FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2007 o 18:14, Jaki Ganh1 napisał:

Ja trochę z innej beczki. Otóż uwielbiam klimaty fantasy, wielkie, magiczne krainy i średniowieczne
bronie ^^ Jestem fanem gier tj.: Lineage, SpellForce, Gothic I, Gothic II, Dark Messiah and
Might and Magic (to szczególnie mój faworyt, cuuudo!) itp. itd. i zamówiłem do mej sporej kolekcji
grę Jade Empire. W Pon. mają ją wysyłać, a ja chciałbym się dowiedzieć czy to dobry wybór,
czy mógłby być jakiś jeszcze lepszy. Proszę o poradę.

Je jest podobno świetne , ale wolałbym KoTORA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 18:21, Jaki Ganh1 napisał:

Ale jest coś przecież fantasy ^^ Chińskie, ale jednak.


No tak, ale to zupełnie inny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do gier na PC to będę musiał sobie chyba jednak z nowymi pozycjami poczekać i popakować w xboxa (lub na kolejnego prepaida do wowa), więc wybiorę PGR przyda mi się jakaś odmiana od tych rtsow i rpgów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do wyboru Unreal Tornament 3 EK lub Gears of War (PC) EK. Nie wiem jaką grę wybrać :( Dodam, że mój komputer spełnia wymagania maksymalne, więc problemów z grafiką nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 21:20, Dall napisał:

Mam do wyboru Unreal Tornament 3 EK lub Gears of War (PC) EK. Nie wiem jaką grę wybrać :( Dodam,
że mój komputer spełnia wymagania maksymalne, więc problemów z grafiką nie będzie :)



ja wybrałem ek unreala i jestem zadowolony mimo że jeszcze nie dostałem
jeżeli stawiasz na rozgrywkę po sieci weź unreala jeżeli wolisz singla weź Gearsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom trudny wybór :) Nadal nie mogę się zdecydować. Grał już ktoś w co-op w Gearsa? Dobry jest :)? I jak jest z optymalizacją na PieCa? Grałem już w demo Unreala i jest świetne, ale nie chcę od razu przekreślać Gears of War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie optymalizacja a konwersja na PCeta. jest wzorcowa. jeśli chodzi o co-op w GoW, to tylko wtedy jeśli masz z kim grać. z byle userem nie ma co, bo nie wiadomo kto Ci się trafi, a wtedy lipa.
UT 3 jest rzeczywiście dużo bardziej dynamiczny i jego multi będzie długo żywe. można grać z każdym, łatwo trafić na dobrych graczy. GoW jest bardziej filmowy. to gra bardziej do przejścia singla i gier w co-op ale z kumplami.
wybrałbym chyba jednak UT 3, dłuższa żywotność tytułu, zdecydowanie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, teraz krótka piłka. Na zaległę Mikołajki mogę sobie wybrać Unreala III albo The orange box. Spełnia komp wymagania. Jestem fanem Unreala ale jestem ciekaw tak chwalonego half-life. CO wybrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 21:47, mtobi napisał:

Ej, teraz krótka piłka. Na zaległę Mikołajki mogę sobie wybrać Unreala III albo The orange
box. Spełnia komp wymagania. Jestem fanem Unreala ale jestem ciekaw tak chwalonego half-life.
CO wybrać ?


Oczywiście, że UT3. Zdecydowanie lepszy, niż jakis tam Half- Life, a raczej dodatek do niego. Team Fortress 2 też sie z nim równać nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 21:48, Ecko09 napisał:

Oczywiście, że UT3. Zdecydowanie lepszy, niż jakis tam Half- Life, a raczej dodatek do niego.
Team Fortress 2 też sie z nim równać nie może.


Są różne gusta i guściki. Ja osobiście wolałbym wybrać The Orange Box. Zawiera nie tylko dodatek, ale także inny dodatek i podstawkę Half-Life 2 oraz Portal (fajna gra logoczna) i Team Fortress 2. Za taką kasę nie dostaniesz takiego zestawu gier. Tam natomiast masz tylko jedną za tę samą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 21:47, mtobi napisał:

Ej, teraz krótka piłka. Na zaległę Mikołajki mogę sobie wybrać Unreala III albo The orange
box. Spełnia komp wymagania. Jestem fanem Unreala ale jestem ciekaw tak chwalonego half-life.
CO wybrać ?


Wybieraj UT III, będziesz bardzo zadowolony z tego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 21:47, mtobi napisał:

Ej, teraz krótka piłka. Na zaległę Mikołajki mogę sobie wybrać Unreala III albo The orange
box. Spełnia komp wymagania. Jestem fanem Unreala ale jestem ciekaw tak chwalonego half-life.
CO wybrać ?


Osobiście, nie słuchałbym rad Ecko09, skoro używa wyrażenia "jakiś tam Half-Life. Osobiście - doradzałbym Ci Orange Boxa. Dostajesz pakiet świetnych gier, z czego jedna z nich i oba dodatki są genialnym, single-playerowym shooterem, druga rewolucyjną grą logiczną, w którą po prostu trzeba zagrać, a trzecia to shooter, który genialnie sprawdza się przy grze w sieci. UT3 dokupisz później. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 21:47, mtobi napisał:

Ej, teraz krótka piłka. Na zaległę Mikołajki mogę sobie wybrać Unreala III albo The orange
box. Spełnia komp wymagania. Jestem fanem Unreala ale jestem ciekaw tak chwalonego half-life.
CO wybrać ?

Orange Box. Świetny i klimatyczny HL2 z dodatkami , sieciówka i Portal. czego chciec więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie gry najlepiej kupić za rabat z EK Wiedźmina (100 zł)? Dodam tylko, że niech to będzie jakaś strategia lub RPG (lub ew. First Person Slasher ;)). Jedyne co mi przychodzi do głowy to Medival II: Total War (dodatek jest niedostępny :/) i Dark Messiah of Might and Magic (czyli ww. Slasher). To będzie jakieś 80 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 19:12, Mediv napisał:

Jakie gry najlepiej kupić za rabat z EK Wiedźmina (100 zł)? Dodam tylko, że niech to będzie
jakaś strategia lub RPG (lub ew. First Person Slasher ;)). Jedyne co mi przychodzi do głowy
to Medival II: Total War (dodatek jest niedostępny :/) i Dark Messiah of Might and Magic (czyli
ww. Slasher). To będzie jakieś 80 zł...

a masz heroes''a 5?? z rpg to może nwn2, albo jade empire

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wejdą do sprzedaży nowe gry w Złotej ?? Chodzi mi o te CoH, SupCom, i AoE3. Drogie dość te pakieciki i interesuje mnie ile taniej może mnie wyjść w wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się