FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2009 o 19:43, St0ck napisał:

> > Owszem...gothici mają przestarzałą grafę, ale ja osobiście wolę to z klimatem
gothica
>
> > aniżeli morrowinda, w którym jest za dużo opcji, jest nudny i nieporęczny.
poproszę
> o
> > INNE propozycje ^^
> >
>
> A szczerze ile w to grałeś? Godzinę, pół?

Hahaha!!!!! Gothici mają przestarzałą grafę?!? Człowieku :| w takich grach bardziej liczy
się klimat, rozgrywka niżeli grafika. Ogarnij się proszę :)

> KOTOR 1 mam, przeszedłem wiele razy, kotor 2 nie mam i nie będę szukał, bo bardziej
szukam
> czegoś zręcznościowego, nie turowego. Jeżeli RPG to jak Gothic, a tak to coś podobnego

> do CoD''a, far cry albo Assasisn''s Creeda czy Prince of Persia

Mirrors Edge.. tylko nie wiem czy ci pójdzie :)

Polecam Warhammer 40k Dawn of War jedynkę z dodatkami tudzież dwójkę


ty się ogarnij...napisałem, że mają przestarzałą grafikę, ale są lepsze od "ładniejszego" morrowinda czy obliviona ze względu na klimat....czytanie ze zrozumieniem.

Mirror''s edge mam, przeszedłem mając 13 FPS...czekam na nowy komputer ^^

Prosze o dalsze propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A znacie jakies ciekawe RTS? Jakbyście składali propozycje to w dwóch wersjach: te tanie (10-60) i te drogie (+60)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 20:04, Zatha napisał:

A znacie jakies ciekawe RTS? Jakbyście składali propozycje to w dwóch wersjach: te tanie
(10-60) i te drogie (+60)


Warhammer 40,000: Dawn of War + dodatki
Warhammer 40,000: Dawn of War 2

btw. drogie dla mnie to są od 120+ : )


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 20:11, St0ck napisał:

> A znacie jakies ciekawe RTS? Jakbyście składali propozycje to w dwóch wersjach:
te tanie
> (10-60) i te drogie (+60)

Warhammer 40,000: Dawn of War + dodatki
Warhammer 40,000: Dawn of War 2

btw. drogie dla mnie to są od 120+ : )





Chwilowo cierpię na wakacyjny brak funduszy :P a Dow + all dodatki mam, a słuszałem że dow2 to kał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 20:04, Zatha napisał:

A znacie jakies ciekawe RTS? Jakbyście składali propozycje to w dwóch wersjach: te tanie
(10-60) i te drogie (+60)


- Supreme Commander
- Age of Empires
- Age of Empires 2
- Age of Empires 3
- Company of Heroes
- Twierdza
- Twierdza: Krzyżowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 19:20, Lukiwwo94 napisał:

> Co sądzicie o Świątyni Pierwotnego Zła?Opłaca się kupować czy może wydać pieniądze na jakiś inny tytuł?

Dnia 16.07.2009 o 19:20, Lukiwwo94 napisał:

Gra nie jest zła ale moim zdaniem lepiej kup Sage Baldur''s Gate dużo lepszej i dłuższej
zabawy będziesz miał.


Zapomniałem dodać,że grałem już w Baldur''s Gate,Icewind Dale,Gothici oraz parę innych bardziej znanych gier cRPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 20:46, raven91 napisał:

> > Co sądzicie o Świątyni Pierwotnego Zła?Opłaca się kupować czy może wydać pieniądze
na jakiś inny tytuł?

> Gra nie jest zła ale moim zdaniem lepiej kup Sage Baldur''s Gate dużo lepszej i
dłuższej
> zabawy będziesz miał.

Zapomniałem dodać,że grałem już w Baldur''s Gate,Icewind Dale,Gothici oraz parę innych
bardziej znanych gier cRPG.


A Planescape Torment i Follout ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka część z serii need for speed jest najlepsza? Napiszcie jakie ma tryby i czy mozna prowadzić rozgrywki w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 21:45, ankle napisał:

Jaka część z serii need for speed jest najlepsza? Napiszcie jakie ma tryby i czy mozna
prowadzić rozgrywki w sieci.


Dla mnie lista NFSów ma się następująco:
NFS U2: za tuning, samochody, jazde.. glownie tuning - najlepszy z nfsow
NFS Pro Street - wyścigi, grafika, klimat, samochody, tuning - glownie grafika, samocohody i wyscigi - cudo
NFS Carbon - wspaniale drifty, klimatyczne wyscigi

: ) w nfs u2 nie da sie, bynajmniej ja nie moglem przez hamachi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 20:11, St0ck napisał:

btw. drogie dla mnie to są od 120+ : )


A dla mnie od 200. Zatkało ? Ty się lepiej ogarnij i przestań pisać brednie a''la grafika w G3.

Z innej półki:

szukam gry podobnej do Anno 1404 ale w klimacie SF. Istnieje w ogóle coś takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 21:52, ankle napisał:

A nfs undercover?


Dla mnie nfs undercover to dno... po prostu nie przypadło mi do gustu.

Dnia 16.07.2009 o 21:52, ankle napisał:

A dla mnie od 200. Zatkało ? Ty się lepiej ogarnij i przestań pisać brednie a''la grafika
w G3.


Nie, nie zatkało. O co chodzi z bredniami o.O Nie pisałem nic o g3 : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znów ja. Jak wiecie trwa promocja w platynowej kolekcji " 3 za 2".
Do wydania idzie ok. 180zł - reszta na odzież, bo wyrosłem ;D. No, ale wróćmy do tematu. Na 100% kupuję Left4Dead ( 50zł ).
Więc reszta idzie na platynowe, a więc:
Mam ostatnio dużą chęć na mmorpg - Guild War. Proszę o jakieś wypowiedzi gracza która aktualnie gra i może mi powiedzieć co nieco o niej.
Drugi - STALKER : Czyste Niebo. Także proszę o krótką wypowiedź. Może jest z platynowej ciekawszy FPS ?
No i trzeci :
cRPG/Strategia
Do cRPG prosiłbym o Waszą także wypowiedź która będzie gitara.
A do strategi zastanawiałem się nad Warcraftem III. Grałem w demo - była całkiem, całkiem. Może jest coś bardziej interesującego.

Trochę się rozpisałem. Ale mam nadzieję, że mi pomożecie.
Z góry dziękuje i pozdrawiam !

@edit
I żeby gry miał najlepiej opcje grania mutli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 23:11, shadyx3 napisał:

To znów ja. Jak wiecie trwa promocja w platynowej kolekcji " 3 za 2".


Moge prosic o info?

Co do Guild Wars. Na PvP sie raczej nie wybijesz, ale i tak pozostaja ci areny na ktorych mozesz sie pobawic. Jezeli chodzi o Pve to jest na ktorym masz rozne dungeony, misje elitarne, hard mode. Jezeli lubisz grind masz tytuly ktoryh zdobywanie polega glownie na grindzie. Wiekszosc gildi wymaga jakis tytulow itp. Reszty dowiesz sie w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 23:11, shadyx3 napisał:

Guild War. Proszę o jakieś wypowiedzi gracza która
aktualnie gra i może mi powiedzieć co nieco o niej.


Więc tak, jak nie masz teamu zgranego to jak dla mnie nie ma sensu grać. Na początku gra wydaje się świetna, ale jeśli gra się tylko z botami to zaczyna zabijać nuda. Ale MMO samo w sobie ciekawe. Polecam znaleźć triala :)

Dnia 16.07.2009 o 23:11, shadyx3 napisał:

A do strategi zastanawiałem się nad Warcraftem III. Grałem w demo - była całkiem, całkiem.


Gra historia. Polecam w ciemno, wspaniała różnorodna kampania, ze wspaniałą baśniową fabułą wciągnie na długo. Od razu z dodatkiem więc już w ogóle wypas :P Do tego różnorodne multi z masą modów. Na pewno jakiś Cię wciągnie

Dnia 16.07.2009 o 23:11, shadyx3 napisał:

Może jest coś bardziej interesującego.

Dawn of War? Ale i tak W3 bije go na głowę.

Dnia 16.07.2009 o 23:11, shadyx3 napisał:

I żeby gry miał najlepiej opcje grania mutli.

W3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na S.T.A.L.K.E.R.`a (podobno z kropeczkami się pisze :]) sam się zamierzam tyle że podstawka. A W3 polecam gorąco, bo to naprawdę świetna gra. Chyba że głównym atutem gier dla Ciebie jest grafika. Zarówno multi jak i singiel (kampania) są znakomite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 23:56, Xlol1 napisał:

Na S.T.A.L.K.E.R.`a (podobno z kropeczkami się pisze :]) sam się zamierzam tyle że podstawka.
A W3 polecam gorąco, bo to naprawdę świetna gra. Chyba że głównym atutem gier dla Ciebie
jest grafika. Zarówno multi jak i singiel (kampania) są znakomite :)


Tak stalker piszę się z kropeczkami. Na początek polecam podstawkę...choć sam nie pałam miłością do tej gry... Nie podoba mi się świat, fabuła... argh, ale grałem grałem i całkiem fajna gra. Kumpel się w niej "zakochal" ale niestety ma za słabego kompa ; >

Co do warcrafta 3 - śmiało bierz. To jest klasyk! Z dodatkiem oczywiście. Znajdziesz sporo osób, które chcą zagrać przez multi, jest dużoo modów. Ogólnie rozgrywka przez multi od zwyklych potyczek, do wyścigów itp... Na szczególną uwagę zasługuję mod DOTA i jej podobne, w których sterujesz bohaterami : )

Mnie Warcraft 3 bardzo wciągnał, już w dniu premiery... po prostu cudowna gra, która musisz mieć w swojej kolekcji. : -)

Co do innych gier typu Warcraft.... no cóż może seria Command & Conquer, Warhammer 40k Dawn of War. Wszystkie te gry mają tryb multi/lan. Dawn of War jest szczególnie dobry z wszystkimi dodatkami, grając z kolegami przez lana.. cudoo : )

Jak niestety nie masz kolegów... zawsze można się umówić z kimś z internetu na potyczkę. Na polskim centrum W3/DOWa można wejść na forum, popytać...

:-) Tak więc polecam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 23:11, shadyx3 napisał:

Drugi - STALKER : Czyste Niebo. Także proszę o krótką wypowiedź. Może jest z platynowej
ciekawszy FPS ?


Na razie odpuść sobie Czyste Niebo i bierz Cień Czarnobyla, które jest zdecydowanie lepsze i także znajduje się w Platynowej Kolekcji. S.T.A.L.K.E.R po prostu miażdży klimatem jaki panuje w Zonie, świetnie opowiedziana fabuła i wspaniałe lokacje, zresztą co się będę produkował - musisz to kupić ;).
Tylko od razu polecam, zanim odpalisz grę, zainstaluj wszystkie patche (będą pewno na dodatkowym DVD) i od razu zaopatrz się, w mod Oblivion Lost. W razie pytań co do niego zapraszam do tematu o Cieniu Czarnobyla, a tak ogólnikowo - dodaje grze pewnych elementów (m.in. zwarcia, możliwość spania w śpiworze, nowe mutanty wycięte z finalnej wersji gry), które znacząco pogłębiają przyjemność płynącą z gry i w jeszcze lepszy sposób budują niepowtarzalny klimat Strefy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się