Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dokładnie, teraz zaczyna się to ''katowanie''. Mało czasu do końca roku zostało, a ocen trzeba całkiem sporo. Ale choroba potrafi zniszczyć każdy plan, dlatego lepiej zawsze się jakoś zabezpieczyć ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2009 o 16:12, Dekerinho6 napisał:

Chorować warto wtedy kiedy nie ma dużej nauki czyli początek roku itp :P
Nom będziesz musiał się sprężać, aby zdążyć bo się właśnie zaczyna głupi okres z tymi
sprawdzianami kartkówkami itp.


Co bystrzejsi już w gimnazjum zauważą, że nieobecności nie popłacają, a tylko ślepcy nie zauważą tego w liceum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2009 o 18:24, HunterO7 napisał:

Co bystrzejsi już w gimnazjum zauważą, że nieobecności nie popłacają, a tylko ślepcy
nie zauważą tego w liceum :)


Heh, dobra myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 18:24, HunterO7 napisał:

Co bystrzejsi już w gimnazjum zauważą, że nieobecności nie popłacają, a tylko ślepcy
nie zauważą tego w liceum :)


Święte słowa, ja już drugi tydzień choruje i w domu siedzę. Jedyny plus to taki, że równolegle ze mną od dwóch tygodnie choruje mój nauczyciel od matmy (mam rozszerzoną), a w tym tygodniu choruje mój nauczyciel od geografii (tez mój rozszerzony). Niby dwa przedmioty, a ze względu na profil klasy zaległości zmniejszyły się o połowę. Jedyne zaległości, których się obawiam to fizyka, ten przedmiot to moja pięta achillesowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2009 o 18:24, HunterO7 napisał:

Co bystrzejsi już w gimnazjum zauważą, że nieobecności nie popłacają, a tylko ślepcy
nie zauważą tego w liceum :)


Jedynie jeżeli zależy Ci na super ocenach. Tak bym to ujął. ;) Ja jestem zadowolony z trójcyn, więc sobie robię od czasu do czasu wolne, jak jutro np.; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom czwartek miną w miarę spokojnie ;D
Dziś mieliśmy niezapowiedzianą kartkówkę z Fizyki i niestety nic nie napisałem ale cóż może za tydzień uda mi się poprawić.A na razie uczę się na angielski na jutro i na Historie trzeba szybko nałapać ocen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 18:24, HunterO7 napisał:

Co bystrzejsi już w gimnazjum zauważą, że nieobecności nie popłacają, a tylko ślepcy
nie zauważą tego w liceum :)

Nie uważam się za geniusza, ale parę osób mi mówiło, że jestem bystry i jakoś nieobecności w LO bardzo mnie nie bolały ;) . Mówimy oczywiście o "wyskokach" a nie notorycznym unikaniu szkoły. Żadnych minusów z tego wynikających nie miałem, co więcej jak na razie uważam LO za najfajniejszy okres swojej egzystencji na tym marnym świecie bo jest luz, można nic nie robić tylko sobie rozrywkowo przez to przejść i nic nie robiąc skończyć ogólniak i zdać maturę i to wcale nie na styk ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klasy, bądź szkoły sportowe są wyprofilowane właśnie na ten kierunek. Klas jest zapewne parę. Niektóre mają profil koszykarski, inne siatkarski, a jeszcze inne piłki nożnej. Masz po prostu więcej Wychowania Fizycznego, które obfituje w to co jest na danym profilu. Szkoły informatyczne, to podobna sprawa. Tylko czysta infa w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom i zaczyna się nowy tydzień...
Więc będzie on dla mnie no ciężki...
Poniedziałek akurat chyba nie ma żadnej kartkówki itp. Ale za to w inne dni to już...
Wtorek kartkówka w zasadzie to poprawa kartkówki z religii.
Środa.Kartkówka z Angola ( całe 350 słówek ) ;P
Czwartek chyba jakiś sprawdzian z polaka ;/
Piątek kartkówka z chemii ;/ ;/
Wiem że nie mam najgorzej, ale lekko tez nie mam ;-D
Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 21:14, Peter44 napisał:

fak. Jutro mam konkurs z mateki ...


Mateki ? Co to:P ?

Jak u mnie w szkole jest nuuudno, nic się nie dzieje. Jedynie lekcje matmy są trochę ciekawsze. Tak to tylko siedzieć i wytrwać te 7 godzin. Niech już będzie wiosna i ładna pogoda ...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A my dzis ogladalismy "Zemste"na calych dwoch polajach:D na ifie excel:/:/:/ Histy nie bylo (lekcja bilioteczna) i WOS w-f i do domciu:). Fajnie zlecialo a na w-fie gralismy klasowego z If i co? 4-0 dla kogo? I tutaj pojawia sie bardzo trudna zagadka dla osob pow. 60 IQ. Jesli ja bronilem i nic nie wpuscilem a nie chodze do IF to kto wygral? Pierwsza osoba ktora zgadnie dostanie kosc 0,1MB RAMu DDR4 firmy Tesco Value:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom dzisiejszy dzień miną tak sobie.
Miała być kartkówka z Polskiego lecz nie było przełożony on został na jutro xD
Jutro jeszcze trzeba iść do odpowiedzi z Histy i Religi i będzie luzu troche od tych przedmiotów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2009 o 15:50, Ryan Kam napisał:

Jak u mnie w szkole jest nuuudno, nic się nie dzieje. Jedynie lekcje matmy są trochę
ciekawsze. Tak to tylko siedzieć i wytrwać te 7 godzin. Niech już będzie wiosna i ładna
pogoda ...


W takich momentach przydaje się kobieta. :D Oraz "wolne" na kilku lekcjach... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 21:11, Dekerinho6 napisał:

Nom dzisiejszy dzień miną tak sobie.
Miała być kartkówka z Polskiego lecz nie było przełożony on został na jutro xD

To lepiej się naucz na tą kartkówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 23:34, Grinczar napisał:

To lepiej się naucz na kartkówkę.

Tobie trochę nauki też by nie zaszkodziło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 07:49, xbit71 napisał:

> To lepiej się naucz na kartkówkę.
Tobie trochę nauki też by nie zaszkodziło. :)

Obydwie formy są poprawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować