Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2006 o 22:09, szycha666 napisał:

elo elo

czy gral ktos w ten dodatek do gothic? jest godny polecenia? i o czym opowiada?


Jeśli chodzi ci o Diccurica ta nie bardzo, natomiast jeśli o Noc Kruka (tyle że to dodatek do dwójki) to z nim gra się 100% lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 17:26, Błoniak napisał:

> elo elo
>
> czy gral ktos w ten dodatek do gothic? jest godny polecenia? i o czym opowiada?

Jeśli chodzi ci o Diccurica ta nie bardzo, natomiast jeśli o Noc Kruka (tyle że to dodatek
do dwójki) to z nim gra się 100% lepiej.



heh no czywiscie ze chodzi mi o diccurica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 15:10, norbi1005 napisał:

Może ktoś mi pomóc?? Nie wiem jak wyjść z górniczej doliny. Gdy tam przyszedłem była noc i
nie pamiętam drogi.

Eeee, a o której części gry mówisz?? Bo to jest temat o Gothicu I, a tu się nie wychodzi z Górniczej Doliny. Jeśli chodzi Ci o Gothica 2 to napisz w temacie o Gothicu 2. Chyba, że chodzi Ci o powrót z kopalni?? Sprecyzuj pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 15:14, knopfler napisał:

> Może ktoś mi pomóc?? Nie wiem jak wyjść z górniczej doliny. Gdy tam przyszedłem była noc
i
> nie pamiętam drogi.
Eeee, a o której części gry mówisz?? Bo to jest temat o Gothicu I, a tu się nie wychodzi z
Górniczej Doliny. Jeśli chodzi Ci o Gothica 2 to napisz w temacie o Gothicu 2. Chyba, że chodzi
Ci o powrót z kopalni?? Sprecyzuj pytanie.


napewno chodzi o GD z 2 czesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 15:10, norbi1005 napisał:

Może ktoś mi pomóc?? Nie wiem jak wyjść z górniczej doliny. Gdy tam przyszedłem była noc i
nie pamiętam drogi.


Eeeeee, przecież cała pierwsza część ma miejsce w Górniczej Dolinie :-)
Chyba, że masz na myśli GII. Wtedy zapraszam tu ----> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=4895&u=1547
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 15:10, norbi1005 napisał:

Może ktoś mi pomóc?? Nie wiem jak wyjść z górniczej doliny. Gdy tam przyszedłem była noc i
nie pamiętam drogi.


Oczywiście że chodzi o dwójke bo wtedy jak się przychodzi to zawsze jest noc, musisz wejść do jednej z kopalni wtedy wyjdziesz z Górniczej Doliny i na przyszłość dopisuj się tu
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=4895&u=1547

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 11:52, Błoniak napisał:

> Może ktoś mi pomóc?? Nie wiem jak wyjść z górniczej doliny. Gdy tam przyszedłem była noc
i
> nie pamiętam drogi.

Oczywiście że chodzi o dwójke bo wtedy jak się przychodzi to zawsze jest noc, musisz wejść
do jednej z kopalni wtedy wyjdziesz z Górniczej Doliny i na przyszłość dopisuj się tu
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=4895&u=1547

weź użyj czar światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 12:05, Keymil napisał:

> > Może ktoś mi pomóc?? Nie wiem jak wyjść z górniczej doliny. Gdy tam przyszedłem była
noc
> i
> > nie pamiętam drogi.
>
> Oczywiście że chodzi o dwójke bo wtedy jak się przychodzi to zawsze jest noc, musisz wejść

> do jednej z kopalni wtedy wyjdziesz z Górniczej Doliny i na przyszłość dopisuj się tu

> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=4895&u=1547
weź użyj czar światło


Sorry to, że masz racje to prawda ale dlaczego odpisałeś mi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 12:18, Błoniak napisał:

> > > Może ktoś mi pomóc?? Nie wiem jak wyjść z górniczej doliny. Gdy tam przyszedłem
była
> noc
> > i
> > > nie pamiętam drogi.
> > > > > Oczywiście że chodzi o dwójke bo wtedy jak się przychodzi to zawsze jest noc, musisz
wejść
> > > > do jednej z kopalni wtedy wyjdziesz z Górniczej Doliny i na przyszłość dopisuj się
tu
> > > > http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=4895&u=1547
> weź użyj czar światło

Sorry to, że masz racje to prawda ale dlaczego odpisałeś mi?!

bo to ty pytałeś się jak wyjść z Górniczej Doliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowilem znowu odkurzyc te gierke ;) Chcac sie dostac do obozu bractwa tzreba miec poparcie 4 Baalow. 3 poparcie uzyskalem, po czym zrobilem zadanie u 4 z zebraniem 100 sztuk ziela, ale cor kalom mi tego nie zalicza... Po prostu bezimienny nie wymienia jego iminenia :/ 5 poziom juz mam. Czyzby jakis bug? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 14:31, Rider of Rohan napisał:

Postanowilem znowu odkurzyc te gierke ;) Chcac sie dostac do obozu bractwa tzreba miec poparcie
4 Baalow. 3 poparcie uzyskalem, po czym zrobilem zadanie u 4 z zebraniem 100 sztuk ziela, ale
cor kalom mi tego nie zalicza... Po prostu bezimienny nie wymienia jego iminenia :/ 5 poziom
juz mam. Czyzby jakis bug? :(

Ziele oddaj Baal Orun''owi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 16:21, szerszeń45 napisał:

> Postanowilem znowu odkurzyc te gierke ;) Chcac sie dostac do obozu bractwa tzreba miec
poparcie
> 4 Baalow. 3 poparcie uzyskalem, po czym zrobilem zadanie u 4 z zebraniem 100 sztuk ziela,
ale
> cor kalom mi tego nie zalicza... Po prostu bezimienny nie wymienia jego iminenia :/ 5
poziom
> juz mam. Czyzby jakis bug? :(
Ziele oddaj Baal Orun''owi.


Nie było takiej opcji, musialem oddac je cor kalomowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 16:33, Rider of Rohan napisał:

Nie było takiej opcji, musialem oddac je cor kalomowi...

No tak, ale chyba wpierw się rozmawiało z Baal Orunem, chyba że ja coś pomieszałem .. Jak tak to sorry ;] Już dawno nie grałem :/ Nie mogę się doczekać sprzętu by sobie w Gothica porządnie pograć :/

ps. Na www.gothic.pjx.pl powinno być coś o questach ;) Looknij chyba że nie chcesz sobie psuć zabawy ;p

pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 10:59, Rider of Rohan napisał:

Czy fachu broni dwurecznej moge sie wyuczyc tylko jesli mistrzowsko opanuje obslugiwanie sie
bronia jednoreczna?

Nie, posługiwanie się każdą bronią można się uczyć zawsze (chyba :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 10:59, Rider of Rohan napisał:

Czy fachu broni dwurecznej moge sie wyuczyc tylko jesli mistrzowsko opanuje obslugiwanie sie
bronia jednoreczna?

W Gothic II można uczyć się różnych broni jednocześnie , ale w GI z tego co pamiętam , najpierw trzeba opanować broń 1-ręczną , a dopiero potem możemy zabrać się za 2-ręczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 12:20, Keymil napisał:

> > > > Może ktoś mi pomóc?? Nie wiem jak wyjść z górniczej doliny. Gdy tam przyszedłem

> była
> > noc
> > > i
> > > > nie pamiętam drogi.
> > > > > > Oczywiście że chodzi o dwójke bo wtedy jak się przychodzi
to zawsze jest noc, musisz
> wejść
> > > > > do jednej z kopalni wtedy wyjdziesz z Górniczej Doliny i na przyszłość
dopisuj się
> tu
> > > > > http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=4895&u=1547
> > weź użyj czar światło
>
> Sorry to, że masz racje to prawda ale dlaczego odpisałeś mi?!
bo to ty pytałeś się jak wyjść z Górniczej Doliny


Sorry, że tak późno ci odpisuję ale to nie ja pytałem, ja mu tylko odpowiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 10:59, Rider of Rohan napisał:

Czy fachu broni dwurecznej moge sie wyuczyc tylko jesli mistrzowsko opanuje obslugiwanie sie
bronia jednoreczna?


Zależy kim grasz jeśli jesteś najemnikiem to Lee nauczy cię bez a jeśli jesteś w sekcie lub starym obozie to musisz mieć mistrzowsko opanowaną jednoręczną.
(sory za drugiego posta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować