Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2009 o 09:32, Bracio napisał:

Dostałem się do technikum, klasa technik informatyk, fajnie tylko kiedy zawieść te papiery.


Jak już są wyniki to już zawoź.
Ja też dostałem się tam gdzie chciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 09:34, kedzior141 napisał:

> Dostałem się do technikum, klasa technik informatyk, fajnie tylko kiedy zawieść
te papiery.
>

Jak już są wyniki to już zawoź.


Pytanie tylko: czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 09:32, Bracio napisał:

Dostałem się do technikum, klasa technik informatyk, fajnie tylko kiedy zawieść te papiery.

Super :)
Ja czekam na wyniki, będą dziś o 15, chcę iść na Technik Teleinformatyk, Informatyka mam na drugim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 12:49, Orendz napisał:

Ale może akurat Flesher`owi się spodoba. Może lubi się "uczyć i siedzieć non stop w książkach".
Albo po prostu lubi historię. Może to ty nie trafiłeś z profilem (bo nie trafiłeś)
i teraz straszysz ludzi czymś, czego nie trzeba sie bać.

Zastanów się nad tym co masz napisać i potem napisz. A po drugie naucz się czytać ze zrozumieniem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 12:44, Murith napisał:

No i dostałem sie tak gdzie chciałem, a juz myslałem, że to 148 pktów nie wystarczy :P


A moje 112 nie wystaczyło i nie dostałem sie tam, gdzie chciałem. Pozostaje tylko pytanie, czy można wcisnąć sie jako dodatkowa osoba? Robił ktoś juz tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ide do nie tego lieum co chcialem... troche spieprzylem przy ustawianiu pozniejszych (po 3 miejscu) klas, trudno. Najsmiesniejsze jest to ktory bylem na liscie niezakwalifikowanych- pierwszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz pisać odwołanie. Zawsze jest taka opcja, po odwołaniu powinieneś być przyjęty, ja miałem tak samo, ale olałem to i nie żałuję. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 15:26, Starscream napisał:

Ide do nie tego lieum co chcialem... troche spieprzylem przy ustawianiu pozniejszych
(po 3 miejscu) klas, trudno. Najsmiesniejsze jest to ktory bylem na liscie niezakwalifikowanych-
pierwszy...

Skoro jesteś na pierwszym miejscu to jeszcze masz szanse dostać się jak zrobią 2 liste,czyli po tym jak papiery zabiorą osoby które składały do kilku szkół i wybrały nie tą tylko inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 16:27, Tomoya-kun napisał:

> Ide do nie tego lieum co chcialem... troche spieprzylem przy ustawianiu pozniejszych

> (po 3 miejscu) klas, trudno. Najsmiesniejsze jest to ktory bylem na liscie niezakwalifikowanych-

> pierwszy...
po tym jak papiery zabiorą osoby które składały do kilku szkół i wybrały nie tą tylko
inną.

Nie bardzo rozumiem... chodzi ci oto ze osoby ktore "wylosowaly" ta klase pojda gdzie indziej? Bo papiery skladalo sie tylko do szkoly 1. wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się dostałem tam gdzie chciałem czyli Liceum Ogólnokrztałcące o profilu językowym z rozrzeszonymi: Polskim, angielskim, niemieckim i WoSem czyli lubianymi przeze mnie przedmiotami. No może z wyjątkiem niemca ale jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 17:20, Starscream napisał:

Nie bardzo rozumiem... chodzi ci oto ze osoby ktore "wylosowaly" ta klase pojda gdzie
indziej? Bo papiery skladalo sie tylko do szkoly 1. wyboru

Widze że naprawde się starzeje bo jak ja szedłem do liceum to niektóre osoby składały podanie np do liceum w naszym mieście, budy i liceum w sąsiednim mieście. I wtedy tamci wycofywali papiery jak postanowili iść do innej szkoły bo dostali się np. do 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 17:37, Tomoya-kun napisał:

> Nie bardzo rozumiem... chodzi ci oto ze osoby ktore "wylosowaly" ta klase pojda
gdzie
> indziej? Bo papiery skladalo sie tylko do szkoly 1. wyboru
Widze że naprawde się starzeje bo jak ja szedłem do liceum to niektóre osoby składały
podanie np do liceum w naszym mieście, budy i liceum w sąsiednim mieście. I wtedy tamci
wycofywali papiery jak postanowili iść do innej szkoły bo dostali się np. do 2.

Tylko ze teraz jest elektroniczny system rekrutacji:) Troche tlumaczenia jest a wiec w skrocie- logujesz sie na swoje konto na stronie rekrutacji, wybierasz 3 szkoly i segregujesz klasy tych 3 szkol od tej do ktorej chcesz sie dostac najbardziej do tej na ktorej ci zalezy najmniej. Zanosisz najpierw podanie a pozniej kopie swiadectwa i zaswiadczenia do szkoly ktora wybrales na 1. miejscu. Pozniej system sprawdza klasy ktore wybrales od gory, i przydziela cie do pierwszej do ktorej spelniasz wymagania. Pozostale nie sa sprawdzane. Nastepnie poprzez przyniesienie dwoch oryginalow (swiadectwo i zaswiadczenie) potwierdzasz chec chodzenia do szkoly. Termin - do konca czerwca. Wiec mam pare dni zeby zastanowic sie co dalej, czy isc do tego liceum czy kombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh wlasnie przeczytalem ze do klasy do ktorej zabraklo mi punktu (przynajmniej tak wnioskuje po 1 miejscu na liscie niezakwalifikowanych, zreszta to wynika ze sredniej) na 32 osoby bedzie 27 dziewczyn. Mozna miec wiekszego pecha? FML

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 22:45, Starscream napisał:

/.../


Teraz powinno się okazać, że w klasie, do której się dostałeś na trzydzieści dwie osoby będzie trzydziestu chłopa ;D

A tak na serio - Duża liczba dziewczyn w klasie to żaden plus. Niektórzy uznają to nawet za minus, bo przecież skupić się nie można ;P Chociaż kiedy ja będę szedł do liceum, będę próbował trafić do klasy pełnej dziewczyn. Zawsze to milej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 23:23, colin_mcrae napisał:

> /.../

Teraz powinno się okazać, że w klasie, do której się dostałeś na trzydzieści dwie osoby
będzie trzydziestu chłopa ;D

nawet mnie nie strasz:p

Dnia 26.06.2009 o 23:23, colin_mcrae napisał:

A tak na serio - Duża liczba dziewczyn w klasie to żaden plus. Niektórzy uznają to nawet za minus, bo przecież > skupić się nie można ;P Chociaż kiedy ja będę szedł do liceum, będę próbował trafić do klasy pełnej dziewczyn.
Zawsze to milej ;D

To był jeden z powodow dla ktorych wybralem te klase. Szkola medyczna, tzn niedaleko szpitala, niegdys liceum prof., wiec od poczatku wiedzialem jak duzy procent uczniow beda stanowic dziewczyny. Poza tym dosc wyoki poziom i fajna okolica. Ale sie nie dostalem wiec nie ma o czym mowic... Najbardziej mnie zdenerwowalo to ze bylem tak blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 23:23, colin_mcrae napisał:

> /.../

Teraz powinno się okazać, że w klasie, do której się dostałeś na trzydzieści dwie osoby
będzie trzydziestu chłopa ;D

Pół na pół mniej więcej... czyli standard... szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 23:23, colin_mcrae napisał:

> /.../

Teraz powinno się okazać, że w klasie, do której się dostałeś na trzydzieści dwie osoby
będzie trzydziestu chłopa ;D

A tak na serio - Duża liczba dziewczyn w klasie to żaden plus. Niektórzy uznają to nawet
za minus, bo przecież skupić się nie można ;P Chociaż kiedy ja będę szedł do liceum,
będę próbował trafić do klasy pełnej dziewczyn. Zawsze to milej ;D

U mnie w mieście, są dwa technika informatyczne. W jednym same chłopaki, a w drugim większość to dziewczyny, w tym drugi byłem drugi na liście, wyprzedziła mnie jakaś dziewczyna. Nie wiem co o tym sądzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2009 o 00:00, Starscream napisał:

Pół na pół mniej więcej... czyli standard... szkoda


Szkoda ? Uwierz mi, że masz najlepiej... W Gimnazjum 26 dziwczyn, w liceum 24 chłopaków. Jak ja bym chciał mieć pół na pół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować