Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2009 o 00:00, Starscream napisał:

Pół na pół mniej więcej... czyli standard... szkoda


Taaa szkoda ..... U mnie będą 2 dziewczyny :P Na technik informatyk . Mało tego te dwie to jedyne przedstawicielki płci pięknej(oby) które złożyły papiery do technikum, którego będę chodził :P Dobrze że nasza szkoła to i Liceum ma i zawodówke, no no chyba widząc samych facetów przez 4 lata chyba bym nie wytrzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 09:32, Bracio napisał:

Dostałem się do technikum, klasa technik informatyk, fajnie tylko kiedy zawieść te papiery.

Dostałem się na ten sam profil xD
@Xlol1
J mam 16 chłopaków w klasie i 2 dziewczyny o.0, będzie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku przeprowadziłem się do Krakowa z Bielska na jeden rok(w mojej nowej klasie będzie chyba 18 osób, to chyba nie aż tak dużo)
A za rok czeka mnie prawdziwy sprawdzian xD szkoła zagranicą(już się boję, a najbardziej tego, że nie poradzę sobie z językiem xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 13:41, Xlol1 napisał:

A mi się wydaje że ja mam dobrze. 10 chłopaków i 20 dziewczyn w LO :)


Spójrz na moją klasę - 26 dziewczyn i 8 chłopaków. No i kto teraz ma lepiej? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 15:39, milten6 napisał:

> A mi się wydaje że ja mam dobrze. 10 chłopaków i 20 dziewczyn w LO :)

Spójrz na moją klasę - 26 dziewczyn i 8 chłopaków. No i kto teraz ma lepiej? :P

A spójrzcie na moją: 27 chłopa i 5 dziewczyn. ;) Już rok wytrzymałem, jeszcze 2 do końca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem się do szkoły takiej jakiej chciałem - 1go wyboru.
Profil? Ang-mat. Na drugim roku można wybrać następny rozszerzony historię lub geografię. Wybiorę geografię, bo choć historii się lepiej uczyłem, to nie przyda mi się ona w tak dużym stopniu.

Ile dziewczyn? 26!
Ile chłopaków? 6 (razem ze mną)!

Mogę powiedzieć tylko jedno. Raj... P.I.M.P!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, też się macie czym chwalić.... Jak rozpoczynałem LO to byłem na humanie. Było 31 osób, z czego tylko 2 chłopaków razem ze mną :). Aktualnie chodzę do innej klasy, przeniosłem się zaraz na początku. W tej chwili jest tam 30 osób, co daje 29 dziewczyn i 1 chłopaka ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się tak jaracie liczbą dziewczyn ... ;p to tylko liczba poczekajcie jak je wszystkie zobaczycie i wtedy spróbujcie się cieszyć tak jak teraz to robicie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2009 o 15:49, Grinczar napisał:

Mogę powiedzieć tylko jedno. Raj... P.I.M.P!

Poczekaj do Dnia Kobiet. Buhahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 20:17, Tyler_D napisał:

Odnośnie dziewczyn ... jest takie stare angielskie przysłowie ... "quality, not quantity".

Ale jak jest wiecej to jest w czym wybierac

BTW (odnosni tego co pisalem strone wczesniej) Zloze papiery do liceum do ktorego mnie przydzielono, po 1 lipca zobacze jak sie ma sprawa z miejscami w tamtej klasie i najwyzej sprobuje sie dostac drugi raz (mozna zabrac papiery nawet w lipcu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja, ja mam w klasie 29 dziewczyn i chodzę z panną z innej klasy. :) Naprawdę, chodzenie z dziewczyną z własnej klasy, to nie taka fajna rzecz, jak się może niektórym wydawać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 22:58, Burszurasek napisał:

Tja, ja mam w klasie 29 dziewczyn i chodzę z panną z innej klasy. :) Naprawdę, chodzenie
z dziewczyną z własnej klasy, to nie taka fajna rzecz, jak się może niektórym wydawać.
:D

Ze co niby mogą gadać "zakochana para" albo coś ? :P Bez przesady plotki to część natury człowieka ;d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2009 o 23:58, Jakli napisał:

Ze co niby mogą gadać "zakochana para" albo coś ? :P Bez przesady plotki to część natury
człowieka ;d.


Nie mówię tutaj o związkach w podstawówce... Spróbuj sobie wyobrazić, że musisz znosić swoją eks przez 6 godzin dziennie, pięć razy w tygodniu. Najgorzej, jak zerwaliście w niedzielę. ;] Uwierz mi, nic przyjemnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować