Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Szukam pewnej gry i nie mogę znaleźć jej nazwy. Było to RPG, widok jak z Gothica. Akcja działa się w Japonii / Chinach rodem jak Jade Empire a nasz bohater był jakimś ninja / samurajem. Pamiętam, że na początku wszędzie stały takie klasyczne Japońskie stragany. Były pistolety, ale najbardziej mnie ździwiło rzucanie jakimiś nożami, czy to szurikenami. Myśłałem, że gra była demowa w starym CDAction z 2000, więc znalazłem stare płytki ale jej na nich nie ma :// Proszę o pomoc. Gra jest b. stara, ale bardzo fajna, długo kiedyś jej szukałem. Nie uwierzylibyście co znalazłem na tych płytkach CDAction z 2000. Ech same świetnie gry, ale tej nie ma ://// Proszę o pomoc :<< Jade Empire już dawno mnie nie kręci, po za tym jest za nowa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 15:26, davk napisał:

> Kingdom o'' Magic?
Tak to jest to ! Jesteś wielki!


Wcale nie. Po prostu wpisałem to co napisałeś po angielsku.

point and click lizard "adventure game"

Trzeci wynik pasował, sprawdziłem w grafikach, no to rzuciłem tytuł. Cieszę się, że mogłem pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam pewnej gierki w którą grałam w latach 90. grało się takim stworkiem podobnym do hugo i zadaniem było ocalić swoją wioskę. Ludzik był ciemno/brązowo skóry i biał słomkową albo trawiastą spódniczkę i chyba miał włosy spiete kością na czubku.
nazwa kojarzy mi się jakoś z voodoo ale nie wiem czy dobrze :)
kojarzy Ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2013 o 01:55, Karfein napisał:

Z tą spódniczką pasowałby Chuck Rock. Sprawdź, czy może nie to przypadkiem.


niestety to nie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była kiedyś taka gra na starego windowsa (95-98) gdzie latało się takim kosmicznym myśliwcem. Każda misja rozpoczynała się od tego, że startowaliśmy z statku matki, który krążył na mapce w towarzystwie dwóch myśliwców. Gra w 3D. Jakieś pomysły co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi o któryś z Wing Commanderów? Albo może coś z Gwiezdnych Wojen czyli X-Wing, TIE Fighter i ich następcy? Ewentualnie może to też być Starlancer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2013 o 10:25, Karharot napisał:

Może chodzi o któryś z Wing Commanderów? Albo może coś z Gwiezdnych Wojen czyli X-Wing,

Nie, to nic z tych rzeczy. Akcja gry nie rozgrywała się w przestrzeni kosmicznej, ale bezpośrednio na jakiejś planecie. Widoku z kokpitu chyba nie było. Jedynie z za pleców. Dodam, że po każdej skończonej misji trzeba było wylądować samemu w krążącej matce. Było to dość trudne i często można było się rozbić. Przypominało to jakąś grę z serii Starfox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2013 o 11:29, Damianuss1 napisał:

<ciach>


Nie wiem na ile sensownie, ale przypomniał mi się taki tytuł jak - dość stary już - Echelon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2013 o 11:35, Tajemnic napisał:

Nie wiem na ile sensownie, ale przypomniał mi się taki tytuł jak - dość stary już - Echelon.

Grałem, ale to nie to :P. To o wiele starsza gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam pewnej gry, w którą mogłem grać w latach 2000 - 2003. Gra była logiczna i polegała na sterowaniu małym czarodziejem (wydaje mi sie że nosił niebieską szatę i spiczasty kapelusz ale nie jestem pewny na 100%) trzeba było zbierać wszystko po drodze i rozmawiać z ludźmi. Chciałem to przejść bo wtedy mi sie nie udało, ale za nic nie mogę sobie przypomnieć nazwy. Grafika z tego co pamiętam 2D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się