Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2010 o 15:00, mlynar911 napisał:

Można albo zachowywać się jak zwierze i wpaść w wir który narzuca nam kolonia albo można
sobie po prostu mniej w bestialski sposób tam przeżyć.

Wybór jest wiadomy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 12:53, Bezi_113 napisał:

Jest możliwość, żeby w zwykłej "jedynce" zdobyć pancerz Magnata ?


Nie. Umożliwia to mod Mroczne tajemnice lub zabawa kodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 13:00, Bezi_113 napisał:

tak tak, w MT grałem i miałem magnata .
A szkoda trochę, no ale trudno.

Ale to dodaje nawet taki fajny klimat grze. Poznajesz postaci po charakterystycznych strojach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 15:57, Abi_Dalzim napisał:

Czy ktoś może mnie nauczyć więcej niż 100 siły?

Niestety nie. 100 to max dla nauczycieli. Jeżeli chcesz mieć więcej niż 100 proponuję wypicie kilku głębszych ;d i status podskoczy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 15:20, Soresu napisał:

Hmm... Zawsze mnie to ciekawiło, i zawsze zapominałem zapytać.
Da się tam wejść?


Owszem da się, wyjdź z sali tronowej z Gomzem i udaj się prosto do budynku naprzeciwko. Trafisz do budynku gdzie znajdował się w Gothicu 2 zaopatrzeniowiec. Na końcu korytarza będzie krata, po lewiej schody w górę a po prawej w dół - te właśnie prowadzą do lochów. Gdzieś tam jest wyrwa prowadząca do miejsca pod kratami które są na obrazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wiem, ze wiekszosci z Was wyda sie to dziwne, ale pilnie kupie oryginalne, pierwsze wydania gie zlokalizowanych przez CDP, tytuly ponizej:

Gothic - pierwsza edycja jaka pojawila sie w Polsce - z tego co pamietam - to kartonowe pudelko, z czerwonym tlem na przodzie i trzema postaciami.
W srodku znajdowal sie bodajze breloczek z logo Gothic, instrukcja, plyty z gra, etc.

Gothic II - zdj pudelka - http://www.gry-online.pl/Galeria/Gry9/-736407264.jpg

Chodzi mi tylko i wylacznie o edycje premierowa powyzszy tytulow. W d**** mam pozniejsze reedycje.
Jestem w stanie duzo zaplacic za te wydania. Jesli ktos z Was jest w ich posiadaniu prosze o kontakt.
GG: 3138043

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 15:12, Colmi napisał:

Witam,
Wiem, ze wiekszosci z Was wyda sie to dziwne, ale pilnie kupie oryginalne, pierwsze wydania
gie zlokalizowanych przez CDP, tytuly ponizej:


To raczej nie temat o ogłoszeniach. Jeśli chcesz coś kupić, poprzeglądaj Allegro, albo zapytaj we właściwym temacie. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37543&u=5183

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/


Ale jestes fajny! Gdybys przeczytal temat, ktory zlinkowales to wiedzialbys, ze rowniez tam napisalem posta.

P&P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 13:24, Colmi napisał:

>/ciach/


Ale jestes fajny! Gdybys przeczytal temat, ktory zlinkowales to wiedzialbys, ze rowniez
tam napisalem posta.

P&P.

Sorki. Mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 15:12, Colmi napisał:

Wiem, ze wiekszosci z Was wyda sie to dziwne, ale pilnie kupie oryginalne, pierwsze wydania
gie zlokalizowanych przez CDP
Chodzi mi tylko i wylacznie o edycje premierowa powyzszy tytulow. W d**** mam pozniejsze
reedycje.
Jestem w stanie duzo zaplacic za te wydania.

Wybacz mi ciekawość, ale skąd taki zapał na edycje premierowe? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Jestem w 2 roździale, kiedy wchodzę przez bramę (tam obok Thorusa) wywala mnie na pulpit i pojawia się błąd Acess Violation czy coś takiego. Reinstalowałem i to samo. Kiedyś też miałem ten błąd, ale występował co jakieś 4h i nie przeszkadzał aż tak. A muszę iść do zamku by zostać magiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 18:33, DambialkoX napisał:

Mam problem. Jestem w 2 roździale, kiedy wchodzę przez bramę (tam obok Thorusa) wywala
mnie na pulpit i pojawia się błąd Acess Violation czy coś takiego. Reinstalowałem i to
samo. Kiedyś też miałem ten błąd, ale występował co jakieś 4h i nie przeszkadzał aż tak.
A muszę iść do zamku by zostać magiem.

Patch jakiś masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie coś ci się wywala ze skryptem któregoś ze strażników, który ma do ciebie zagadać przy wejściu albo coś. Spróbuj ominąć bramę tzn. Wciśnij b , na tym ekranie wpisz MARVIN po czym wyjdź z tego okna. Teraz stań przy którejś ze ścian prowadzących wewnętrznego pierścienia i wciśnij parę razy K . Jeśli wylądujesz za nisko to wybij się F8. Gothic to Gothic i bugi ma. Reinstall nic nie da bo to save raczej skopany jest. Ale powinieneś dać radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uruchomił ktoś poprawnie Gothica 1 na Windowsie 7 ? Dziś postanowiłem odpalić i owszem gra sie odpala ale po pierwsze nie wyświetlają sie w ogóle filmiki a w grze nie mam w ogóle kolorów - wszystko białe. Bardzo chciałem w to zagrac także jakby ktoś wiedział co zrobić żeby to odpalić poprawnie to prosze o info. Co do sprzętu to próbuje uruchomić grę na lapku z Core 2 Duo 2 Gb Ramu i Ati Mobility 2600 HD, no i win7 32 bit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować