Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2007 o 15:13, edeń napisał:

A my mamy taką szkołę, że nie mamy ŻADNYCH dyskotek, imprez itp., a wycieczki, które trwają
więcej niż 1 dzień możemy mieć tylko w weekend, bo tylko na takie dyrektorka się zgadza.

A my szkołe mamy w miare normalną czyli dyskoteki i imprezy nieeraz są wycieczki tez ale mam taką klase której nikt na nic nie chce zabierac w tym roku nie mielismy zadnej wycieczki raz do kina itp. fajnie nie?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 16:26, Flimi napisał:


> A my mamy taką szkołę, że nie mamy ŻADNYCH dyskotek, imprez itp., a wycieczki, które trwają

> więcej niż 1 dzień możemy mieć tylko w weekend, bo tylko na takie dyrektorka się zgadza.

A my szkołe mamy w miare normalną czyli dyskoteki i imprezy nieeraz są wycieczki tez ale mam
taką klase której nikt na nic nie chce zabierac w tym roku nie mielismy zadnej wycieczki raz
do kina itp. fajnie nie?? :/


Myśmy mieli jedną wycieczkę. Było to w listopadzie (wtedy cały czas padał śnieg) i pojechaliśmy do miejscowości, gdzie mieliśmy mieć grilla, grać w piłkę, siatkówkę, tenisa stołowego itp. Zamiast tego zamówiliśmy salę gimnastyczną w pobliskiej szkole. PORAŻKA! Graliśmy 3 godziny w siatkówkę, a potem marzły nam tyłki, gdy czekaliśmy na parówki, a ubrani byliśmy, jak na wyprawę na Antarktydę. A na koniec roku zapewne nigdzie nie pojedziemy, bo wychowawca ma jakieś badania, a z inną klasą się nie zgraliśmy. To dopiero fajnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekaj ja mam gorzej niestety :( Przez 3 lata nie mieliśmy żadnej wycieczki żadnej do muzem nigdzie !
Półtora miesiąca temu wychowawczyni zrobiła nam nadzieje na wycieczkę do warszawy za 65 zł . I jak się spodziewałem nic z tej wycieczki nie będzie , o imprezach szkolnych lepiej nie wspominać , szkoła jest dość duża przyszłem kiedyś na imprezkę szkolną po prostu żenada puścili muzykę z chyba 10 letniego radia co chwile się zacinał i na dodatek jakiś metal leciał . Ogólnie moja szkoła nie umie nam uczniom umilić życia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie już oceny wystawione. Jeszcze do mnie nie dotarło że kończę już gimnazjum ... :D
Na koniec średnia 4.4. Jedyna trójka jest z angielskiego. Zachowanie mam bardzo dobre. Jeszcze tylko czekam na wyniki egzaminów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 19:07, kolektor napisał:

U mnie już oceny wystawione. Jeszcze do mnie nie dotarło że kończę już gimnazjum ... :D
Na koniec średnia 4.4. Jedyna trójka jest z angielskiego. Zachowanie mam bardzo dobre. Jeszcze
tylko czekam na wyniki egzaminów ...


A wyniki w tym tygodniu co teraz będzie :-( Ajć :-( Boję się :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 19:07, kolektor napisał:

U mnie już oceny wystawione. Jeszcze do mnie nie dotarło że kończę już gimnazjum ... :D
Na koniec średnia 4.4. Jedyna trójka jest z angielskiego. Zachowanie mam bardzo dobre. Jeszcze
tylko czekam na wyniki egzaminów ...

A to ciekawe bo mi wychodzi idnentyczna! żadnej trójki na koniec nie miałem ale trafiła sie dwójka z tej durnej fizyki :/. teraz czekam w obawie o wyniki. A ktoś wie kiedy beda ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 07:40, Artanis Arwena napisał:

O jak fajnie już niedługo wakacje i idę do nowej szkoły troszkę się boję ale jestem odważna ;)


Hehe racja :) Wiesz, każde przejście do nowej szkoły jest trudne, ponieważ nie wiadomo jak zostaniemy tam przyjęci, jak traktować będą nas nauczyciele, a dookoła przecież mnóstwo nieznanych osób. Nie masz się co przejmować - przystosowanie się do nowego środowiska trwa stosunkowo krótko. Po prostu znajdź sobie jakąś koleżankę, z którą znajdziesz wspólny język, a reszta to tylko kwestia czasu... Ja jeszcze rok uczyć będę się w tej samej szkole, ale później czeka mnie to samo, co i Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w nowej szkole od stycznia, mam całkiem sporo kolegów,koleżanek-znajomych.
Ale takiego jednego przyjaciela nie znalazłem. Zależy jak się do tego podejdzie.
Cały czas trzymam za to kontakt z przyjacielem z poprzedniej szkoły
Nie żałuję przenosin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 07:40, Artanis Arwena napisał:

O jak fajnie już niedługo wakacje i idę do nowej szkoły troszkę się boję ale jestem odważna
;)



Nie bój sie bo nie ma czego:) To tylko ludzie nie zagryzą:P A do jakiej idziesz/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 23:52, Vuko Drakkainen napisał:

A to ciekawe bo mi wychodzi idnentyczna! żadnej trójki na koniec nie miałem ale trafiła sie
dwójka z tej durnej fizyki :/. teraz czekam w obawie o wyniki. A ktoś wie kiedy beda ??

Wyniki już w tym tygodniu ! 14 czerwca czyli w czwartek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 19:08, sferis napisał:

A wyniki w tym tygodniu co teraz będzie :-( Ajć :-( Boję się :-(


tak... wyniki egzaminów już niedługo... a ja muszę jeszcze złożyć papiery (życiorys, podanie, podanie z elektronicznego naboru) do liceum pierwszego wyboru i zaświadczenie o osiągnięciach do wszystkich trzech szkół, które wybrałem...:(
mam czas do 15 czerwca, więc masakra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to za 14dni wszyscy z nas beda miec juz swiadectwa w rekach i zaczna swietowac rozpoczecie wakacji a ja sie troche martwie o ocene z plastyki bo mam 3/4 a bylo 4/5(chyba zaglosno wyrazilem swoja opinie o piccase ehh)ale to troche nie fair ze z ocenami 5,4,3 mam 3/4 w koncu mowilem swoja opinie o dzielach niektorych tworcow czyli pracowalem na lekcji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 16:49, Mateusz9214 napisał:

to troche nie fair ze z ocenami 5,4,3 mam 3/4 w koncu mowilem
swoja opinie o dzielach niektorych tworcow czyli pracowalem na lekcji :P

to zleży jeżeli 3 maż ze sprawdzianu to możesz dostać taką ocenę , u mnie to nauczycielki wystawiały oceny nie z ocen lecz z aktywności na lekcji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 19:46, xwx napisał:

> to troche nie fair ze z ocenami 5,4,3 mam 3/4 w koncu mowilem
> swoja opinie o dzielach niektorych tworcow czyli pracowalem na lekcji :P
to zleży jeżeli 3 maż ze sprawdzianu to możesz dostać taką ocenę , u mnie to nauczycielki wystawiały
oceny nie z ocen lecz z aktywności na lekcji .


dokladnie to 3 jest z rysunku 4 w sumie tez a 5 to za prace na lekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 19:50, Mateusz9214 napisał:

> > to troche nie fair ze z ocenami 5,4,3 mam 3/4 w koncu mowilem
> > swoja opinie o dzielach niektorych tworcow czyli pracowalem na lekcji :P
> to zleży jeżeli 3 maż ze sprawdzianu to możesz dostać taką ocenę , u mnie to nauczycielki
wystawiały
> oceny nie z ocen lecz z aktywności na lekcji .

dokladnie to 3 jest z rysunku 4 w sumie tez a 5 to za prace na lekcji



no to powinieneś mieć wyższą ocene niż 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2007 o 19:50, Mateusz9214 napisał:

dokladnie to 3 jest z rysunku 4 w sumie tez a 5 to za prace na lekcji


Zaraz, zaraz... dlaczego piszesz, że 4 w sumie też? No to jest czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować