Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2008 o 09:49, Arintor napisał:

U nas w ogóle nie wprowadzono mundurków, mamy chodzić w miare normalnych ubraniach i tyle.

Takim to dobrze ale dziwie się dla czego nie wprowadzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 15:49, kedzior141 napisał:

macie w szkole stypendium? Bo moja koleżanka, na półrocze jak miała średnią powyżej 5.0 to
dostawała miesięcznie po 50zł:O


U nas w szkole jest stypendium na koniec roku (ale chyba tylko dla klas wychodząc już z budy), ale nie wiem ile kasy się dostaje. Może się załapię w tym roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2008 o 15:51, piero92 napisał:


U nas w szkole jest stypendium na koniec roku (ale chyba tylko dla klas wychodząc już z budy),
ale nie wiem ile kasy się dostaje. Może się załapię w tym roku :P


U nas to było już w 1gimnazjum. Teraz do drugiej gimn. chodzę, i w najgorszym wypadku średnia na półrocze 4,0^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 22:19, master matrox napisał:

Ehh, a mi pozostał już tylko tydzień ferii. Ale cieszę się, że mam w pierwszym terminie. Szkoła
ostro dawała w kość i byłoby nieciekawie gdyby nie było tych ferii teraz... :/ Tuż po feriach
mam codziennie sprawdzian, ale to szczegół.

A, czyli ze Śląska kolega :> ? Przynajmniej tak powinno wynikać z moich obliczeń :) Ja właśnie jestem zadowolony, że ferie mam jako drugi w terminie - najlepiej, bo i trochę nachodzę się po świętach do szkoły, a później za dużo nie muszę czekac do Wielkanocy. Odnośnie sprawdzianów, to u nas też zaczynają zapowiadać przez ten ostatni tydzień :| Po feriach będzie ciężko, ale ja dopiero się nimi nacieszę ;)

Dnia 20.01.2008 o 22:19, master matrox napisał:

U mnie były bodajże w listopadzie dopiero :P

Dopiero ;D ? Raczej i tak wcześniej porównując to co się dzieje u mnie. Nadal nie mogę sobie wyobrazić jak będzie to wyglądało; chodzenie w jednym mundurku przez cały tydzień ? Oblecha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie jak ma ferie tego samego co ty, jest z tego województwa co ty.
Ja np. jestem z mazowiedzkiego i ktoś inny z drugiego końca polski też ma w tym terminie.

Arght... Właśnie sobie przypomniałem że jutro historię na 4 poprawiam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem sześć godzin. Matematyka, zapomniałem zeszytu, lecz nauczycielka okazała się wyrozumiałością i mi odpuściła dzisiaj. Biologia, całą godzinę przesiedzieliśmy nic nie robiąc, polski, lekcja szybko zleciała przemówień ciąg dalszy. Historia pisaliśmy dużo i nic poza tym, fizyka, zadania nic więcej nie mogę napisać bo po prostu nudy, ostatni angielski , także wolna lekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to ten ostatni tydzień przed feriami mam totalnie zepsuty.
Dzisiaj miałem spr. z fizyki, jutro z angielskiego, w środę z matmy a w piątek z geografii :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol szczęście masz chłopie ;) Ja też nie byłem w budzie, bo chory jestem, ale i tak wolałbym tam być niż siedzieć w domu...

PS. Coś mi w tym półroczu nie najlepiej poszło... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 16:46, Clicker napisał:

Lol szczęście masz chłopie ;) Ja też nie byłem w budzie, bo chory jestem, ale i tak wolałbym
tam być niż siedzieć w domu...

PS. Coś mi w tym półroczu nie najlepiej poszło... :/

tja jutro muszę się poprawić z chemi (z wiązań..) po jutze z anglika i z matmy w czwartek test z Biologii a w piątek poprawa z historii .Ale fajnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 16:51, Clicker napisał:

No Ty to znowu masz niefajnie ;P Szczerze Ci współczuję!

dzięks.A Ty jaką masz średnią ja mam coś od 4.3 do 4.75(II G)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 16:51, Clicker napisał:

No Ty to znowu masz niefajnie ;P Szczerze Ci współczuję!



Mi też cholernie słabo poszło -_-

Teraz siedzę chory w domu... Mam nadzieję przesiedzieć cały ten tydzień w domu a potem ferie! Bogu dziękować:)

Chcę Stalkera;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 16:53, Aragloin napisał:

> No Ty to znowu masz niefajnie ;P Szczerze Ci współczuję!
dzięks.A Ty jaką masz średnią ja mam coś od 4.3 do 4.75(II G)


Ja gdybym miał taką średnią to bym nie poprawiał już nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 16:56, jakoktochce napisał:

> > No Ty to znowu masz niefajnie ;P Szczerze Ci współczuję!
> dzięks.A Ty jaką masz średnią ja mam coś od 4.3 do 4.75(II G)

Ja gdybym miał taką średnią to bym nie poprawiał już nic ;)

Może TY ale jak na mnie to najsłabsza średnia jaką mniałem w historii.Z matmy ma m 3+/4 i rodzice mi zagrozili że jak nie będę miał piątki to mi zabiorą kasę i będe sam opłacał korki..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 16:58, Aragloin napisał:

> Ja gdybym miał taką średnią to bym nie poprawiał już nic ;)
Może TY ale jak na mnie to najsłabsza średnia jaką mniałem w historii.Z matmy ma m 3+/4
i rodzice mi zagrozili że jak nie będę miał piątki to mi zabiorą kasę i będe sam opłacał korki..:(


Przynajmniej TY masz jakąś motywację do nauki :/ Ale z drugiej strony rodzice niezłą presję na Ciebie wywierają. Ja bym nie mógł w takich warunkach uczyć się :P Jakieś groźby... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka szkoda, że mi się już za niecały tydzień ferii pozostał. Jak pomyślę, że teraz taka długa droga do końca przyszłego semestru to się człowiekowi żyć odechciewa. ;) Ze swoich wyników w pierwszym semestrze jestem zadowolony. Udało mi się idealnie osiągnąć średnią szkoły, czyli 4.15. Widać pasuje tam idealnie. :P Jeśli o mnie chodzi to mam taką nadzieję, że przez moje pozostałe 2,5 roku nauki moje wyniki będą podobne. Lepsze mi niepotrzebne, gdyż znam swoje lenistwo i możliwości. Dobrze wiem, że dla mnie godzina nauki po szkole z przedmiotu, który mnie nie interesuję to męka i zdaję sobie sprawę ze swoich luk, jednak na pewno nie będę starał się uzupełnić tych luk poprzez korepetycję, bo to zwyczajna głupota płacić za coś co szkoła ma Cię nauczyć. Pozostaję mi odpoczywać spokojnie przez ten niecały tydzień i potem dotrwać jakoś do wakacji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 16:21, Gryczka napisał:

A, czyli ze Śląska kolega :> ? Przynajmniej tak powinno wynikać z moich obliczeń :) Ja


Z matematyki to słaby jesteś, hehe :P
Z lubelskiego województwa jestem.

Dnia 21.01.2008 o 16:21, Gryczka napisał:

> U mnie były bodajże w listopadzie dopiero :P
Dopiero ;D ? Raczej i tak wcześniej porównując to co się dzieje u mnie. Nadal nie mogę sobie
wyobrazić jak będzie to wyglądało; chodzenie w jednym mundurku przez cały tydzień ? Oblecha..


Kwestia przyzwyczajenia. U nas też na początku nikt sobie tego nie wyobrażał, ale w końcu człowiek jakoś się przyzwyczaił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować