Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2007 o 11:39, Gracz 23 napisał:

Ta rzecz jest z G1.

Weź najpierw przejdź dokładnie grę a potem się wypowiadaj.

tak teraz widze to rum z g2nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 11:38, Radek19 napisał:

> > A wiecie może co to jest?

Przede wszystkim gdzie widziałeś ten eliksir? Bo ja czegoś podobnego w Gothicu 1 nie zobaczyłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 11:34, Beliar-13 napisał:

A wiecie może co to jest?

A mi się wydaje że to jest jakiś bimber czy coś takiego z modu mroczne tajemnice ale nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 11:42, Gorn7 napisał:

> A wiecie może co to jest?
>
A mi się wydaje że to jest jakiś bimber czy coś takiego z modu mroczne tajemnice ale nie jestem
pewien.

nie grałe w mroczne taiemnice możesz mieć racie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie jesteśmy jakimiś językowymi terrorystami, ale od czytania Twoich postów aż bolą oczy- prosze Cie o poprawienie pisowni, jeśli masz problem z pisaniem to zaopatrz sie w przeglądarkę firefox, która poprawia błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak to jest z Gothic 1 i dotyczy konkursu ze strony w Kolektywie.
Miłego rozwiązywania. Ciekawe tam mamy zagadki zobaczcie na ile znacie Gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 16:08, mr.Nowak napisał:

To ja mam jeszcze jedno pytanie, jak ''dobić'' przeciwnika który leży na ziemi w G3??

Podchodzisz do niego, trzymasz PPM i naciskasz LPM. Następnym razem zadawaj pytania o G3 w podanym przez Gracza23 wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 16:09, mr.Nowak napisał:

Aha jeszcze jedno, gdzie można kupić porządną tarczę??

Możesz zabić Rhobara on ma najlepszą tarcze w grze ;). Proponuje ci zakupić tarcze Czaszki nie powiem ci dokładnie miejsc gdzie możesz ją kupić bo w sumie bardzo łatwo ją zdobyć.

20070723195038

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm... Talas to zwykły cykor - ja tego nie mam mu za złe. Trudno mu się dziwić, żył sobie spokojnie beztrosko, a tu nagle coś od niego wymagają. Źle to o nim świadczy, ale nie mam mu tego za złe - jak już pisałem. Za to Cor Kaloma i Bullita nie lubię za charakter.
Podobnie Nyras - w sumie normalny gość tyle, że opętany przez Śniącego.

Mało sympatyczny wydał mi Butch (na szczęście nie zamienia z graczem więcej słów), Krzykacz, Gomez i Baal Orun. Ale bez nich klimat siadłby, więc dobrze, że są. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 19:50, Vuko Drakkainen napisał:

> Aha jeszcze jedno, gdzie można kupić porządną tarczę??
Możesz zabić Rhobara on ma najlepszą tarcze w grze ;). Proponuje ci zakupić tarcze Czaszki
nie powiem ci dokładnie miejsc gdzie możesz ją kupić bo w sumie bardzo łatwo ją zdobyć.


ok thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wielki problem z grą :(, nie widzę przedmiotów a dokładniej ich "ikon" i musze przejeżdżać cały ekwipunek i czytać nazwę każdego przedmiotu, żeby coś znaleźć :/. Próbowałem ponownej instalacji ale to i tak nic nie dało. Kiedyś, już instalowałem z tych płytek Gothica ( ORGINALNE CD :/ z Play''a XD ) i wszystko działało :(.
Z góry dzięki za pomoc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 13:36, ja33no napisał:

Mam wielki problem z grą :(, nie widzę przedmiotów a dokładniej ich "ikon" i musze przejeżdżać
cały ekwipunek i czytać nazwę każdego przedmiotu, żeby coś znaleźć :/. Próbowałem ponownej
instalacji ale to i tak nic nie dało. Kiedyś, już instalowałem z tych płytek Gothica ( ORGINALNE
CD :/ z Play''a XD ) i wszystko działało :(.
Z góry dzięki za pomoc !!!


Może spróbuj zmienić ustawienia graficzne w grze. Najpierw spróbuj najmniejsze detale a potem największe. Może podziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2007 o 13:36, ja33no napisał:

Z góry dzięki za pomoc !!!

Najprawdopodobniej to wina karty graficznej - na nowszych modelach takie błędy się zdarzają, to co opisałeś to dość częsty problem, ale da się z tym żyć. Cóż, Gothic to stara gra...
Ewentualnie możesz spróbować instalacji starszych driverów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Gothicu II już w V rozdziale (jako paladyn) i zastanawiam się czy w jakiś sposób można zdobyć 2 najlepsze runy paladynów czyt. większe uleczenie i zniszczenie zła. Wykonałem chyba wszystkie możliwe misje łącznie z hordami orków czy coś takiego dla Hagena (chodzi o pierścienie hersztów). I nadal ten koleś od run smuci mi, że "nie jesteś jeszcze godzien otrzymania kolejnego czaru tej ścieżki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zniszczenie Zła zdobędziesz dopiero w Dworze Irdorath. Runę większego uleczenie ma chyba jeden z orkowych przywódców, zdaje się że siedzi w jaskini niedaleko statku paladynów (można do niej dojść idąc przez las w którym razem z Bartokiem polowałeś na wilki dla Bospera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 18:46, Hirrołs napisał:

Jestem w Gothicu II już w V rozdziale (jako paladyn) i zastanawiam się czy w jakiś sposób można
zdobyć 2 najlepsze runy paladynów czyt. większe uleczenie i zniszczenie zła. Wykonałem chyba
wszystkie możliwe misje łącznie z hordami orków czy coś takiego dla Hagena (chodzi o pierścienie
hersztów). I nadal ten koleś od run smuci mi, że "nie jesteś jeszcze godzien otrzymania kolejnego
czaru tej ścieżki".
A kto ma mi dać ziszczenie zła w Dworze Irdorath?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować