." wie moze ktos jak "praktycznie zdobyc te rune?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 10:10, danzelmario napisał:

Niestety przy tym miecz traci swoje magiczne właściwości." wie moze ktos jak "praktycznie zdobyc te rune?"

Zanosiz naładowany energią z rudy Uriziel miecz do Xardasa, a on pyta czy chcesz walczyć mieczem, czy usunąć kamień z Uriziela i zrobić z niego runę - falę śmierci uriziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 09:52, danzelmario napisał:

i jeszcze jedno.jak mozna zdobyc te zbroje? http://www.gothic.phx.pl/gothic/win.php?k=dane/zbroje&nazwa=17.jpg
,prosze o pomoc.


Spokojnie, w trakcie gry na pewno znajdziesz tą zbroje. Ona jest w starej wieży Xardasa, ale klucz do skrzyni dostaniesz dopiero bodajze w 5 rozdziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co z ciezka zbroja straznika? zdobylem juz wszystkie kamienie ogniskujace(jeszcze nie bylem u saturasa)i jak oddam mu to nie bede mogl wejsc do st.obozu a ludzie nie beda mili przeciez dla mnie...to jak kupie od STONA te zbroje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 13:28, danzelmario napisał:

a co z ciezka zbroja straznika? zdobylem juz wszystkie kamienie ogniskujace(jeszcze nie bylem
u saturasa)i jak oddam mu to nie bede mogl wejsc do st.obozu a ludzie nie beda mili przeciez
dla mnie...to jak kupie od STONA te zbroje?

Po prostu jej nie kupisz... Nie da się, chyba że ja czegoś nie wiem. Ja nigdy nie zdobyłem ciężkiej zboji strażnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie..moze ktos wie co jest grane z tym? skoro facet ma te zbroje to znaczy ze chyba mozna ja jakos kupic??kupil ktos?bo ta zbroja co mam to nie wystarcza mi juz...mam lekka zbroje streaznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 13:28, danzelmario napisał:

a co z ciezka zbroja straznika? zdobylem juz wszystkie kamienie ogniskujace(jeszcze nie bylem
u saturasa)i jak oddam mu to nie bede mogl wejsc do st.obozu a ludzie nie beda mili przeciez
dla mnie...to jak kupie od STONA te zbroje?


gra jest nieliniowa ale tylko do pewnego momentu. musisz sie przyłączyc tak i tak do nowego obozu bo raczej inaczej tej nie mozna ukonczyć. dlatego nie dostaniesz tej zbroi a ci z starego obozu nie bedą juz dla ciebie mili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 13:28, danzelmario napisał:

a co z ciezka zbroja straznika? zdobylem juz wszystkie kamienie ogniskujace(jeszcze nie bylem
u saturasa)i jak oddam mu to nie bede mogl wejsc do st.obozu a ludzie nie beda mili przeciez
dla mnie...to jak kupie od STONA te zbroje?


Hmm powiem troche dokladniej od poprzedników.
W gothicu co rozdział mozna kupic lepszą zbroje. Na koniec drugiego rozdziału dostajesz lekką zbroje straznika, w trzecim kupisz srednią więc ciężką zbroje moznaby kupic dopiero w czwartym rozdziale. Ale nie kupisz z wiadomych przyczyn ;p
Jedyny sposób na zdobycie ciężkiej zbroi strażnika to kody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wyjasnienie:) widze sa tu sami madrzy fotumowicze wiec zapytam jeszcz o kombinacje ciosow bronia 2 reczna.nauczylem sie od Thorusa walki bronia 2 reczna(2 poziom)i on mowil cos o jakichs kombinacjach ciosow, niestety nie umiem ich wykonac, mzoe mi ktos powiedziec jakie to kombinacie i jak je wykonac?umiem jedynie zrobic obrot(ctrl i powoli 3 razy strzalka w gore)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 14:07, Istvan napisał:


Hmm powiem troche dokladniej od poprzedników.
W gothicu co rozdział mozna kupic lepszą zbroje. Na koniec drugiego rozdziału dostajesz lekką
zbroje straznika, w trzecim kupisz srednią więc ciężką zbroje moznaby kupic dopiero w czwartym
rozdziale. Ale nie kupisz z wiadomych przyczyn ;p
Jedyny sposób na zdobycie ciężkiej zbroi strażnika to kody


Kody? Mi się wydawało że to, jaką zbroję można kupić zależy przede wszystkim od doświadczenia i stopnia rozwoju postaci (poziomu?). Może się mylę, ale może warto spróbować? Porozwijać postać jeszcze na ile się da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować