FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2009 o 19:32, balduran2 napisał:

Czy warto kupić Burnout Paradise The Ultimate Box w wersji na X360?
Ostatnio zastanawiałem się nad zakupem podstawowej wersji Burnout Paradise, a tutaj wychodzi
jakaś rozszerzona w całkiem niezłej cenie.

I do tego będzie restart którego nie ma w podstawowej edycji :D
Bierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dylemat.
Spore
Mirrors Edge.
Spore chce wybrać dla innowacji
ME tak samo.
Spore chce wybrać dlatego, że gra jest długa i wciągająca
ME dlatego,że jest wciągająca i diabelnie intensywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@line''s
Ja Ci proponuję ME.
Spore jest może ciekawe, ale na 100% bardziej Cię wciągnie ME.

To może teraz ja ; D
Ja także mam dylemat..

-Wiedźmin Edycja Rozszerzona
Lub
-Lord of the Ring: Conquest

Z tym drugim to trochę większy orzech do zgryzienia, ponieważ jestem wielkim fanem LOTR.
Książki, filmy, gry, figurki itp. Po prostu wszystko .
Za to o Wiedźminie słyszałem bardzo dużo dobrego, ponoć gra strasznie wciąga, ma niesamowitą fabułę, przez co też mam niesamowitą ochotę pograć.

Proszę o doradzenie + dlaczego ta, a nie tamta ;PP
Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O drugiej grze nie powiem Ci nic-po prostu nie grałem :) Natomiast Wiedźmin to niesamowita gra, wręcz genialna. Wciąga na wiele godzin i nie ma sytuacji "E, później se dogram". Do tego dochodzi mnóstwo przygód do ściągnięcia. Fabuła również stoi na wysokim poziomie. Nie na Twoim miejscu bym się nie zastanawiał, tylko brał Wieśka. Gra prawdziwie warta świeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym Conquest.
Jak tak lubisz LotR to prędzej czy później i tak sobie to kupisz. Poza tym - Conquest jest wzorowane ponoć na SW Battlefroncie (którego obie części to moim zdaniem świetne gry), a w Wiedźmina grałem trochę i mi się nie podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 21:10, shadyx3 napisał:

To może teraz ja ; D
Ja także mam dylemat..

-Wiedźmin Edycja Rozszerzona
Lub
-Lord of the Ring: Conquest

Z tym drugim to trochę większy orzech do zgryzienia, ponieważ jestem wielkim fanem LOTR.
Książki, filmy, gry, figurki itp. Po prostu wszystko .
Za to o Wiedźminie słyszałem bardzo dużo dobrego, ponoć gra strasznie wciąga, ma niesamowitą
fabułę, przez co też mam niesamowitą ochotę pograć.

>

Nawet nie ma co porównywać. Bierz Wiedźmina, nawet mimo tego że jesteś wielkim fanem LotR.
Plusy Wiedźmina?
Genialna, mroczna fabuła. To najlepsze RPG ostatnich lat pod tym względem. Ponadto świetne kwestie dialogowe, świetny klimat, pięknie wykonane lokacje i nawet całkiem ładna grafika. Decyzje podejmowane w tej grze faktycznie mają wpływ na świat w niej zawarty. No i jest długa. Za pierwszym razem jak ją będziesz przechodził i chciał wykonać wszystkie questy to zajmie ci to ok. 80-90h.

A LotR Conquest? Trudno o niej cokolwiek powiedzieć poza tym, że będzie sieką w klimatach Władcy Pierścieni. Na forach konsolowcy niezbyt pochlebnie wypowiadają się o tej grze (na podstawie gry w demo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 20:23, krak2610 napisał:

I do tego będzie restart którego nie ma w podstawowej edycji :D

Znaczy się możliwość restartowania wyścigu?

Dnia 13.01.2009 o 20:23, krak2610 napisał:

Bierz.

Chyba tak zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. (Wciąż) Szukam jakiejś gry do 50 zł. Wybrałem parę z Wielkiej Noworocznej Wyprzedaży, ale nie wiem czy w ogóle są one ciekawymi tytułami, i którą z nich wybrać:

- Seven Kingdom Conquest
- Sparta: Fate of Hella
- Golden Horde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 22:16, Jaki Ganh1 napisał:

Witam. (Wciąż) Szukam jakiejś gry do 50 zł. Wybrałem parę z Wielkiej Noworocznej Wyprzedaży,
ale nie wiem czy w ogóle są one ciekawymi tytułami, i którą z nich wybrać:

- Seven Kingdom Conquest
- Sparta: Fate of Hella
- Golden Horde

Do 50 zł? Jakieś dziwne te tytuły. Ja bym ci polecał to: FEAR, Warhammer 40K Dawn of War Antologia, Supreme Commander, Crysis (od 15 stycznia ma być w EA classics za 50zł), Dark Messiah, Jade Empire, Hitman Krwawa Forsa, Mafia, Prey. Z trochę droższych (60 zł) ale świetnych gier polecam: Gears of War, Unreal Tournament 3, STALKER Cień Czarnobyla, Test Drive Unlimited z car packiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 22:16, Jaki Ganh1 napisał:

Witam. (Wciąż) Szukam jakiejś gry do 50 zł. Wybrałem parę z Wielkiej Noworocznej Wyprzedaży,
ale nie wiem czy w ogóle są one ciekawymi tytułami, i którą z nich wybrać:

- Seven Kingdom Conquest
- Sparta: Fate of Hella
- Golden Horde

to druga liga rts-ów, za 20 zl mozna dostac juz lepsze tytuly, jezeli nie jestes totalnym maniakiem grajacym we wszystkie rtsy jak leci, to mozesz sobie spokojnie kupic cos innego np. Codename Panzers 1,2, Age of Empires albo cus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, tego Wiedźmina kupię. Mam nadzieję, że dobry wybór dokonuję.
-- --
Crysis od 15 stycznia tylko 50 zł ?! No nieźle.

JakiGanh1 - Radzę Ci poczekać do tego 15stycznia i zakupić Crysisa, jeżeli sprzęt Ci na to pozwoli. No i jak pięniądze pozwolą to też dodatek Warhead - który jest kozacki, lecz cholernie trudny,
A tak to proponuję tak jak kolega u góry, tylko, że z większym naciskiem na Fear i Stalker ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest według Was lepsze/dłuższe/bardziej grywalne: Devil May Cry 3, Bard''s Tale, Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie (1 albo 2), Guild Wars (ale nigdy nie grałem w MMoRPGi, bnardziej zależy mi na sieczce :D) albo jakaś inna godna poecenia gra z gatunku FPS albo slasher.
Kompter w podpisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 22:53, rudolfo napisał:

Co jest według Was lepsze/dłuższe/bardziej grywalne: Devil May Cry 3, Bard''s Tale, Władca
Pierścieni Bitwa o Śródziemie (1 albo 2), Guild Wars (ale nigdy nie grałem w MMoRPGi,
bnardziej zależy mi na sieczce :D) albo jakaś inna godna poecenia gra z gatunku FPS albo
slasher.
Kompter w podpisie


Bitwa o Śródziemie jedynka jest znacznie lepsza od dwójki. Ogólnie to bardzo fajna gra. Guild Wars też jest bardzo fajne, ale ludzie pamiętacie, że to nie jest MMORPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 22:04, balduran2 napisał:

> I do tego będzie restart którego nie ma w podstawowej edycji :D
Znaczy się możliwość restartowania wyścigu?

Tak dokładnie to miałem na myśli.

Dnia 13.01.2009 o 22:04, balduran2 napisał:

> Bierz.
Chyba tak zrobię.

A ja jeśli już będę kupować Burnouta to kupie używkę od kumpla, brak restart przeboleje, a dlc kupie tanio z psn :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 22:53, rudolfo napisał:

Co jest według Was lepsze/dłuższe/bardziej grywalne: Devil May Cry 3, Bard''s Tale, Władca
Pierścieni Bitwa o Śródziemie (1 albo 2), Guild Wars (ale nigdy nie grałem w MMoRPGi,
bnardziej zależy mi na sieczce :D) albo jakaś inna godna poecenia gra z gatunku FPS albo
slasher.
Kompter w podpisie


Zdecydowanie DMC3, chociaż polecam bardziej DMC4 bo ta gra rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Guild Wars też jest bardzo fajne, ale ludzie pamiętacie, że to nie jest MMORPG.

To co w takim razie?

>Bitwa o Śródziemie jedynka jest znacznie lepsza od dwójki. Ogólnie to bardzo fajna gra.

A jest bardziej nastawiona na walkę czy strategię? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 20:51, line's napisał:

Dylemat.
Spore
Mirrors Edge.
Spore chce wybrać dla innowacji
ME tak samo.
Spore chce wybrać dlatego, że gra jest długa i wciągająca
ME dlatego,że jest wciągająca i diabelnie intensywna.


Nie gadaj głupot kupuj Dawn of War II, a później Burnout Paradise, a nie tam jakieś casualowe Spory, czy monotematyczne Miirorsy Edge xD

rudolfo
To trochę komplikuje sprawę, ale nic, w takim razie bierz Guild Wars Nightfall, nie dość że ciekawa fabularnie to jeszcze świetna sieka, tym bardziej na PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2009 o 23:19, rudolfo napisał:

To co w takim razie?


Gra RPG przeznaczona do multi. Nie masz tu jak w grach MMO olbrzymich serwerów "żyjących światów", które ciągle się zmieniają. Są tu tylko na początku gry wspólne serwery do zbierania drużyny. A potem jak z drużyną idziesz na questa, to widzisz tylko ich i komputerowych przeciwników, żadnych innych graczy.

Dnia 13.01.2009 o 23:19, rudolfo napisał:


>Bitwa o Śródziemie jedynka jest znacznie lepsza od dwójki. Ogólnie to bardzo fajna
gra.

A jest bardziej nastawiona na walkę czy strategię? :P


To JEST strategia (RTS tak zwany :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się