FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2008 o 10:09, castlerock napisał:

> I jeszcze jedno pytanie :). Grał ktoś z Was może w Two Worlds?

ja grałem i nie polecam. marna fabuła pustawy swiat, muzyka po parunastu godzinach jest
nie do zniesienia.
jedyny plus to grafa i rozsadne wymagania sprzetowe.

A ten plus to dla mnie minus..i tak mi nie wejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z twojej wypowiedzi wywnioskowałem, że Ci się podoba.

Ecko09=> The Club też będzie miało duży nacisk ma mp. No może nie aż taki jak CS, ale może większy niż single. Z tego co pamiętam Serious Sam też praktycznie nie ma fabuły, a ludziska wtedy nie narzekali. Jeśli Klub będzie miał wysoką grywalność i przednia będzie rozwałka, to może odniść nie mały sukces. Ale jak na razie nie zapowiada się na to.

kedzior141=> Pro Street najlepszą z NfSów? Wolne żarty. Wg mnie jest to co najwyżej średniak. Już nawet w miernego Carbona lepiej mi się grało. Najlepsze były Undergroundy (zwłaszcza dwójka) i Porsche. I nie, nie warto kupować Pro Shita, zwłaszcza za taką cenę.

reykan=> Jeśli mu się nie podobał TW ze względu na pustość, to do Obliviona nie ma co podchodzić. Tam to umrzeć z nudów można.

KŁEJK=> A dlaczego uważasz, że Wiedźmina wypadałoby mieć? Nie podoba Ci się nie kupuj. Mi się nie podoba i go nie kupię nawet jak będzie za 20zł. Nie jestem złośliwy, ale po prostu nie będę się zmuszał do czegoś, czego nie chcę, bo polskie jest. Chyba, że Ci się podoba ;] A co Delta Force, podstawka była zjadliwa i szło pograć z nie małą przyjemnością, chociaż czasami bawił swoją naiwnością. Ale dodatek woła o pomstę do nieba. Po dwóch misjach odechciewa się grać, głównie dlatego, że jest sztucznie nudny.

Czy kogoś pominąłem? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem Wiedźmin jest podobny do Gothica 3. A że G3 mi się podoba więc...
Co do tej drugiej gry to kolejna która budzi mieszane uczucia. Będe musiał się zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, to chyba źle widziałeś. Grałem trochę w demko Wiedźmina i powiem, że raczej bliżej mu do jakiegoś konsolowego eRPeGa typu Jade Empire lub Fable. Nie jest może to wada, bo Fable bardzo mi się podobał, ale na PeCetowego RPG spodziewałem się czegoś innego, coś właśnie podobnego do Gothica z bardzo swobodnym światem, beż niewidzialnych ścian, bo tego nienawidzę. Może dlatego mi tak Wiedźmin nie podoba. No i może dlatego, że nie jestem fanem fantasy, jedynie sporadycznie gry z tego klimatu mi się podobają.

reykan=> Lol, jeszcze nigdy nie widziałem tej zrąbanej recenzji. Koleś to jakiś antyfan TW i do tego ułomny w swoim rzemiośle. Zero zalet, same wady. Nie wierzę, że TW jest aż tak skopane. Nic na temat fabuły. Nie wiem dlaczego takich debili zatrudniają do takich serwisów. Że to w ogóle przeszło... Ech, brak mi słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 11:40, Mac Cry napisał:

kedzior141=> Pro Street najlepszą z NfSów? Wolne żarty. Wg mnie jest to co
najwyżej średniak. Już nawet w miernego Carbona lepiej mi się grało. Najlepsze były Undergroundy
(zwłaszcza dwójka) i Porsche. I nie, nie warto kupować Pro Shita, zwłaszcza za taką cenę.


Jestem tego samego zdania co ty, czyli że dwója Underground była najlepsza. Jest watra kupna nawet teraz, chociaż grafiką może nie zachwyca, ale ma znakomitą grywalność i tylko opcji tuningu do wyboru, że cho, cho, cho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 12:42, KŁEJK napisał:

Podobna do Still Life? Może Post Mortem jak nie masz jeszcze.


Nie nie mam jeszcze, ale grałam w demo. No cóż zapowiada się dobrze, ale nie przyciągneła mnie za bardzo do siebie... taka monotonna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Still Life? Genialna przygodówka, jedna z najlepszych w jakie grałem. Gorąco polecam, zwłaszcza że można ją kupić za psie pieniądze. Post Mortem natomiast jest nieoficjalnie pierwszą częścią Still Life. Nie jest może taka samo jak ona, ale warta uwagi i zagrania. Jeśli lubisz kryminalne przygodówki, to spróbuj którąś z części CSI. Sa naprawdę świetne, zwłaszcza jak lubisz ten serial. Sherlock Holmes Przebudznie też jest niezły. Polecam także którąś z serii gier na podstawie powieści Agathy Christie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 12:41, blue flower napisał:

Ja mam takie pytanie co sądzicie o grze Still Life lub może znacie podobną, która też
jest godna uwagi?


Jedna z najlepszych przygodówek. Ale moją ulubioną i tak jest Dreamfall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 15:50, Kraju92 napisał:

Jedna z najlepszych przygodówek. Ale moją ulubioną i tak jest Dreamfall.


Ja też uwielbiam Dreamfall i The Longest Journey. Ale słyszałam, że Still Life też jest niczego sobie... ale jak to juz ze mna jest wole się pierw dowiedzieć co sądzą o tym inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 15:57, KŁEJK napisał:

Może:
- NIBIRU
- seria MYST
- seria SYBERIA
- Black Mirror :)


Z tej listy posiadam tylko Syberie, a to MYST z ilu składa się części i czy jest fajne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 15:55, blue flower napisał:

> Jedna z najlepszych przygodówek. Ale moją ulubioną i tak jest Dreamfall.

Ja też uwielbiam Dreamfall i The Longest Journey. Ale słyszałam, że Still Life też jest
niczego sobie... ale jak to juz ze mna jest wole się pierw dowiedzieć co sądzą o tym
inni.


Ja mam zamiar kiedyś zacząć przechodzić tą grę, ale zacznę chyba dopiero przed premierą drugiej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Jaką grę polecacie z tych:
1. Medieval: Total War - Złota Edycja
2. Shogun: Total War - Złota Edycja
a jaką z tych:
1. Medieval II: Total War
2. Rome: Total War - Antologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 20:32, Tomaszek92 napisał:

Witam!
Jaką grę polecacie z tych:
1. Medieval: Total War - Złota Edycja
2. Shogun: Total War - Złota Edycja
a jaką z tych:
1. Medieval II: Total War
2. Rome: Total War - Antologia


Z tych pierwszych to Medievala I, a z drugich Medievala II. Koniec kropka. Po prostu jak dla mnie lepsze. Ale Rome też niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się