FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2010 o 19:19, Kakashi_Hatake napisał:

szukam gry na xboxa 360 która jest długa a nie kończy się po 8-10 godzinach.liczy sie
dla mnie tylko single player i odpadają gry strategiczne .RPG mogą być


Proponuję Dragon Age,na pewno się nie zawiedziesz.Linia fabularna wystarczy na...nie powiem ile dokładnie ale bardzo długa jest.Klimat daje radę,no a skoro nie masz nic przeciwko RPG to nie widzę żadnej innej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda rozgrywka w Ridge Racer V na PS2 nie miałem nigdy do czynienia z tą serią. Jak wygląda rozgrywka ? Bardziej nastawiona na Arcade czy na Symulację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arcade jak w mordę strzelił. Całą trasę pokonujesz Driftem. Tylko w ten sposób wyprzedzisz innych. Driftując ładujesz pasek nitro bodaj, i wtedy jedziesz jeszcze szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 20:54, Kirabaxior napisał:

Arcade jak w mordę strzelił. Całą trasę pokonujesz Driftem. Tylko w ten sposób wyprzedzisz
innych. Driftując ładujesz pasek nitro bodaj, i wtedy jedziesz jeszcze szybciej.


Kirabax, a ogólnie rzecz biorąc grywalne to to ? (Pewnie mówisz o wersji na PSP ale co mi tam :P) Jakieś tryby gry udawające karierę czy coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2010 o 22:24, gamemaster napisał:

Czy gra Bionic Commando jest dobrą grą i czy w multi gra dużo osób ?

Ja sie osobiście cholernie rozczarowałem. Nudne to, zero klimatu, drętwe dialogi i badziewna grafika. Nie wiem jak w multi bo nawet nie odpalałem.

BTW: Mam 200 złotych zaskórniaka, ze stówkę mogę przeznaczyć na jakąś grę, co polecacie? Zagrałbym w jakiegoś FPSa albo strategię wojenną. Coś w klimatach CoD, WiC, w miarę nowego bo jestem wzrokowcem i słaba grafika często mnie odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę następne 100 osób poleci ci MW2, ale dobrze przyjrzyj się tej grze. Pogoń za fragiem i tylko nim, słabo rozbudowana, a modyfikacji, które tak długo już utrzymują "jedynkę" przy życiu - brak. Poza tym pełno kamperskich miejscówek i słabo zaplanowane mapy. Gra czysto zrobiona pod konsole i też na tą platformę najlepiej się sprzedaje (prawie 15 milionów kopii), a ile na PC?

W takim razie polecam ci Left 4 Dead 2 - uwierz mi, nie zawiedziesz się! Współpraca, co z kolei owocuje taktyką, różne kampanie i to każda z własnym, niepowtarzalnym klimatem, a jeżeli znajdziesz sobie 3 kolegów do gry, o co nie trudno, to frajda jest jeszcze większa! Lepiej zainwestować również w tańszy klucz niż pudełkową wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2010 o 22:37, Czarek188 napisał:

Witam. Czy polecacie mi grę S.T.A.L.K.E.R: Czyste Niebo? Jak z grafiką? A fabuła? Wiem,
że ta gra ma niesamowity klimat...

Pierwszemu Stalkerowi jak dla mnie nie dorasta do pięt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie pozostaje ci czekać na Bad Company 2 (premiera w Europie - 5 marca). Przypominam, że za niedługo rusza beta, bo 28 stycznia (klucz można zdobyć za darmo, wystarczy pomyśleć i nie - nie trzeba nikogo prosić) i potrwa aż do 25 lutego. Współczuje tym, którzy właśnie pod koniec lutego kończą swoje ferie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2010 o 22:37, Czarek188 napisał:

Witam. Czy polecacie mi grę S.T.A.L.K.E.R: Czyste Niebo? Jak z grafiką? A fabuła? Wiem,
że ta gra ma niesamowity klimat...


Osobiście grałem w całą serie, a czyste niebo to dla mnie największa pomyłka serii.
Jest w nim lepsza grafika i wiele nowości w porównaniu do SoC, ale fabuła mnie raczej dobiła.
Same wojny frakcji i połowa gry opiera się na walce i zajmowaniu terenów.
Jako że grałem w to krótko po wyjściu gry na rynek szybko z niej zrezygnowałem.
Posiadała masę błędów często uniemożliwiających dalszą rozgrywkę z tego powodu po miesiącu ją wykasowałem.
Teraz jest podobno lepiej ale jakoś nie mam zapału do tej części wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2010 o 22:40, Grinczar napisał:

W takim razie pozostaje ci czekać na Bad Company 2

O, to to wyjdzie na PC? Nie jestem na bieżąco z tymi wszystkimi nowościami od jakiegoś czasu, bo szkodami mi było pieniędzy na gry, teraz zarabiam więcej to mogę sobie pozwolić na takie głupoty. Sprawdziłbym z chęcią tego nowego Stalkera, grałeś może? Bo nie chciałbym tak jak przy pierwszej części czekać na patche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2010 o 22:45, Czarek188 napisał:

No a jak jest z Zewem Prypeci? Lepsza od Czystego Nieba?

Ooooo tak ;-)
Może i jest krótki ponieważ ma tylko 3 etapy, 83 zadania i ukończyłem go w jakieś 20 godzin, ale ile to daje radości.
To pierwszy STALKER którego bez wahania rozpocząłem od początku. Questy są urozmaicone:
- polowania
- pomoc w badaniach
- misje ratunkowe
- zadanie logiczne w niektórych zadaniach
Do tego świetna grafika, całkiem niezła fabuła, ciekawe dialogi, udane lokacje, kilka osiągnięć do zdobycia, a co najlepsze zakończenie różni się na podstawie twoich dokonań. Gra posiada klimat SoC oraz CS czyli całkiem udana kombinacja. Najbardziej spodobało mi się badanie kolejnego laboratorium X.
Jedyne do czego mogę się przyczepić jest to że przy dłuższej grze czasami wywala do systemu i trafiłem na kilka błędów graficznych podczas zmiany pogody. Innych bugów nie zauważyłem.

EDIT. Zapomniałem tylko dodać, że częściowo skopali prypeć. Jest trochę wybrakowana ponieważ jest kilka lokacji które możesz odwiedzić, ale nie ma tam żadnych zadań ani wrogów do zabicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się