Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2006 o 21:15, windows00 napisał:

> /ciach/
Najpierw trzeba było przeszukać ten temat xP
Tutaj masz rozwiązanie, które Ci pomoże (na 99%):
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=104&pid=2760

Korzystałem z tego sposobu i nie pomogło , ale zaraz sprawdzę , czy przypadkiem nie strzeliłem jakiegoś błędu.Może problem pozostał z powodu zwykłej literówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 21:22, KrzychW napisał:

Korzystałem z tego sposobu i nie pomogło , ale zaraz sprawdzę , czy przypadkiem nie strzeliłem
jakiegoś błędu.Może problem pozostał z powodu zwykłej literówki.

Czyli najwidoczniej jesteś w tym 1 % użytkowników, którym te zmiany nie pomagają...
Spróbuj ponownie zainstalować po kolei wszystkie składniki, może gdzieś po drodze wystąpił jakiś błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 21:38, windows00 napisał:

Czyli najwidoczniej jesteś w tym 1 % użytkowników, którym te zmiany nie pomagają...
Spróbuj ponownie zainstalować po kolei wszystkie składniki, może gdzieś po drodze wystąpił
jakiś błąd.

Niestety okazało się , że jestem w tym 1% użytkowników , którzy nieuważnie dokonują zmian w plikach.Po Twoim poście jeszcze raz sprawdziłem i swoje poprawki , które wymagały poprawek i teraz jest już ok.Działa , wilki nawet zdążyły mnie nadgryźć , czyli gothicowy standard.Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zadanie dane mi przez Diego. Muszę odnaleść Miltena i Lestera. Pierwszy jest u magów wody, ale gdzie jest lester nie moge go znaleść ani przy ruinach wierzy ani w obozie bractwa.
o co codzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 21:53, lukasz11111 napisał:

Mam zadanie dane mi przez Diego. Muszę odnaleść Miltena i Lestera. Pierwszy jest u magów wody,
ale gdzie jest lester nie moge go znaleść ani przy ruinach wierzy ani w obozie bractwa.
o co codzi

Lester powinien być niedaleko wejścia do Obozu Bractwa. Poszukaj dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 21:53, lukasz11111 napisał:

Mam zadanie dane mi przez Diego. Muszę odnaleść Miltena i Lestera. Pierwszy jest u magów wody,
ale gdzie jest lester nie moge go znaleść ani przy ruinach wierzy ani w obozie bractwa.
o co codzi

Lester powinien być w posiadłości - tam gdzie był kamień ogniskujący i harpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, jeśli tak to sorki za wprowadzanie w błąd. W każdym razie, w którymś miejscu gry Lester na pewno jest kolo bramy obozu bractwa :P. Tak mi się ciuteczkę pomyliło ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 14:32, cedricek napisał:

cze wam! wiecie może kiedy będzie premiera gothica 3? ja mam na ten temat sprzeczne informacje.


Na przyszłość, wypowiadaj się w tym temacie ---> www.gram.pl/forum_post.asp?tid=74&u=12130

A jeżeli chodzi o premierę trójeczki, to na zachodzie najprawdopodobniej 13 października, choć nie jest to do końca pewne z powodu usunięcia wersji gold z tłoczni. Poczekamy, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 17:27, Adam k. napisał:

Ile jest filmików Gothicu jeden i ile?

Hmmm...
Policzmy: początkowy i końcowy - to dwa, ceremonia w Obozie Bractwa to trzy i naładowanie Uriziela - to cztery.
Chyba niczego nie pomyliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 18:25, windows00 napisał:

> Ile jest filmików Gothicu jeden i ile?
Hmmm...
Policzmy: początkowy i końcowy - to dwa, ceremonia w Obozie Bractwa to trzy i naładowanie Uriziela
- to cztery.
Chyba niczego nie pomyliłem.

A mój kolega mówił że jeszcze jest łupucupu;) z tą w zamku Gomeza to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 18:40, Adam k. napisał:

> > Ile jest filmików Gothicu jeden i ile?
> Hmmm...
> Policzmy: początkowy i końcowy - to dwa, ceremonia w Obozie Bractwa to trzy i naładowanie
Uriziela
> - to cztery.
> Chyba niczego nie pomyliłem.
A mój kolega mówił że jeszcze jest łupucupu;) z tą w zamku Gomeza to prawda?


łupucupu jest z tą u Iberiona, ta u Gomeza się boi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 18:50, Lucek napisał:

> > > Ile jest filmików Gothicu jeden i ile?
> > Hmmm...
> > Policzmy: początkowy i końcowy - to dwa, ceremonia w Obozie Bractwa to trzy i naładowanie

> Uriziela
> > - to cztery.
> > Chyba niczego nie pomyliłem.
> A mój kolega mówił że jeszcze jest łupucupu;) z tą w zamku Gomeza to prawda?

łupucupu jest z tą u Iberiona, ta u Gomeza się boi :P

Mój kolega mówił że zamienił się w Gomeza na kodach albo że zabrał te amulety od niego i ona pślała że to on(któraś z tych wersji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam po kilku latach wrucilem do gothic (stara milosc nie rdzewieje) ale mam problem nie pamietam gdzie mozna zdobyc mlot bojowy , ktorym to mozan powalic golema gamiennego, ktory strzeze ksardasa, na pozostaluch mam juz czary, ale ten kamienny sprawia mi klopoty, pomocy, a moze wytarczy lomotacz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ps. znalazlem sposob na skrucenie gry, wystarczy kropnoc Lee a nie trzeba isc do xsardasai do szaman orkow, tylko do nowej kopalni odnalesc orka niewolnika i wyleczyc go i dac mu elementy do zmontowania ulu mulu , ale uwaga kropnijcie lee po tym jak was wyrzuca ze starego obozu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 00:23, Black Reaver napisał:

witam po kilku latach wrucilem do gothic (stara milosc nie rdzewieje) ale mam problem nie pamietam
gdzie mozna zdobyc mlot bojowy , ktorym to mozan powalic golema gamiennego, ktory strzeze ksardasa,
na pozostaluch mam juz czary, ale ten kamienny sprawia mi klopoty, pomocy, a moze wytarczy
lomotacz???

Możesz go kupić u jakiegoś handlarza w nowym obozie. Młot bojowy może nie być jakiś super ale wsam raz na kamiennego golema :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 00:23, Black Reaver napisał:

witam po kilku latach wrucilem do gothic (stara milosc nie rdzewieje) ale mam problem nie pamietam
gdzie mozna zdobyc mlot bojowy , ktorym to mozan powalic golema gamiennego, ktory strzeze ksardasa,
na pozostaluch mam juz czary, ale ten kamienny sprawia mi klopoty, pomocy, a moze wytarczy
lomotacz???

Z tego co pamiętam na tereny orków prowadziły dwie drogi - jedna obok strażników ze Starego Obozu i druga - między skałami. Idąc tą drugą drogą w pewnym miejscu trafialiśmy na jaskinie a w niej drzwi i zamkniętą skrzynie. Właśnie tam jest młot, którm możemy pokonać kamiennego golema. Poza tym młot można kupić u kupców, kowal w obozie bracta na pewno ma młot i chętnie go sprzeda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować