Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie


/ciach/

Można chyba też zamienic się w krwiopijcę. Przekroczyc w tej postaci barierę ( krwiopijca nie ma odrzutu przy walnięciu tym piorunem). I jak wyjdzie się poza planszę i trochę spadnie to będzie wejście do starej kopalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 00:32, Ecko09 napisał:

Powiem tylko tyle, że u mnie ta stara kopalnia po zawaleniu była nadal otwarta i mogłem po
niej normalnie chodzić...


Taki bug w grze, ale nawet pomimo zamkniętej kraty jest wiele sposobów na jej przekroczenie bez kodów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to w wiekszosci wykorzystywanie bugów gry ;] Ja tam nigdy nie miałem takich przypaadków jak np. otwarta brama SO w 5 rozdziale ;] Ale słyszałem o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 09:57, Asthariel napisał:

Muszę być niesamowitym szczęściarzem , bo z tego co pamiętam NIGDY nie miałem poważnych bugów
jak wy.


No to ze starą kopalnią nie jest poważny bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 09:57, Asthariel napisał:

Muszę być niesamowitym szczęściarzem , bo z tego co pamiętam NIGDY nie miałem poważnych bugów
jak wy.

Ja tez nigdy nie mialem takich powaznych bugow. Szczescie mi dopisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać jesteś faktycznie "wybrany". ;)
A serio Gothic ma sporo pomniejszych bugów, choć zdarzają się większe, które często nawet nie pozwalają zakończyć gry np. ni stąd ni zowąd wszyscy NPCe znikają ze świata gry. Można by pomyśleć, że Barierę szlag trafił i wszyscy uciekli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 14:34, szerszeń45 napisał:

A serio Gothic ma sporo pomniejszych bugów, choć zdarzają się większe, które często nawet nie
pozwalają zakończyć gry np. ni stąd ni zowąd wszyscy NPCe znikają ze świata gry. Można by pomyśleć,
że Barierę szlag trafił i wszyscy uciekli. :)

Ile razy gram w Gothica to zawsze największy problem mam z Gornem (misja w któej trzeba odbić Wolną Kopalnie). Podczas tej misji Gorn jest irytujący, np. biega w kółko, spadnie gdzieś i nie może wyjść. Najczęściej bugami, które u mnie występują jest np. lewitująca chata kopacza,lub przycięcie się jakiegoś kopacza na krzaku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 14:47, mikus97 napisał:

a wiecie moze jakie wymagania ma gothic 4?

Nikt jeszcze tego nie wie, narazie to nic o Gothicu 4 nie wiadomo :) Pozatym to jest temat o Gothicu I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi w czasie wyzwalania Wolnej Kopalni Gorn zawsze szaleje i rzuca się na mnie twierdząc że jestem zamieszany w zabójstwo kogoś ze Starego Obozu (bystry facet), ma to ten plus że można się dowiedzieć na ile expa jest wyceniony Bezimienny (jak Gorn mnie pokonuje to dostaję doświadczenie za samego siebie bo ten głąb niby jest w mojej drużynie), jednak ogólnie przestało mnie to już bawić dawno temu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 15:07, Karharot napisał:

Mi w czasie wyzwalania Wolnej Kopalni Gorn zawsze szaleje i rzuca się na mnie twierdząc że
jestem zamieszany w zabójstwo kogoś ze Starego Obozu (bystry facet), ma to ten plus że można
się dowiedzieć na ile expa jest wyceniony Bezimienny (jak Gorn mnie pokonuje to dostaję doświadczenie
za samego siebie bo ten głąb niby jest w mojej drużynie), jednak ogólnie przestało mnie to
już bawić dawno temu:(

Mam to samo. Na szczęście łatwo go zgubić... Nie ma to jak obrywa się od "przyjaciela" cios w plecy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 15:09, Vel Grozny napisał:

Mam to samo. Na szczęście łatwo go zgubić... Nie ma to jak obrywa się od "przyjaciela" cios
w plecy :D

Nawet nie trzeba go gubić - wystarczy mu powiedzieć, by został przy wejściu do kopalni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 15:07, Karharot napisał:

Mi w czasie wyzwalania Wolnej Kopalni Gorn zawsze szaleje i rzuca się na mnie twierdząc że
jestem zamieszany w zabójstwo kogoś ze Starego Obozu (bystry facet), ma to ten plus że można
się dowiedzieć na ile expa jest wyceniony Bezimienny (jak Gorn mnie pokonuje to dostaję doświadczenie
za samego siebie bo ten głąb niby jest w mojej drużynie), jednak ogólnie przestało mnie to
już bawić dawno temu:(

O przypomniało mi się. To jedyny naprawdę wkurzający bug jai nie spotkał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu mam ochotę zagrać w pierwszego gothica:P kiedyś próbowałem, ale niestety sterowanie mnie zabiło - mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej.
Hmm kilka wskazówek?
Warto zainstalować mody na początek( np.mroczne tajemnice itp...) czy zabrać się za nie po skończeniu gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 18:18, Forgotten napisał:

W końcu mam ochotę zagrać w pierwszego gothica:P kiedyś próbowałem, ale niestety sterowanie
mnie zabiło - mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej.
Hmm kilka wskazówek?
Warto zainstalować mody na początek( np.mroczne tajemnice itp...) czy zabrać się za nie po
skończeniu gry?

Zdecydowanie najpierw ukończ grę. A gry z MT nie polecam , mod jest przepakowany , naładowano potworów wartych tysiące expa i mieczy które zabijaja wszystko dwoma ciosami. Po kilku godzinach gry jest się totalnym przepakiem z skarbami wartymi kilka sredniowiecznych miast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale na przykład taki smok w starej wieży Xardasa jest dość niemiłą niespodzianką...
A Mroczne Tajemnice, według mnie, doskonale wplatają się w podstawkę i są taką NK dla jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować