FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2008 o 13:46, Bartłomiej112 napisał:

To w ogóle co mi polecacie mówie o PC ;]

Na rynku teraz jest tyle gier, że jest w czym wybierać. Ja polecił bym ci:
CoD 4 zamiast 5.
Fallouta 3.
GTAIV jeśli komputer Ci na to pozwoli i będzie ci się chcaiło się rejestrowac na tych wszystkich stronach.
Może jeszcze FC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 14:36, CoD1234 napisał:

> To w ogóle co mi polecacie mówie o PC ;]
Mass Effect i Assasins Creed dorzuciłbym jeszcze.

AC też jest warte zakupy. Akurat dzisiaj ukończyłem ją poraz 2. Naprawdę kawał niezłej roboty. Zapewni Ci minimum 20h dobrej zabawy. Fabuła stoi na bardzo wysokim poziomie, grafika to poezja. Gra mimo dużych wymagniań sprzętowych ma bardzo dobrze zooptymalizowany silnik wiec nawet na słabszym sprzęcie będzie cieszyć się grą. Moge ci zagwarantować, że gdy już ja ukończysz będziesz czekał z nicierpliwością na 2 część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 14:25, songohanssj2 napisał:

CoD 4 zamiast 5.

ale czemu?! przecież nie jest aż tak fatalna. CoD-a 4 bym kupił by grać w internecie a 5 w singla... Mało jest gier obsadzonych w realiach wojny na pacyfiku ;] ale 2 gry godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 14:47, mariusz123 napisał:

> CoD 4 zamiast 5.
ale czemu?! przecież nie jest aż tak fatalna. CoD-a 4 bym kupił by grać w internecie
a 5 w singla... Mało jest gier obsadzonych w realiach wojny na pacyfiku ;] ale 2 gry
godne polecenia.

Chodziło tu o wybór między tymi grami. Wedługo mnie CoD4 jest trochę lepsza od swego następcy. Mimo tego CoD 5 jest grą wartą zarwania nocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 15:00, kedzior141 napisał:

Warto kupić Gothica3 wraz z dodatkiem Zmierzch Bogów?
Czy poprawiono już większość początkowych bugów, poprawiono wydajność? i czy ta gra nie
ma problemu z dwurdzeniowymi prockami?


Do zwykłego Gothica 3 wyszło już tyle patchy + te fanowskie to większość złych bugów zostały naprawione więc można grać, ale niestety dodatek ma jeszcze więcej błędów przez co jest niegrywalny. Ale jeżeli jesteś fanem serii lub fanem gier RPG to musisz to mieć. A w dodatek pograsz w innym terminie jak wyjdzie trochę patchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 15:04, Kraju92 napisał:

Do zwykłego Gothica 3 wyszło już tyle patchy + te fanowskie to większość złych bugów
zostały naprawione więc można grać, ale niestety dodatek ma jeszcze więcej błędów przez
co jest niegrywalny. Ale jeżeli jesteś fanem serii lub fanem gier RPG to musisz to mieć.
A w dodatek pograsz w innym terminie jak wyjdzie trochę patchy.


Dobry pomysł. Najpierw kupię podstawkę, i zobaczę jak mi się będzie grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zrobiłem następującą listę gier i prosiłbym o poradę w kwestii wyboru czy warto dany tytuł kupić:
(wszystko na PC)

- PES 2009
- COD 4
- STALKER CZ lub CS
- King''s Bounty
- Mass Effect
- Fallout 3
- Oblivion z dodatkami
- Assassin''s Creed

Dziękuję za porady :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 15:41, michal15f napisał:

- COD 4

Cud, miód i orzeszki. Polecam :)

Dnia 14.12.2008 o 15:41, michal15f napisał:

- Mass Effect

Również bardzo dobra gra - świetny wątek główny, fajny system walki (według mnie), tylko questy poboczne raczej cienko wypadają.

Dnia 14.12.2008 o 15:41, michal15f napisał:

- Assassin''s Creed

Dobra gra - duży otwarty świat, możliwość wspięcia się wszędzie, bardzo dobra fabuła. Gra ma jednak parę wad: za łatwa, pod koniec strasznie monotonna.

W inne gry nie grałem, ale te 3 są jak najbardziej godne polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź na posta junior35
Ja na Twoim miejscu zaryzykowałbym Świątynie Pierwotnego Zła! Jest spoko jak dla mnie! A czy Ci się spodoba tego nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 15:41, michal15f napisał:

Witam. Zrobiłem następującą listę gier i prosiłbym o poradę w kwestii wyboru czy warto
dany tytuł kupić:
(wszystko na PC)

Dnia 14.12.2008 o 15:41, michal15f napisał:

- COD 4


Gra warta polecenia. Daje całkiem emocjonujący tryb dla jednego gracza i jeszcze bardziej emocjonujący tryb dla wielu graczy. Ogólnie zabawa jest przednia. :)

Dnia 14.12.2008 o 15:41, michal15f napisał:

- STALKER CZ lub CS


Obie gry są arcydziełem (oczywiście według mnie). Fabuła potrafi mocno wciągnąć, a do tego ten klimat... po prostu super ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mozeci mi doradzic jaka kupic gre. Chodzi mi o cos z rodzaju horroru, fps lub survival horroru najlepiej gdyby gra miala juz troche lat i chodzila na fx5200 i 768 ram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepadam za serią gier Hitman, ale gra z trylogią gdzieś mi się zapodziała. Mógłby mi ktoś podsunąć tytuł gry podobnej do Hitmana?

Z góry dziękuję za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 18:00, jarekao napisał:

Witam. Mozeci mi doradzic jaka kupic gre. Chodzi mi o cos z rodzaju horroru, fps lub
survival horroru najlepiej gdyby gra miala juz troche lat i chodzila na fx5200 i 768
ram.


To może jakiś Resident Evil lub Silent Hill, albo najlepiej Bioshock, ale nie wiem czy pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jarekao: najlepszym wyborem będzie Resident Evil 4 zwłaszcza że jest w przystępnej cenie.
Mogę jeszcze polecić Call of Cthultu: Dark Corners of Earth choć granie w niego może grozić zawałem :)
Ostatnia opcja - Dead Space, survival horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się