Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

/.../

No to widocznie jestem ewenementem w skali światowej, ponieważ moja nauczycielka od fizyki jest bardzo fajną osobą, zawsze można u niej podwyższać i poprawiać oceny, rzadko pyta, klasówki robi łatwe. To samo z panią od chemii. Sprawdziany łatwe, możliwość poprawienia każdej oceny, możliwość zrobienia jakiejkolwiek pracy dodatkowej na podwyższenie oceny, czy przełożenie sprawdzianu na następną lekcję. Naprawdę nie mogę powiedzieć złego słowa na moich nauczycieli. Bywają dni lepsze, bywają dni gorsze, jednak każdy nauczyciel jest u mnie fajny. No, może z wyjątkiem anglistki, ale ona już mnie nie uczy, bo odeszła ze szkoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj musiałem poprawiać kilka rzeczy z matmy i dzięki temu mam 4 na koniec ^^ Pani od matmy powiedziała, że jak będę robić takie głupie błędny to nie zdam matury :D Dzisiaj na przyrodzie pani wystawiała oceny i też mam 4. Najlepsze było to, że trzeba było oddać jakieś albumy o wybranym krajobrazie i jej coś się pokręciło że oddałem :D Mam nadzieję, że nie skapnie się do końca roku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię szkoły jak każde normalne dziecko ;/ ale potem mogą przydać się umiejętności nabyte w szkole na szczęście za parę dni wakacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak dostane z polaka 5 i z hiry 5 ale w to wątpię bo nauczyciel od hiry uwzioł się na mnie dziad nie chciał mnie pytać na 5 na koniec roku ale zostaje jeszcze możliwość 6 z infy :)))))))No i będę wyróżniony a stary kupi kompa lub motorower!

PS. Mój komp to rzęch z waszych najgorszych koszmarów xD :D
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się dzisiaj dowiedziałam, że mam 5 z polaka i wfu i średnia poniżej 5 nie zejdzie :) Ja to mam farta... niewiele się w tym roku uczyłam a oceny jakoś dobre :) Ostatnie zadanie z majcy zrobiłam w... listopadzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 14:14, Madia napisał:

A ja się dzisiaj dowiedziałam, że mam 5 z polaka i wfu i średnia poniżej 5 nie zejdzie :) Ja
to mam farta... niewiele się w tym roku uczyłam a oceny jakoś dobre :) Ostatnie zadanie z majcy
zrobiłam w... listopadzie?


Ja tam sie dzisiaj dowiedziałem ze mam 4 z polaka, 4 z chemii (chodziaż tej prezentacji nie pokazywałem xD), 5 z techniki i 6 z wfu ^^ I średnia ponieżej 4 nie zejdzie..moze mam nawet szanse na 5 z polaka, ale tuz szanse malutkie xD
Przyznam się bez bicia, ze też sie mało uczyłem, bo jak wracałem do domu to albo do kompa albo na piłkę :P Dlatego ocenki sa takie jakie są :/ Ale na 3 klasę planuje piękną piątkę lub minimalnie średni pasek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale na 3 klasę planuje piękną piątkę lub minimalnie

Dnia 12.06.2007 o 15:48, wip_01 napisał:

średni pasek :)

Każdy sobie tak planuje ale potem zapomina się , albo po prostu już się nie chcę wytrwać w swoim postanowieniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 17:01, xwx napisał:

Każdy sobie tak planuje ale potem zapomina się , albo po prostu już się nie chcę wytrwać w
swoim postanowieniu .


^^
A jak myślisz jaką średnia planowałem na koniec tej ? xD
Jednym słowem jak juz wcześniej pisałem: LENISTWO :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropo. Jak poszedł Ci test gimnazjalny? :>

Ja dzisiaj się w szkole dowiedziałem, że mam 6 z wf-u i nie muszę się poprawiać na 5 z chemii, a pasek i tak będzie ;) Ach, życie staje się piękne (do września :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie każdemu te postanowienia tak szybko wylatują z pamięci ^^. Postanowiłem zdać klasę z wyróżnieniem - zdam klasę z wyróżnieniem. Jednak nic na to nie wskazywało, bowiem średnia półroczna wyniosła zaledwie 4.67. W porównaniu to tej - 4.87 to brak zaledwie dwóch - trzech ocen dobrych, jednak w porównaniu z poprzednimi latami (5.0 - 5.25) mam najgorszą średnią w historii. Jednak w takim tempie zdołam zdobyć złotą lub srebrną tarczę na zakończenie gimnazjum ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom gratuluję zwinosci i sprawnosci i paska :)


dzis była piękna szkoła :) Zimna , Mokra , Gorąca , Parna , Tłusta :) I bez zadanai domowego z matmy :D
pani ma fioła na punkcie zadań .


p.s

byłem na wyciecze w kopalni , w aqqparku , potem grzanie sie w autokarze i wstep do mcdonalda :)
Przepadł mi najgorszy dzień w całym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 18:37, Ryan Kam napisał:

nom gratuluję zwinosci i sprawnosci i paska :)


Dzięki ;)

Dnia 12.06.2007 o 18:37, Ryan Kam napisał:

dzis była piękna szkoła :) Zimna , Mokra , Gorąca , Parna , Tłusta :) I bez zadanai domowego
z matmy :D
pani ma fioła na punkcie zadań .


Od wczoraj nie chodzę już na matmę. Nie chcę mieć z moją nauczycielką nic wspólnego :P

Dnia 12.06.2007 o 18:37, Ryan Kam napisał:

byłem na wyciecze w kopalni , w aqqparku , potem grzanie sie w autokarze i wstep do mcdonalda :)
Przepadł mi najgorszy dzień w całym tygodniu :)


A ja na żadną wycieczkę nie jadę ;( Może uda się chociaż do kina wyrwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 17:17, Belegdil napisał:

Apropo. Jak poszedł Ci test gimnazjalny? :>

Nawet nieźle. Ponad 40 z jednego i drugiego powinno być. Fakt, rąbnęłam się na głupich pytaniach i wypracowanie z polaka nie podpasowało mi tematem.. ale ogólnie jest ok. Wybrnęłam.

Dnia 12.06.2007 o 17:17, Belegdil napisał:

Ja dzisiaj się w szkole dowiedziałem, że mam 6 z wf-u i nie muszę się poprawiać na 5 z chemii,
a pasek i tak będzie ;) Ach, życie staje się piękne (do września :P)

U mnie też będzie pasek a jak mama się dowiedziała, że wyjdę na 5.0 to specjalną nagrode zapowiedziała :D niemal bez nauki, cel osiągnięty. A na semestr było tylko 4.36...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 15:48, wip_01 napisał:

Ja tam sie dzisiaj dowiedziałem ze mam 4 z polaka, 4 z chemii (chodziaż tej prezentacji nie
pokazywałem xD), 5 z techniki i 6 z wfu ^^ I średnia ponieżej 4 nie zejdzie..moze mam nawet
szanse na 5 z polaka, ale tuz szanse malutkie xD



a no widzisz ! Mowilem ze bedziesz miał 4 z chcemi więc masz !
zycze ci tej piatkiz polaka , ale cos mi mowi zebys nie kusił losu :D

No i oczywiscie gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 19:13, Madia napisał:

Nawet nieźle. Ponad 40 z jednego i drugiego powinno być. Fakt, rąbnęłam się na głupich pytaniach
i wypracowanie z polaka nie podpasowało mi tematem.. ale ogólnie jest ok. Wybrnęłam.


Gratz ;)

Dnia 12.06.2007 o 19:13, Madia napisał:

U mnie też będzie pasek a jak mama się dowiedziała, że wyjdę na 5.0 to specjalną nagrode zapowiedziała
:D niemal bez nauki, cel osiągnięty. A na semestr było tylko 4.36...


Na semestr zwykle dużo niżej, bo chcą nauczyciele ''zmobilizować'' do nauki :P A ''specjalna nagroda'' będzie niespodzianką, czy coś sobie wybierzesz? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie zejdę pierwszy raz w życiu poniżej 5,0 :) Nie mam 6 z artystycznych przedmiotów (muzyka, plastyka, technika) i wszystko trzeba wyrabiać na przedmiotach ścisłych oraz humanistycznych.

Koniec roku wyjątkowo spokojny. O ile w zeszłym roku latałem jak głupi za połową nauczycieli tak w tym musiałem tylko zrobić referat z WOSu na 6, napisać 1 z 4 zaległych sprawdzianów z maty oraz oddać dwie czy trzy zaległe prace z plastyki (oczywiście dzieło moich wspaniałych koleżanek ;) . Dodam, że póki co kończę 2 klasę gim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 19:23, mikal15 napisał:

Dodam, że póki co kończę 2 klasę gim...

Heh, stare dobre czasy...Jakżeż ja się wtedy opieprzałem :D Co ciekawe - nie miałem nigdy w jednym roku wszystkich tych "artystycznych" przedmiotów naraz. W takiej sytuacji powinieneś zrobić z 5.5 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 19:18, Ryan Kam napisał:

a no widzisz ! Mowilem ze bedziesz miał 4 z chcemi więc masz !
zycze ci tej piatkiz polaka , ale cos mi mowi zebys nie kusił losu :D
No i oczywiscie gratulacje :)


No wierzyłem w to co żes mi pisał ^^
Dziękuje :)
Co do piątki z polaka to może byc cieżko ale jeżeli by sie udało to byłbym z siebie dumy :P
Moja nauczycielka od polskiego jest zarazem moja wychowawczynią, a ja na lekcjach to raczej grzeczny ^^
więc jak do mnie nie ma zastrzeżeń a się postaram to moze mi podwyzszy na tą upragnioną 5 :P
Jeszcze robie z koleżankami jakiś łuk triumfalny na wystawę o Paryżu więc może :D
Nie kusił losu...czo masz przez to na myśli ? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować