Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Najlepsza "muzyczka" dopływa z głosników podczas przebywania w zewnętrznym pierścieniu.
Muzyka z dwójki też jest przyjemna najbardziej lubie tą podczas wchodzenia na przełecz.
(Na płycie z soundtrackiem jest jako numer 7)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry może to naiwne pytanie ale czy ktoś może mi odpowiedzieć czy czy w NK smoki pokonuje się w normalny sposób (mieczem lub kuszą) bo u mnie są niesmiertelne (mimo że walę życia im nie ubywa). Jestem magiem i próbowałem również czarów lecz bez skutku. W gotic II pokonuje się ich bez problemów.Może to jakiś błąd gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 21:44, gem3 napisał:

Sorry może to naiwne pytanie ale czy ktoś może mi odpowiedzieć czy czy w NK smoki pokonuje
się w normalny sposób (mieczem lub kuszą) bo u mnie są niesmiertelne (mimo że walę życia im
nie ubywa). Jestem magiem i próbowałem również czarów lecz bez skutku. W gotic II pokonuje
się ich bez problemów.Może to jakiś błąd gry.

ja pokonałem je mieczem-bez niczyjej pomocy, używałem mikstur szybkości-należało szybko i bezustannie atakować bo odnawiało im sie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2006 o 22:03, paweusz napisał:

ja pokonałem je mieczem-bez niczyjej pomocy, używałem mikstur szybkości-należało szybko i bezustannie
atakować bo odnawiało im sie życie


Ale on pisze, że jest magiem wieć chyba raczej czaruje niz walczy mieczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 22:11, Bajuj napisał:


> ja pokonałem je mieczem-bez niczyjej pomocy, używałem mikstur szybkości-należało szybko
i bezustannie
> atakować bo odnawiało im sie życie

Ale on pisze, że jest magiem wieć chyba raczej czaruje niz walczy mieczem

przeoczyłem to-NK magiem nie przeszedłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odesłałem śniącego. Czy mam zostawić na kompie jekieś save''y z G1, by je potem wykorzystać w GOTHIC 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 22:57, mirpolan napisał:

Kto w Nocy Kruka "uczy" eliksiru siły i w którym rozdziale?
Pozdrawiam wszystkich

Alchemik Constantino. Od początku. Musisz tylko znać jakąkolwiek miksturę, żeby uznał Cię za swojego ucznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 21:51, Bajuj napisał:

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=58&u=1548 - to jest temat o G2 NK bo ten jest o Gothic
1

Smoki da sie zabic, jednak w NK ich energia sie odnawia. Spróbuj je zamrozic i atakowac lub
przyzwij demona umnie on załatwiał sprawe.

Ale ja jestem na 4 pozomie. Nie wiem czy w tym rozdziale (walka ze smokami można pzrejść na piąty pozom magi bo u mnie Karras odpowiada że jesze nie nadszedł czas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 22:52, TomB napisał:

Właśnie odesłałem śniącego. Czy mam zostawić na kompie jekieś save''y z G1, by je potem wykorzystać
w GOTHIC 2?


Nie, w Gothic II zaczynasz od początku (znów masz postać na 1 levelu), sejwy więc nie są ci potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 11:05, paweusz napisał:

Należę do obozu Śniącego i dostałem misję od Cor Caloma misję "uporania się" z produkcją bagiennego
ziela w okolicach Nowego obozu. Gdzie jest to miejsce, lub z kim na ten temat mam pogadać ?

Grałem obozem sekty ale tak dawno, że już nie pamiętam.

Ostatnio jak bylem magiem wody, natrafiłem tuż koło obozu na małą jaskinię z kilkoma szkodnikami i stołem alchemicznym. To pewnie tam. Rozejrzyj się przy tym jeziorku z zawalonymi chatami. po prawej stronie, w skałach są dwie jaskinie... jedna z kretoszczurami, a druga, bliżej wody z tamtymi szkodnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 11:05, paweusz napisał:

Należę do obozu Śniącego i dostałem misję od Cor Caloma misję "uporania się" z produkcją bagiennego
ziela w okolicach Nowego obozu. Gdzie jest to miejsce, lub z kim na ten temat mam pogadać ?

Łatwo je znaleźć w nocy światło wskarze ci drogę. Jezioro koło nowego obozu na lewo od bramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 11:37, Michał N napisał:

Łatwo je znaleźć w nocy światło wskarze ci drogę. Jezioro koło nowego obozu na lewo od bramy

Ne lewo, kiedy stoisz przodem do niej i na zewnątrz obozu ;)

Bo tam jest sporo wody i można nie zrozumieć

Tylko nie wchodź po ścieżce na górę, może być nieciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 13:58, paweusz napisał:

Nie pamiętam co trzeba było zrobić żeby otworzyć bramę w koplanii[kołowrót się zaklinował]

W której kopalni i na jakim etapie gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 14:00, Monastor napisał:

> Nie pamiętam co trzeba było zrobić żeby otworzyć bramę w koplanii[kołowrót się zaklinował]

W której kopalni i na jakim etapie gry?

poszukiwanie gniazda pełzaczy-brama do odciętej częsci kopalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 13:58, paweusz napisał:

Nie pamiętam co trzeba było zrobić żeby otworzyć bramę w koplanii[kołowrót się zaklinował]


chyba musisz sprowadzić pod brame kilku strażników światynnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 14:02, cinus` napisał:

> Nie pamiętam co trzeba było zrobić żeby otworzyć bramę w koplanii[kołowrót się zaklinował]


chyba musisz sprowadzić pod brame kilku strażników światynnych

dostałem pozwolenie, jest 3 strażników, ten kołowrót zawsze się zacina-ale tym razem nie pamiętam co trzeba z ni zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować