Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Udało mi się znaleźć tę grę. Przeszukałem spis gier z Cdaction gra nazywa się Scrapland. :D (mogłem odświeżyć forum zamiast szukać xD. Dzięki LESZ3u)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary rts, akcja dzieje się gdzieś w kosmosie, były chyba dwie rasy ludzie i obcy, coś na E? Coś z exterminacją w nazwie czy jakoś tak. Grałem w to z około 10 lat temu o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 20:54, wilqu94 napisał:

Stary rts, akcja dzieje się gdzieś w kosmosie, były chyba dwie rasy ludzie i obcy, coś
na E? Coś z exterminacją w nazwie czy jakoś tak. Grałem w to z około 10 lat temu o.O

...Exterminacja. Serio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 21:04, Dared00 napisał:

> Stary rts, akcja dzieje się gdzieś w kosmosie, były chyba dwie rasy ludzie i obcy,
coś
> na E? Coś z exterminacją w nazwie czy jakoś tak. Grałem w to z około 10 lat temu
o.O
...Exterminacja. Serio :D



True xD, no cóż zdarza się :D, w każdym razie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam...
Dodatek, total conversion właściwie, do Quake''a. Taka "kampania" dla jednego gracza jak w "podstawce" i obu oficjalnych dodatkach - na samym początku wybiera się poziom trudności w podobny sposób (wchodząc do odpowiednio oznaczonego teleportu), a później w podobny sposób epizod (chyba, nie jestem tego pewien). Co pamiętam na 100%? Wredne pułapki, nie takie, jak w "podstawce", które z daleka łatwo dostrzec, a takie, w które łatwo wpaść przy dosłownie chwili nieuwagi. I jednego potwora, bossa być może, który wyglądał, jak Beholder z D&D (tyle, że paszczy nie miał i nie miał też gałek ocznych na końcach macek, jedynie jedno wielkie ślepie w, hmmm, "tułowiu") lub jeden z bossów z Serious Sam the Second Encounter. Początkowo myślałem, że to Abyss of Pandemonium, ale w miarę, jak oglądam gameplaye, to odnoszę wrażenie, że to jednak nie to.
Pomożecie znaleźć ten tytuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, nieaktualne, wygląda na to, że to jednak Abyss of Pandemonium mimo wszystko :). Choć jak oglądam gameplaye... Nie wszystko wygląda znajomo (nie kojarzę np. Juggernauta), ale ten boss się zgadza, a raczej charakterystyczny jest :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Szukam pewnej staarej gierki z roku strzelam 2000...jeszcze pamiętam że w demko grałem i bardzo mnie wciągnęła. Gra 3D odbywała się w kosmicznym mieście gdzie latało się statkiem, robiło misje, nawet policja była...wlatywało się do sklepu żeby kupywać nowe bronie pociski naprowadzające itd. coś w stylu Descent ale w tej grze się latało po mieście ;p była policja, cywile, bandziory(wszyscy w statkach kosmicznych ^^) a Ty stałeś po środku i robiłeś misje...miasto podzielone było na kilka części w których trzeba było je odblokować wykonując misje, niezła fabuła i w ogóle.Oczywiście miasto było otwarte - chodzi o to że albo latasz bez celu albo wykonujesz misje. Ktoś ma coś na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 00:38, BabylonMurderer napisał:

Witam
Szukam pewnej staarej gierki z roku strzelam 2000...jeszcze pamiętam że w demko grałem
i bardzo mnie wciągnęła. Gra 3D odbywała się w kosmicznym mieście gdzie latało się statkiem,
robiło misje, nawet policja była...wlatywało się do sklepu żeby kupywać nowe bronie pociski
naprowadzające itd. coś w stylu Descent ale w tej grze się latało po mieście ;p była
policja, cywile, bandziory(wszyscy w statkach kosmicznych ^^) a Ty stałeś po środku i
robiłeś misje...miasto podzielone było na kilka części w których trzeba było je odblokować
wykonując misje, niezła fabuła i w ogóle.Oczywiście miasto było otwarte - chodzi o to
że albo latasz bez celu albo wykonujesz misje. Ktoś ma coś na myśli?

"Crime cities". Najlepsza gra Techlandu ever. Była w CDA lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę od innej strony podejście, ale jak najbardziej w intencji poszukiwania gier - czy gdzieś istnieje lista porównawcza exclussiveów na PS3 i X360? Ewentualnie osobne listy, ale takie wiarygodne pozwalające samemu przeciwstawić konsole pod tym względem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2013 o 16:13, Graffis napisał:

Trochę od innej strony podejście, ale jak najbardziej w intencji poszukiwania gier -
czy gdzieś istnieje lista porównawcza exclussiveów na PS3 i X360? Ewentualnie osobne
listy, ale takie wiarygodne pozwalające samemu przeciwstawić konsole pod tym względem?

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_video_game_exclusives_%28seventh_generation%29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry ktora jest pewnie stara, a wienc w grze byłes takim jakby demonem człowiekiem którego wygnano i wrzucono go do takiejgo zielonego wiru,( na początku jest 1 scena gdzie mu zrywaja skrzydła),w ktorym tkwił przez kilka lat, jego skóra sie stała cala spalona i stracił szczenke a wienc zakrywa swoja buzie takim jakby szalikiem czy cos, moze wysysac dusze innych potworów.Klimat jest taki starozytny i akcja sie zaczyna w ruinach.Ktoś coś kojarzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry podobnej do Abuse http://en.wikipedia.org/wiki/Abuse_(video_game) - 2D, widok z boku, sterowanie postacią za pomocą klawy, celowanie gryzoniem. Gra chyba równie wiekowa, co Abuse, grałem w demo z covera jakiegoś czasopisma (prawdopodobnie CDA). Pamiętam, że akcja toczyła się we wnętrzu jakichś futurystycznych baz i efekty dźwiękowe brzmiały, jak te z Quake II (wszystkie te ambientowe odgłosy). W przeciwieństwie do Abuse nie było (przynajmniej w demie) ufoli, a jakieś cyborgi, jak w QII :D. I chyba jedna z broni to był nailgun :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się