Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2009 o 16:44, nightfaler napisał:

@Burszurasek
o_O Żartujesz ?


Niestety nie. We wszystkich szkołach u mnie w mieście, poza prywatną o profilu wojskowo-policyjnym, ma się 3 godziny WF w tygodniu. Oczywiście uczniowie mogą chodzić na sks-y. Ja tam narzekać nie mam zamiaru, bo na innych treningach spędzam w tygodniu ponad 10h, więc gra gitara. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro mam... tymczasowo...
1 ? Będzie msza za Ś.P koleżankę. :(
2 g. wychowawcza
3 PL
4 Religia
5 ANG
6 Matma

podejrzanie luźno. Poza tym w 2 klasie jest więcej godzin czy tyle samo jak w 1[chodzę do LO] ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 16:02, zerohunter napisał:

Wam też wycięli taki numer, że były dziś lekcje po apelu?

Ja miałem 4, normalnie masakra przy tym upale.

Jakos mi sie nie chce w to wierzyc ale jesli naprawde sie tak stalo to mogles po prostu wysmiac nauczycieli i opuscic teren szkoly
Nie znam sie na tych prawach ucznia i innych statutach szkoly ale cos na pewno na to jest wiec nikt by nawet nie otworzyl japy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pocieszę was - mam jutro 4 lekcje na 10 45. :P Fajnie wygląda plan lekcji w klasie maturalnej, nawet biorąc pod uwagę fakultety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc rozpoczęcie roku za mną. Musiałem wstać 6.30 (standard w roku szkolnym, kur...), potem msza, i rozpoczęcie. Ja byłem w garniaku, nie było źle, choć strój kiepski na taką pogodę jak dziś.
Od jutra zaczynam pierwszą liceum, mam tylko sześć lekcji, zaczynam o 7.45.
Witaj szkoło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro wyjątkowy spokój - standard, czyli matematyka, W-F, polski, oraz niezwykle luźne - informatyka, religia, wychowawcza i historia. Rozpoczęcie trwało króciutko, w klasach byliśmy jakieś 2 minuty. Na rozpoczęciu byłem w dżinsach, białych butach, białej koszuli i w swetrze w paski. Czyli ni to luzacko, ni to elegancko. Tak pół na pół - idealnie ;)).
Ja tam wolę zaczynac jak najwcześniej lekcje, bo wcześniej się wychodzi ze szkoły - a z tego same profity idą ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 17:21, KaRkAsZo napisał:

ja jutro mam 8 godzin... suuper :/

Ja też. :P I to jeszcze pierwszy dzień w nowej szkole. A żeby za fajnie nie było, pojęcia nie mam gdzie iść - pierwszy angol, a nie wiem, w której będę grupie, nie wiem więc w której sali mam lekcje. Za to z każdym dniem o jedną lekcję mniej... Teraz zostało tylko rozwiązać jeden problem [czyt. wkręcić się jakoś...] i będzie git. Może. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 19:21, JayL napisał:

> ja jutro mam 8 godzin... suuper :/
Ja też. :P I to jeszcze pierwszy dzień w nowej szkole. A żeby za fajnie nie było, pojęcia
nie mam gdzie iść - pierwszy angol, a nie wiem, w której będę grupie, nie wiem więc w
której sali mam lekcje. Za to z każdym dniem o jedną lekcję mniej... Teraz zostało tylko
rozwiązać jeden problem [czyt. wkręcić się jakoś...] i będzie git. Może. ^^

Ja byłem w gimnazjum, ale klasa nowa, tj znam z widzenia, a polowa to sie w ogole nie zna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już się wszyscy się chwalą to ja się pochwale jakie mam lekcje jutro. Wstać muszę o 5:40, pociąg mam o 6:30 a pierwsza lekcja się zaczyna o 7:45 a jest nią matematyka, potem jest fizyka dwa polskie, historia, dwie lekcje technologi informacyjnej (czy jak temu przedmiotowi) i na koniec godzina wychowawcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha! A ja mam sesję poprawkową! Wczoraj egzamin, dzisiaj egzamin i w przyszłym tygodniu dwa egzaminy i trzy zaliczenia! EKSTRA NIE?! XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aj.
pierwsza klasa LO.
ogolem patrząc na zachowanie przyszlych "kolegUF z lawki" { i ''kolezanek'' } . to z klasy zadowolona na razie nie jestem ;| ...

no ale nic. może jakoś to będzie ;]


plan lekcji?
mocno średni.
3 x 7 lekcji i 2 x 8 lekcji w tygodniu ... jak na LO spodziewalam się, że będzie ich mniej.
no i nam test z angola zrobili zaraz po wejściu do klasy, żeby na grupy podzielić... marne 80 pytań.
Geez. już mi się tego czytać po polowie nie chcialo ...

ogólem nasz trener wymyślil, że treningi będą na godzinę 17. :|
jako, że mam autobusy średnio co pol godziny, z czego gdybym np.
konczyla lekcje o 15.15 to na autobus najwcześniejszy nie zdążę { 15.13 } - no chyba, że mnie ktoś zwolni z lekcji, ale to wątpliwe ... - następny jest pól godziny później.
czyli jakbym wsiadla do autobusu jakoś 15.43 - dojechalabym do domu na 16... posiedzialabym może 20 minut w domu i z powrotem na trening ._.
to się nawet nie oplaca jechać do domu xD

i się będzie w domku z powrotem ok. godziny 19.

no i treningi są oczywiście codziennie :P

czyli ... "slitaśnie" ;]


no.
a jutro na początek dnia szykuje się albo angielski, albo rosyjski ;] { zależy jaka grupa :P }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>EKSTRA NIE?! XD
No super ;PP Poprawiłeś mi humor , zawsze się uśmiecham jak widzę, że ktoś ma gorzej ode mnie ;PP

W mojej klasie jest 3 nowych (tzn. "spadochroniarzy"), ale się znamy, więc jest nieźle. Poza tym wszystko w porządku :) Jeszcze tylko 10 miesięcy i wakacje, więc nie ma na co narzekać.

@up Jakie treningi jeśli można wiedzieć? Ćwiczysz coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja jutro mam 6 lekcji na 9 :-) Gdybym zamiast rozszerzonej geografii wziął historię to już jutro miałbym 9 lekcji :O Zapewne w jakis dzień będę miał bo takie mam liceum... w innych jest maks 8 a u mnie 9 ;/ Lekkie przegięcie siedzieć do 16.30 w szkole... ;/ Na bank, że by ktoś n 9 lekcji uważał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 20:16, lisek93 napisał:

pierwsza klasa LO.

pjona ;)

Dnia 01.09.2009 o 20:16, lisek93 napisał:

to z klasy zadowolona na razie nie jestem ;| ...

Ja na razie nie znam mojej klasy na tyle, żeby powiedzieć coś konkretniejszego, ale już teraz wiem, że jest kilka osób, z którymi na pewno nawiążę dobry kontakt :)

Dnia 01.09.2009 o 20:16, lisek93 napisał:

plan lekcji?
mocno średni.

To jak u mnie, nie jestem zbyt zadowolona, raz kończę o 17.10, raz o 16.20, dwa o 15.30 i raz o 14.30, nie zaczynając przy tym później niż o 8.55... Już nawet nie chodzi mi o to, że lekcji jest dużo czy coś, w końcu to lic, ale siedzenie do 17 w szkole niespecjalnie mi się podoba :P

Dnia 01.09.2009 o 20:16, lisek93 napisał:

no i nam test z angola zrobili zaraz po wejściu do klasy, żeby na grupy podzielić...

My mamy jutro :)

A tak w ogóle to ja już bym chciała mieć wakacje... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się smutno robi, kiedy przypomnę sobie beztroskie wstawanie o 8, albo 9 - bez żadnych nerwów, z uczuciem, że do końca wakacji zostało mnóstwo czasu. Następnie poranna toaleta, ścielenie łóżka, włączanie laptopa, robienie śniadania i spokojne zasiadanie na kanapie, oglądając coś w TV. I pomyśleć, że na takie uczucie, przyjdzie mi czekać do (co najmniej) ferii zimowych... Ehh, przykry fakt. Najbardziej wnerwia mnie to, iż muszę wstawać około 6.00, usiłując wmusić w siebie śniadanie, bo na ogół nie mogę nic przełknąć wczesnym rankiem. Najbliższy weekend za 3 dn. O kurde, już się cieszę, a to tylko marne 2 dni, co ta szkoła robi z ludźmi xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj miałem bezstresowy 1 września od ładnych 12 lat. :D Wstałem sobie o 10, na spokojnie zjadłem śniadanie, pograłem na kompie, pooglądałem telewizję. W skrócie - normalny, wakacyjny dzień. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować