Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Witam, poszukuje gry, pamiętam że była 2d i możma było grać w kilka osób. Chodziło sie po jakiś labiryntach, szukało sie kluczy(różne kolory) żeby otwierać drzwi.Nazwa tej gry mi sie kojarzy z nazwa Medival ale wiem że to nie ta gra. Wiem że to mało szczegółów ale proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 16:10, maly654 napisał:

Witam, poszukuje gry, pamiętam że była 2d i możma było grać w kilka osób. Chodziło sie
po jakiś labiryntach, szukało sie kluczy(różne kolory) żeby otwierać drzwi.Nazwa tej
gry mi sie kojarzy z nazwa Medival ale wiem że to nie ta gra. Wiem że to mało szczegółów
ale proszę o pomoc.

Get Medieval?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 16:11, Dared00 napisał:

> Witam, poszukuje gry, pamiętam że była 2d i możma było grać w kilka osób. Chodziło
sie
> po jakiś labiryntach, szukało sie kluczy(różne kolory) żeby otwierać drzwi.Nazwa
tej
> gry mi sie kojarzy z nazwa Medival ale wiem że to nie ta gra. Wiem że to mało szczegółów

> ale proszę o pomoc.
Get Medieval?


Tak to jest ta gra:D Dzięki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry w którą grałem już jakiś czas temu, ale nie mogę sobie przypomnieć jej nazwy. W tej grze jeździło się czołgiem i brało się udział w bitwach II wojny światowej. Można było wybrać frakcję, jeżeli wybrało się niemców walczylo się w kampani wrześniowej. Gra nie była symulatorem, gdyż po zniszczeniu jakiegoś obiekt pojawiał się bonus np. naprawa czołgu, lub amunicja. Gra wizualnie bardzo przypomina World of Tanks. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w tę grę dobre 10 lat temu, więc jest na pewno stara. Sterowało się kobietą, widok z trzeciej osoby. Miało się też do dyspozycji smoka, na którego w każdej chwili można było wejść, latać na nim i ziać ogniem (oprócz tego można było też walczyć normalnie). Jeśli smok było daleko, to można było gwizdnąć (chyba?) i sam przylatywał na miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2012 o 00:00, Rusty-Luke napisał:

Grałem w tę grę dobre 10 lat temu, więc jest na pewno stara. Sterowało się kobietą, widok
z trzeciej osoby. Miało się też do dyspozycji smoka, na którego w każdej chwili można
było wejść, latać na nim i ziać ogniem (oprócz tego można było też walczyć normalnie).
Jeśli smok było daleko, to można było gwizdnąć (chyba?) i sam przylatywał na miejsce.

No jest, znalazłem. Pamiętam, że zaczynała się na "D". Jak w tym żarcie, że Jeep nie zaczyna się na "D". Taki żarcik, niezbyt śmieszny (z pewnej czeskiej gry o komandosach ;))

Czy to Drakan: Order of the Flame?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2012 o 00:54, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Czy to Drakan: Order of the Flame?

Tak, to właśnie to, dzięki. Nie sądziłem, że uda mi się odszukać ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam starej gry. Byla ona w jakiejs gazecie gdy bylem w podstawowce moze byl to rok 2004-2006. Bylo sie w niej astronauta i trzeba bylo robic rozne zadania byly tam pojazdy napedzane bateriami ktore trzeba bylo wymieniac oraz potwory z postaci jakby duzych mrowek. Bardzo mi zalezy by otrzymac tytul tej gry. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 15:28, Dingers1 napisał:

Szukam starej gry. Byla ona w jakiejs gazecie gdy bylem w podstawowce moze byl to rok
2004-2006. Bylo sie w niej astronauta i trzeba bylo robic rozne zadania byly tam pojazdy
napedzane bateriami ktore trzeba bylo wymieniac oraz potwory z postaci jakby duzych
mrowek. Bardzo mi zalezy by otrzymac tytul tej gry. Pozdrawiam


Obstawiam Colobot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 15:28, Dingers1 napisał:

Szukam starej gry. Byla ona w jakiejs gazecie gdy bylem w podstawowce moze byl to rok
2004-2006. Bylo sie w niej astronauta i trzeba bylo robic rozne zadania byly tam pojazdy
napedzane bateriami ktore trzeba bylo wymieniac oraz potwory z postaci jakby duzych
mrowek. Bardzo mi zalezy by otrzymac tytul tej gry. Pozdrawiam

Colobot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 15:37, Nufiko napisał:

> Szukam starej gry. Byla ona w jakiejs gazecie gdy bylem w podstawowce moze byl to
rok
> 2004-2006. Bylo sie w niej astronauta i trzeba bylo robic rozne zadania byly tam
pojazdy
> napedzane bateriami ktore trzeba bylo wymieniac oraz potwory z postaci jakby duzych

> mrowek. Bardzo mi zalezy by otrzymac tytul tej gry. Pozdrawiam

Obstawiam Colobot

Tak to jest to bardzo dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam tytułu dość starej minigry, która była dołączona do jakiegoś czasopisma komputerowego gdzieś prawdopodobnie po 2000r.

W grze, kierowało się statkiem kosmicznym (lecimy cały czas w prawo (2D)) i niszczymy pomniejszych przeciwników, a na końcu zawsze był jakiś boss.
Można było się poruszać po ekranie prawo, lewo, góra, dół, mapy były tylko w kosmosie (żadnych miast etc.), nie pamiętam również, by były ograniczone jakimiś ścianami z góry lub z dołu.
Gierka była całkiem ładna, animacje płynne i było również kilka rodzajów bronii (pamiętam samonaprowadzane rakiety i lasery).

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję starej gierki, która była dołączona do jakiegoś czasopisma w wersji demo. Płytka była zielona. Było 7 lub 8 postaci do wyboru. Pamiętam, że był tam jakiś barbarzyńca na tygrysie, duży niebieski "władca" i jakiś krasnolud. Na początku miałem tam bazę i jakieś 2 budynki, w których mogłem rekrutować jednostki. Pod koniec tej demówki zawsze atakował mnie ten barbarzyńca. Gra była 2D. Jeśli ktoś mnie zrozumiał i wie o co mi chodzi to proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2013 o 19:49, arthyp napisał:

Witam, szukam tytułu dość starej minigry, która była dołączona do jakiegoś czasopisma
komputerowego gdzieś prawdopodobnie po 2000r.

W grze, kierowało się statkiem kosmicznym (lecimy cały czas w prawo (2D)) i niszczymy
pomniejszych przeciwników, a na końcu zawsze był jakiś boss.
Można było się poruszać po ekranie prawo, lewo, góra, dół, mapy były tylko w kosmosie
(żadnych miast etc.), nie pamiętam również, by były ograniczone jakimiś ścianami z góry
lub z dołu.
Gierka była całkiem ładna, animacje płynne i było również kilka rodzajów bronii (pamiętam
samonaprowadzane rakiety i lasery).

Pozdrawiam :)


Coś typu Tyrian?


Ja natomiast szukam gry, która wyszła z tego co pamiętam na Amidze.
Budowało się robota (klejąc z gotowych części), po czym ów robot wyskakiwał zza krzaków i straszył (o ile dobrze pamiętam - dziecko). Im bardziej robot był przerażający tym bardziej się dziecko bało.
Any ideas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@gemGreg Tak, coś w tym stylu, tylko, że w Tyrianie leci się z dołu do góry, a w tej gierce leciało się w prawo >
Te gierki miały nawet swoją nazwę, wiecie jak nazywa się ten gatunek, było by mi łatwiej szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam pewnej gierki w którą grałam w latach 90. grało się takim stworkiem podobnym do hugo i zadaniem było ocalić swoją wioskę. Ludzik był ciemno/brązowo skóry i biał słomkową albo trawiastą spódniczkę i chyba miał włosy spiete kością na czubku.
nazwa kojarzy mi się jakoś z voodoo ale nie wiem czy dobrze :)
kojarzy Ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się