FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2007 o 19:12, Mediv napisał:

Jakie gry najlepiej kupić za rabat z EK Wiedźmina (100 zł)? Dodam tylko, że niech to będzie
jakaś strategia lub RPG (lub ew. First Person Slasher ;)). Jedyne co mi przychodzi do głowy
to Medival II: Total War (dodatek jest niedostępny :/) i Dark Messiah of Might and Magic (czyli
ww. Slasher). To będzie jakieś 80 zł...

Neverwinter 2 , Dark Messiah i BG Saga jak nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad jakimś fajnym sieciowym shooterem co mi byście polecili??? Zastanawiałem się nad ET: Quake Wars, Unreal Tounrament III albo Team Fortress 2. A może zaproponujecie mi coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 16:38, Traju napisał:

Zastanawiam się nad jakimś fajnym sieciowym shooterem co mi byście polecili??? Zastanawiałem
się nad ET: Quake Wars, Unreal Tounrament III albo Team Fortress 2. A może zaproponujecie mi
coś innego?


jak kupisz ORANGE BOX-a to będziesz mieć odrazu wszystkie
częsci HL2 i Portala no i tego TF2 więc sporo grania.
Ale jeżeli chodzi Ci od pojedynczy tytuł to UT3 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 16:41, krak2610 napisał:

> Zastanawiam się nad jakimś fajnym sieciowym shooterem co mi byście polecili??? Zastanawiałem

> się nad ET: Quake Wars, Unreal Tounrament III albo Team Fortress 2. A może zaproponujecie
mi
> coś innego?

jak kupisz ORANGE BOX-a to będziesz mieć odrazu wszystkie
częsci HL2 i Portala no i tego TF2 więc sporo grania.
Ale jeżeli chodzi Ci od pojedynczy tytuł to UT3 !!!



Co do tf2 to fajna gierka?? Bo szczerze mówiąc nie grałem a jest może demko tej gry???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ET osobiście nie polecam. Niby miał być hit, ale wyszła zwykła siecówka, w którą mało osób gra (podobno). The Orange Box polecam bo nie tylko masz siecówkę, ale wspaniałe shootery do singla. UT III także polecam, jedna z najlepszych sieciówek (wciąga równie mocno co Q3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 16:44, Traju napisał:

Co do tf2 to fajna gierka?? Bo szczerze mówiąc nie grałem a jest może demko tej gry???


TF2 jest dość specyficzny. Ogólnie gra jest wspaniała ale niektórym nie podeszła kreskówkowa grafika która stoi na bardzo wysokim poziomie. No i silniczek Source :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 16:38, Traju napisał:

Zastanawiam się nad jakimś fajnym sieciowym shooterem co mi byście polecili??? Zastanawiałem
się nad ET: Quake Wars, Unreal Tounrament III albo Team Fortress 2. A może zaproponujecie mi
coś innego?


A więc to zależy ... w ET:Quake Wars nie spodziewaj się ultra-grafiki (jednak która jest całkiem dobra), ale spodziewaj się ultra-grywalności :) Sam ją mam, jako iż jestem maniakiem grania w stare, dobre ET i myślę, że QW jest dobrą kontynuacją. Co do UT III ... w tej grze jak dla mnie za mało jest myślenia, tylko bezmyślne bieganie i szarżowanie czoło w czoło ze Stingerem w ręku, to nie dla mnie. A co do Orange Box''a, to fajne jest to, że dostajesz praktycznie (oprócz CS''a) najlepsze tytuły Valve, także też polecam. Ale wg. mojego gusta ja bym wziął ET:QW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 16:46, arekskate napisał:

> Zastanawiam się nad jakimś fajnym sieciowym shooterem co mi byście polecili??? Zastanawiałem

> się nad ET: Quake Wars, Unreal Tounrament III albo Team Fortress 2. A może zaproponujecie
mi
> coś innego?

A więc to zależy ... w ET:Quake Wars nie spodziewaj się ultra-grafiki (jednak która jest całkiem
dobra), ale spodziewaj się ultra-grywalności :) Sam ją mam, jako iż jestem maniakiem grania
w stare, dobre ET i myślę, że QW jest dobrą kontynuacją. Co do UT III ... w tej grze jak dla
mnie za mało jest myślenia, tylko bezmyślne bieganie i szarżowanie czoło w czoło ze Stingerem
w ręku, to nie dla mnie. A co do Orange Box''a, to fajne jest to, że dostajesz praktycznie
(oprócz CS''a) najlepsze tytuły Valve, także też polecam. Ale wg. mojego gusta ja bym wziął
ET:QW :)



No, właśnie... grałem w demko et i bardzo mi się podobało zaraz dokończy mi się ściągać demo ut3 i spróbuje zadecydować i jeszcze muszę poszukać kogoś kto ma tf2 i zagrać aby byc pewenym swojej decyzji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UT 3, dłużej posłuży. po GoW (single, wspaniały owszem) będziesz miał w sumie tylko (choć nie koniecznie) co-op, a bez kogoś do grania ciężko. inne tryby jakoś na długo nie porywają.
a UT 3 to to co najlepsze w tournamentach w świetnej oprawie. kampania single dobrym wprowadzeniem, a potem już tylko fragowanie nieprzerwane ^^
różnica między nimi znacząca jest taka, że GoW jest mniej (dużooo) dynamiczny od UT 3 i tym bym się tu kierował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 17:02, Sephirath napisał:

Gra "za darmo" - czyli co wybrać za 100złociszowy bon Wiedźminowy. UT 3 czy Gears of War? Wiem,
że są bardzo różne, ale...

W przypadku gdy grales w Quake III i Ci multi do gustu przypadlo , Ut3 to perfekcyjny wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 17:02, Sephirath napisał:

Gra "za darmo" - czyli co wybrać za 100złociszowy bon Wiedźminowy. UT 3 czy Gears of War? Wiem,
że są bardzo różne, ale...


Ja na twoim miejscu wybrałbym UT III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 17:08, witkab napisał:

Ja bym wybrał GoW. Dla mnie jest po prostu fajniejszy, ale wszystko zależy od tego, co Ci się
podoba :)

Oj tak, GoW jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 19:59, Daredeville napisał:

Co sobie zafundować pod choineczke doradzajcie! cos z gier z 2007 roku!


Ps: wie ktos czy bedzie na gramie jeszcze MT2:Królestwa?

Wiedxmin , Dark Messiah , Neverwinter 2 , Stalker , Bioshock , Company of Heroes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się