FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2009 o 12:39, Qbasmok007 napisał:

No to ja mam takie pytanie : )
Co sądzicie o grze Saints Row 2 ? Grałem w pierwszą część na xboxie 360 i gra nieziemsko
przypadła mi do gustu : )
Drugą część chcem sobie sprawić na ps3 i stąd pytanie, czy gra daje rade ? Jak z nią
jest, nadal ma czasami problemy z płynnością? Jak wypada multi ? Z góry dzięki za odpowiedz
i pozdrawiam : )


Jeśli na konsolę, to ja bym Ci raczej z gier gangsterskich polecał Gta IV... No ale Saits Row 2 w sumie też daje radę od biedy.

heaton 1992 bdg
No to z fps''ów zestaw The Orange Box, na podobnym sprzęcie grałem nawet w CoD4, TimeShift...

Z samochodówek polecam serię Toca Race Driver, a ze sportówek na twój sprzęt obowiązkowo Pes6, możesz zainteresować się serią Nhl, bo warto. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 14:20, heaton 1992 bdg napisał:

Prosiłbym o podanie tytułów jakichś ciekawych Fpsów, gier sportowych i samochodówek na
takowy zestaw:
Procek 1,82 Ghz Amd Sempron 2500+
1024 Mb Ram
GeForce Fx 5600 256 mb

Z Most Wantedem możesz spróbować, na niskich powinien działać (ja miałem mniejsze od ciebie i śmigał).
A ze strzelanek... COD 1 i 2 oraz Half Life 2 jak lubisz z doieszką sf i sh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 14:49, Arisovo 14 napisał:

> Prosiłbym o podanie tytułów jakichś ciekawych Fpsów, gier sportowych i samochodówek
na
> takowy zestaw:
> Procek 1,82 Ghz Amd Sempron 2500+
> 1024 Mb Ram
> GeForce Fx 5600 256 mb
Z Most Wantedem możesz spróbować, na niskich powinien działać (ja miałem mniejsze od
ciebie i śmigał).
A ze strzelanek... COD 1 i 2 oraz Half Life 2 jak lubisz z doieszką sf i sh.

Mi odpaliło Most Wanted na 640x480 n zintegrowanej grafice od Via, także z tym GeForcem źle nie powinno być. Dzięki Wszystkim za pomoc, wiem co kupić :) Może nie do tematu, kompa mam jeszcze jednego lecz nie w swoim pokoju, warto było kupić ten komputer za 2 stówki ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 14:50, heaton 1992 bdg napisał:

> > Prosiłbym o podanie tytułów jakichś ciekawych Fpsów, gier sportowych i samochodówek

> na
> > takowy zestaw:
> > Procek 1,82 Ghz Amd Sempron 2500+
> > 1024 Mb Ram
> > GeForce Fx 5600 256 mb
> Z Most Wantedem możesz spróbować, na niskich powinien działać (ja miałem mniejsze
od
> ciebie i śmigał).
> A ze strzelanek... COD 1 i 2 oraz Half Life 2 jak lubisz z doieszką sf i sh.
Mi odpaliło Most Wanted na 640x480 n zintegrowanej grafice od Via, także z tym GeForcem
źle nie powinno być. Dzięki Wszystkim za pomoc, wiem co kupić :) Może nie do tematu,
kompa mam jeszcze jednego lecz nie w swoim pokoju, warto było kupić ten komputer za 2
stówki ?:D

Jak tylko do starszych gier to jest dobry :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 14:50, heaton 1992 bdg napisał:

> > Prosiłbym o podanie tytułów jakichś ciekawych Fpsów, gier sportowych i samochodówek

> na
> > takowy zestaw:
> > Procek 1,82 Ghz Amd Sempron 2500+
> > 1024 Mb Ram
> > GeForce Fx 5600 256 mb
> Z Most Wantedem możesz spróbować, na niskich powinien działać (ja miałem mniejsze
od
> ciebie i śmigał).
> A ze strzelanek... COD 1 i 2 oraz Half Life 2 jak lubisz z doieszką sf i sh.
Mi odpaliło Most Wanted na 640x480 n zintegrowanej grafice od Via, także z tym GeForcem
źle nie powinno być. Dzięki Wszystkim za pomoc, wiem co kupić :) Może nie do tematu,
kompa mam jeszcze jednego lecz nie w swoim pokoju, warto było kupić ten komputer za 2
stówki ?:D

Jak tylko do starszych gier to jest dobry :]
Sory że 2 razy ale mi komp zamulil i zaliczylo podwojne kliknięcie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 14:49, Kilox napisał:

Proszę podajcie jakieś ciekawe FPS-y na tai sprzęt:
FX5200 128mb
Intel pentium 4 2.8Ghz
1,5G Ram-u
proszę zadnych wojennych


Call of duty 1 i 2 na niskich detalach
Half Life 2
Medal of Honor prócz Airborne wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do kupna jakiejś strasznej gry. Takiej żebym chciał w nią grać, ale z drugiej strony bał się nawet ją włączyć :D Polecono mi Thief, ale nie wiem...pomóżcie! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 16:51, Gothic 12 napisał:

Przymierzam się do kupna jakiejś strasznej gry. Takiej żebym chciał w nią grać, ale z
drugiej strony bał się nawet ją włączyć :D Polecono mi Thief, ale nie wiem...pomóżcie!
;-)


Sporo jest takich: Dead Space, FEAR, Resident Evil 4, Condemned.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 16:51, Gothic 12 napisał:

Przymierzam się do kupna jakiejś strasznej gry. Takiej żebym chciał w nią grać, ale z
drugiej strony bał się nawet ją włączyć :D Polecono mi Thief, ale nie wiem...pomóżcie!
;-)

"KUP SE" AOE(Alone In The Dark), albo jeśli wolisz ostrą jazdeczkę-Dead Space, tylko trzeba mieć wygórowane wymagania, podaj swoje dane(kompa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 16:51, Gothic 12 napisał:

Przymierzam się do kupna jakiejś strasznej gry. Takiej żebym chciał w nią grać, ale z
drugiej strony bał się nawet ją włączyć :D Polecono mi Thief, ale nie wiem...pomóżcie!
;-)


Doom3, FEAR, The Suffering, Silent Hill (seria), Clive Barker's Jericho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 16:55, zermithon napisał:

> Przymierzam się do kupna jakiejś strasznej gry. Takiej żebym chciał w nią grać,
ale z
> drugiej strony bał się nawet ją włączyć :D Polecono mi Thief, ale nie wiem...pomóżcie!

> ;-)

Doom3, FEAR, The Suffering, Silent Hill (seria), Clive Barker''s Jericho

oj zapomniałem o Jerycho... nie kupuj, ja jak odpaliłem śniło mi się po nocach. I ten oskalpowany kolo. Brrrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 17:01, Gothic 12 napisał:

Athlon 64 3200+(2.2ghz), 512ram, Asus AH3450(256MB).
Grałem w FEAR i EP, Suffering 2, Silent Hill 2. Z horrorów oczywiście.

To możesz jeszcze spróbować Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth albo Cold Fear. Choć ta druga jest raczej taką grą akcji z elementami horroru. Z nowszych to seria Penumbra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 17:01, Arisovo 14 napisał:

> > Przymierzam się do kupna jakiejś strasznej gry. Takiej żebym chciał w nią grać,

> ale z
> > drugiej strony bał się nawet ją włączyć :D Polecono mi Thief, ale nie wiem...pomóżcie!

>
> > ;-)
>
> Doom3, FEAR, The Suffering, Silent Hill (seria), Clive Barker''s Jericho
oj zapomniałem o Jerycho... nie kupuj, ja jak odpaliłem śniło mi się po nocach. I ten
oskalpowany kolo. Brrrrr!

Jerycho to shit jak dla mnie...ani trochę nie było straszne...reszta mi sie nie podoba tak samo jak od kolegi reykan :/ enumbra taka zręcznościówka jakby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 09:56, KoLoS napisał:

Do głowy przyszedł mi Rise of the Argonauts (h&s) oraz Viva Pinata (symulacja).

Viva pinata jest bardzo fajna spędziłem przed nią bardzo wiele czasu choć jest to gra dla dzieci o drugiej grze troche słyszałem ale nie mam jej o czym jest????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupić Star Wars: Battlefront II?
Proszę o cechy, innowacje, plusy, minusy i do czego to można porównać. (i czy istnieje system statystyk podczas gry przez internet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 23:54, Kraju92 napisał:

Kupuj GoW-a 1 i 2, bo to super gry.

żle mnie zrozumiałeś już mam GoW 1 i 2 to sa bardzo fajne obydwie przeszedłem po 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się