FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2009 o 15:19, NecroVisioneR napisał:

Czy polecacie kupno gry King''s Bounty?Legenda?jeśli tak to czemu?


Jeśli lubisz gry w stylu Heroes, to zdecydowanie tak. Gra jest długa (przejście wszystkich questów to ponad 60h zabawy) i bardzo wciągająca. Na początku(jak mamy słabą postać i nie mamy dostępu do potężniejszych czarów i umiejętności) gra może się wydawać troszkę monotonna, ale im dalej tym lepiej.

Jave
Zdecydowanie powinieneś się zaopatrzyć w Left 4 Dead.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 13:04, Rafcio03 napisał:

Szukam gry w której rozwija się miasto, tak jak kiedyś w grach Faraon, Cezar, Cesarz
czy Zeus. Znacie może coś takiego??



Jest jeszcze seria Anno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 13:04, Rafcio03 napisał:

Szukam gry w której rozwija się miasto, tak jak kiedyś w grach Faraon, Cezar, Cesarz
czy Zeus. Znacie może coś takiego??

Może któraś z serii Anno.
Pierwsza część i ostatnia :D w którą grałem przyciągnęła mnie kiedyś na wiele godzin-1602. Potem jest 1503, 1701 i najnowsza 1404.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 14:45, St0ck napisał:

Poszukuje gry w której steruje się mechem, takim robotem z dzialami jakby ktos nie wiedzial.

Może Lost Planet, sterujesz swego rodzaju robotami którymi możesz zainstalować rożnego typu działa. Ostrzegam, że cały czas nie kierujesz robotami normalnie poruszasz się człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem trochę w Spore które pożyczyłem ale niestety nie okazało się tak znakomite jak zapowiadali. Czy jest gra o ewolucji, własnej cywilizacji bardziej rozwinięta? Ogólnie poszukuje gry w której miałbym pełną dowolność gry po pewnym czasie i grać dla samego grania, zdobywania bogactw itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 19:13, Los_Emilos napisał:

Grałem trochę w Spore które pożyczyłem ale niestety nie okazało się tak znakomite jak
zapowiadali. Czy jest gra o ewolucji, własnej cywilizacji bardziej rozwinięta? Ogólnie
poszukuje gry w której miałbym pełną dowolność gry po pewnym czasie i grać dla samego
grania, zdobywania bogactw itp.


Możesz spróbować Civilization IV, gra przez wielu bardzo chwalona ; p
A co do samego spora, to ja również miałem mieszane uczucia. Niby fajna a nudna jak flaki z olejem. Po 1h grania odnisłem kumplowi jego egzemplarz ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Civilization IV średnio mi podeszła. Założenia ciekawe a na dodatek lubię skomplikowane gry ale niestety tej nie rozumiem, w pełni tylko kilka podstawowych rzeczy - jak grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 19:13, Los_Emilos napisał:

Grałem trochę w Spore które pożyczyłem ale niestety nie okazało się tak znakomite jak
zapowiadali. Czy jest gra o ewolucji, własnej cywilizacji bardziej rozwinięta? Ogólnie
poszukuje gry w której miałbym pełną dowolność gry po pewnym czasie i grać dla samego
grania, zdobywania bogactw itp.


Któreś Settlersy, może też spodobać Ci się Anno. Ale to wtedy gdy lubisz gry ekonomiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 21:25, Nufiko napisał:

Któreś Settlersy, może też spodobać Ci się Anno. Ale to wtedy gdy lubisz gry ekonomiczne

Ile ja godzin straciłem na grach typu: SimCity 3 i 4, Capitalizm 2, Arline Tycoon, Zoo Tycoon, Software Tyccon itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką grę polecacie na wakacje na laptopika przeciętnej klasy. Coś przyjemnego. Laptop: procesor Intel Core 2 Duo T5800 (2.0), 4 GB RAM, karta graficzna 128 MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 21:59, peter000 napisał:

Jaką grę polecacie na wakacje na laptopika przeciętnej klasy. Coś przyjemnego. Laptop:
procesor Intel Core 2 Duo T5800 (2.0), 4 GB RAM, karta graficzna 128 MB.

A jaki rodzaj ?.
Może coś wybierzesz z promocji w biedronkach ?
http://markolf.pl/?newsid=1870

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 22:03, Sebo7 napisał:

> Jaką grę polecacie na wakacje na laptopika przeciętnej klasy. Coś przyjemnego. Laptop:

> procesor Intel Core 2 Duo T5800 (2.0), 4 GB RAM, karta graficzna 128 MB.
A jaki rodzaj ?.
Może coś wybierzesz z promocji w biedronkach ?
http://markolf.pl/?newsid=1870


Nie wiem. Mogą być jakieś wyścigi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 15.07.2009 o 22:08, peter000 napisał:

Nie wiem. Mogą być jakieś wyścigi.


Wyścigi? Może Test Driver: Unlimited? Dość stara gierka, powinna pójść na laptopie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się