Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

A ma ktoś na koniec gry taki błąd? Gdy się jest przy końcowym misiu ( wiadomo kim ) trzeba przebić te serca. Zapisałem grę kiedy przebiłem jedno z nich. Chwilę potem zabił mnie misio o którym mowa. Wczytałem, ale kapliczka była zamknięta, a miecza brakowało. I oczywiście nie mam innych saveów. WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie... już chyba wiem jaki masz problem... musisz iść do tego smoka przed smokiem ożywieńcem... Tego brata smoka ognistego co jest przed takim mostem i wziąć z niego krew czy coś tam co jest w środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle razy się grało w Gothica, ale ani razu nie grałem w Obozie Sekty. I mam problem..jesteś tuż po wizji ze śniącym (3 rozdział, trzeba iść na cmentarzysko), czyli jestem Strażnikiem Świątynnym, ale wciąż mam zbroję nowicjusza. Skąd wziąć nową zbroję? Cor Angar nie ma jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbroje Świątynne sprzedaje ten koleś na placu, (żebym ja pamiętał jak on się nazywa ... Gor Na Toth ? ) ten plac gdzie w 1,2 rozdziale jest Cor Angar ze swoimi strażnikami świątynnymi, paru gości tam ćwiczy, i jest ten gość co zbroje sprzedaje.
Wiem, że nic nie zrozumiałeś, ale inaczej tego nie potrafię opisać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 13:26, Bezi_113 napisał:

Zbroje Świątynne sprzedaje ten koleś na placu, (żebym ja pamiętał jak on się nazywa ...
Gor Na Toth ? ) ten plac gdzie w 1,2 rozdziale jest Cor Angar ze swoimi strażnikami świątynnymi,
paru gości tam ćwiczy, i jest ten gość co zbroje sprzedaje.
Wiem, że nic nie zrozumiałeś, ale inaczej tego nie potrafię opisać ^^

Wiem wiem...ten co uczy walki bronią jednoręczną m.in.
Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 13:26, Bezi_113 napisał:

Zbroje Świątynne sprzedaje ten koleś na placu, (żebym ja pamiętał jak on się nazywa ...
Gor Na Toth ? ) ten plac gdzie w 1,2 rozdziale jest Cor Angar ze swoimi strażnikami świątynnymi,
paru gości tam ćwiczy, i jest ten gość co zbroje sprzedaje.
Wiem, że nic nie zrozumiałeś, ale inaczej tego nie potrafię opisać ^^

Nie ma opcji żeby kupić od niego zbroję...a na gothic.phx.pl w sprzedawcach zbroje sprzedają tylko Diego i Lee... więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jesteś już Strażnikiem Świątynnym? Jeśli tak to nadziałeś się na buga na którego ja kiedyś natrafiłem - jeśli nie porozmawia się z tym gościem który ma nam sprzedawać zbroje przed przystąpieniem do Straży Świątynnej to po przystąpieniu do niej puszcza on ten sam tekst który powinien wygłosić wcześniej ale nie pojawia się u niego opcja zakupu. Przez to draństwo musiałem kiedyś powtarzać cały II Rozdział :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 14:05, Karharot napisał:

A jesteś już Strażnikiem Świątynnym? Jeśli tak to nadziałeś się na buga na którego ja
kiedyś natrafiłem - jeśli nie porozmawia się z tym gościem który ma nam sprzedawać zbroje
przed przystąpieniem do Straży Świątynnej to po przystąpieniu do niej puszcza on ten
sam tekst który powinien wygłosić wcześniej ale nie pojawia się u niego opcja zakupu.
Przez to draństwo musiałem kiedyś powtarzać cały II Rozdział :(

Jestem już po śmierci Y''Beriona...ale skoro to bug, to chyba mogę użyć kodu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 14:47, MacoRIP napisał:

Jestem już po śmierci Y''Beriona...ale skoro to bug, to chyba mogę użyć kodu :/

Mam niestety przerąbane, to bug. Ja jeden raz tak miałem i było nieciekawie.
The_Nemezis - SŚ można zostać tuż po walce z Królową Pełzaczy, wystarczy mieć 10 poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 13:40, MacoRIP napisał:

Nie ma opcji żeby kupić od niego zbroję...a na gothic.phx.pl w sprzedawcach zbroje sprzedają
tylko Diego i Lee... więc?

A Wilk, strażnik obozu na bagnie, Saturas i Stone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 13:40, MacoRIP napisał:

Nie ma opcji żeby kupić od niego zbroję...a na gothic.phx.pl w sprzedawcach zbroje sprzedają
tylko Diego i Lee... więc?


O ile dobrze pamiętam, to strażnik bramy w obozie na bagnie sprzedaje zbroje, ale nie jestem pewien czy dla strażników świątynnych, czy nowicjuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 18:39, Czarek-k napisał:

O ile dobrze pamiętam, to strażnik bramy w obozie na bagnie sprzedaje zbroje, ale nie
jestem pewien czy dla strażników świątynnych, czy nowicjuszy.

Dla nowicjuszy. I to jest przepaska bardzo tandetna i słaba i droga więc nie polecam. Najlepszym rozwiązaniem i darmowym jest pozyskanie spodni kreta w Kopalni Nowego Obozu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 18:39, Czarek-k napisał:

O ile dobrze pamiętam, to strażnik bramy w obozie na bagnie sprzedaje zbroje, ale nie jestem pewien czy dla strażników świątynnych, czy nowicjuszy.

Sprzedaje Przepaskę Nowicjusza i robi to zanim przystaniemy do jakiejkolwiek frakcji. Pancerzy Nowicjuszy nie sprzedaje nikt (powinien to robić ten Guru z którym ciągle rozmawia Lester ale na skutek przeoczenia programistów nic nie można u niego dostać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 18:49, Karharot napisał:

> O ile dobrze pamiętam, to strażnik bramy w obozie na bagnie sprzedaje zbroje, ale
nie jestem pewien czy dla strażników świątynnych, czy nowicjuszy.
Sprzedaje Przepaskę Nowicjusza i robi to zanim przystaniemy do jakiejkolwiek frakcji.
Pancerzy Nowicjuszy nie sprzedaje nikt (powinien to robić ten Guru z którym ciągle rozmawia
Lester ale na skutek przeoczenia programistów nic nie można u niego dostać)

W ogóle obóz na bagnie, jako gildia jest niedopracowany pod względem fabularnym. Nie ma chaty dla Beziego i można zostać tylko nowicjuszem, a potem strażnikiem świątynnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 18:52, Czarek-k napisał:

W ogóle obóz na bagnie, jako gildia jest niedopracowany pod względem fabularnym. Nie
ma chaty dla Beziego i można zostać tylko nowicjuszem, a potem strażnikiem świątynnym.

Każda chata jest Beziego. Co do gildii: ta dodatkowa, magiczna jest tu zbędna bo od strzału można uczyć się magii -z pewnymi ograniczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 19:52, Czarek-k napisał:

Tylko że strażnik świątynny może uczyć się magii tylko do któregoś kręgu.

Ale od razu może używać magii i nie musi startować do nowej gildii, coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować